Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Teil pole võimalik oma postitust jätta, sest Teie browseril on cookied välja lülitatud
 
mis kamm sellega on 25. jaanuar 2013, kl 12.38
Kas keegi seletaks ära, mis mu Firefoxil viga on, et delfis postitada ei lase ja selle teate annab.
Kui keegi hakkab nüüd rääkima, et luba küpsised, siis see on VALE.
Mul on seadetes linnukesed ees
* Accept cookies from sites
* Accept third-party cookies

Ma pole kunagi neid seadeid muutnud, need on alati nii, aga vahel saan postitada ja vahel ei saa postitada.
 
kladde 25. jaanuar 2013, kl 14.25
miks sa kasutad vaid misjonäriasendit? siit see jama algabki.
proovi ka koeraasendit ja lusikat ning kääre ja ümberpööratud tüdrukut ning kõik peaks toimima.
 
galita 25. jaanuar 2013, kl 14.37
Minu arvutis on samalaadne probleem lahenenud nii, et lähen Tööriistad→Lisad ja laienduste all panen AdBlock Plus ja NoScript keela ning taaskäivitan arvuti. Kui korra on juba siin foorumis ära käidud, siis võib AdBlock Plus ja NoScript uuesti lubada. Asi tundub olevat paremal pool asuvates reklaam akendes, mida AdBlock Plus ja NoScript blokeerivad. Kui reklaamaknad nähtud ja küpsised arvutisse salvestatud, siis kuni järgmise arvuti puhastamisena ei ole vaja seda reklaami vahtida.
 
külastaja 25. jaanuar 2013, kl 18.36
Su firefoxil on lihtsalt vale nimi.Nimi peaks olema IE-9 või IE-10.
Saan aru, et see oli nüüd väga ebapoulaarne lause, aga seletage mulle miks siin foorumis on kaebused peamiselt Firefoxi või Chrome suunal.Ja ometi on IE kasutajaid protsendiliselt rohkem.Arvan, et IE-6, IE-7 ja IE-8 aeg on möödas ja pole enam põhjust öelda, et IE on vaid selleks, et tõmmata mõni muu brauser.
 
Talib 25. jaanuar 2013, kl 19.53
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 09.52.
 
galita 25. jaanuar 2013, kl 20.05
Külastaja, kui keelad Internet Exploreris reklaami ära, siis on sul täpselt sama probleem mis Firefoxi kasutajatelgi siin foorumis. Kahjuks ei mäleta ma enam selle tasuta programmi nime, mis oli IE puhul väga tõhus reklaami blokeerija.
 
külastaja 25. jaanuar 2013, kl 20.23
Chrome liigitub minu jaoks nuhkvara hulka.
Mul teisel partitsioonil Linuks koos tulirebasega ja ometi ei näe ma ,et ta seal ilma reklaamita kiiremini toimetaks kui IE-10 Windows 8 all.
Nii ei saa ma öelda, et poleks mättaid vahetanud.
Ja kui IE-10 winni all on firefoxiga linuksi all praktiliselt võrdne, siis kolmandal partitsioonil olev Mac OS Mountain Lion koos Safariga jääb juba silmnähtavalt maha.
 
külastaja 25. jaanuar 2013, kl 20.33
Galita, ma kunagi kasutasin Adguardi.Selle viimased versioonid toimisid küll hästi, varasemalt oli see viga ,et juhtus ka häirima muude lehtede laadimist.Muid progesi pole eriti kasutanud.
 
Talib 25. jaanuar 2013, kl 21.04
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 09.51.
 
külastaja 25. jaanuar 2013, kl 21.12
Tõsi ta on.Kunagi 32 bitise windows seitsme peal ID- kaardi tarkvara installimisel tuli kaks protsessi käsitsi käividada.IE-9 oli siis.
 
galita 25. jaanuar 2013, kl 21.46
IE osas ei saa ma kaasa rääkida, kuna olen peaaegu 2 aastat juba Linux peal olnud, varem sai teda vahel kasutatud. Minu arvutis tundub Firefox Chromiumist ja Operast siiski kiirem olevat. Kunagi sai Firefoxi seadeid ka muudetud, kuid viimaste versioonidega ei ole viitsinud jändama hakata. Chromiumile eelistan ma Operat. Kui vaadata netis brauseris videot, siis Operaga on videokvaliteet parem, Firefoxiga on video kuidagi ähmasem.
 
uu 13. veebruar 2014, kl 12.51
idioot
tehek muudatus endi Delfi veebilehel. mitte kõik teised isiklikult. Probleem eksisteerib ja jääb eksisteerima, seniks, kui idiootlikust Delsi vea ära parandab!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!