Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
küsimus youtube kohta
 
lollike 20. veebruar 2014, kl 17.12
ei tea youtubest suurt midagi, aga küsiks, et kuidas saab lemmikvideosid lisada nö lemmikuks? kas nii üldse saab? ja kas kuskile tekib kaust, kus need videod kõk olemas on? tänud ette.
 
galita 20. veebruar 2014, kl 17.36
Sa pead youtube.com sisse logima. Kui sul gmail konto olemas, siis selle sama kasutajatunnuse ja parooliga saadki sisse logida. Vaadates videot kliki Lisa peal. Täpsema ülevaate saad enda tegemistest kui klikid vasakul pool asuva Juhised peal. Võimalusi on seal palju ja kui konto tehtud ning oled juba sisse loginud, siis saad ise kogu selle värgiga täpsemalt tutvuda. Usun, et saad hakkama, sest kasutajakeele valik on automaatselt eesti keel.
 
külastaja 20. veebruar 2014, kl 17.40
http://www.wikihow.com/Add-a-Video-to-Your-Favorites-on-YouTube
 
miks 20. veebruar 2014, kl 18.05
mitte alla tirida, veel mugavam ju.
 
krisot 21. veebruar 2014, kl 10.27
Krt noored, lõpetage see teineteise tampimine, labaseks kisub juba. Teie kirjastiilist järeldub, et olete kari noori kukkesid. Äkki rahuneks maha juba ja pärandaks lametsemisõiguse järgmisele põlvkonnale.
 
galita 21. veebruar 2014, kl 10.46
to krisot, ma ei kasuta labast kirjastiili ega kõnepruuki, vastupidiselt mõnele postitajale siin. Ma kirjutan nii nagu asjad on ja oskan seda teha labaseid sõnu, väljendeid kasutamata. Kui tunned labaste postituste vastu huvi, siis loe, mida paar päeva tagasi olavsu1'le kirjutati. Sellise postituse autoril on sama palju intelligentsust kui šimpansil. Eks proovi šimpansil selgeks teha, et tema käitumine ei ole vastuvõetav-see ei õnnestu. Sama lugu on ka labaste postituste autoriga-ükskõik mida ka talle öelda/kirjutada, peab ta oma postitusi ikkagi väga vaimukateks ning ei saa aru, et teised ei jaga tema vaimustust. Pool intelligentsust saab inimene oma vanematelt, teine pool areneb välja lapsepõlves-kodune õhkkond, kui palju lapsega tegeletakse jne. Täiskasvanuna võib küll õppida juurde uusi oskusi, kuid intelligentsuse areng on pidurdunud ja nii ei jää muud üle kui labasuste autorile ainult kaasa tunda. Siin foorumis ei saa teda mitte keegi aidata.
 
galita 22. veebruar 2014, kl 10.17
Ärge ajage jama, olavsu1 on täitsa tore mees, ja loodetavasti on elus ning tuleb siia tagasi. Tal on võib-olla hetkel lihtsalt tegemist või ei viitsi siis ühe poolearulisega jamada.
 
külastaja 22. veebruar 2014, kl 10.33
Minu soovitus neile keda siin vahel provotseeritakse.
Ärge vastake neile. Suhelge vaid abivajajatega.
 
Pille 22. veebruar 2014, kl 10.39
külastajal täitsa õige mõte.
 
galita 22. veebruar 2014, kl 11.05
Mul on omad huvid selle isendiga-teoorias omandatu praktiseerimine, mis on omamoodi huvitavgi. Kuid teistele ütlen samad sõnad, see inimene ja tema postitused ei ole tõsiseltvõetavad. Ei hakka mitte ükski normaalne täiskasvanud inimene väikese lapse moodi jonnima kui kelleki teise arvamused ja eelistused ei ühti tema omaga ega taolisi postitusi kirjutama nagu siin vahel lugeda saab, selline käitumine on omane autistidele.
 
galita 22. veebruar 2014, kl 12.02
Kuskohas ma kirjutan, et olavsu1 on autist?
Jutt käib siinsest provokaatorist, kes pidevalt sõimab nii abivajajaid kui abistajaid, viimasel ajal peamiselt just abistajaid. Olavsu1 ei ole mitte kunagi, mitte kedagi sõimanud ja eespool olevas postituses kirjutasin juba, et Olavsu1 on tore mees.
Kuid ma ei ole ka kordagi maininud ei provokaatori ega ka autisti nime, kuid to galita postituses on esimesena mainitud Tõnist, nime mis ei ole tänase päeva jooksul veel kordagi mitte ühestki postitusest läbi käinud. Eks kirjutajale meenub esimesena ikka tema enda nimi ja, et sõna autism kutsus esile väga valulise reaktsiooni ning to galita püüab oma postitusega jätta muljet nagu oleksin olavsu1 kohta autist kirjutanud, siis ongi meil siin tegemist autistiga, kes ei taha, et teised sellest teada saaksid. Paraku ei ole võimalik autismi varjata, sest kuigi autismi vorme on mitmeid, on kõigi autistidel 2 ühist omadust-suhtlemisraskus teiste inimestega ja empaatiavõime puudumine.
 
galita 22. veebruar 2014, kl 12.31
to to galita, Tõnist mainisid ju sina esimesena. Ega mina ei saa sinuga suheldas hakata kirjutama Jürist või Jaanist kui sina kirjutad Tõnisest ja Olavsu1'st.
 
to galita 22. veebruar 2014, kl 12.34
seekord mainisin mina, aga üldiselt sildistad selle nimega sina siin kasutajaid, kes sulle ei meeldi või on kriitilised sinu suhtes.
sa ikka magada saad või näed seda meest unes?:)
 
galita 22. veebruar 2014, kl 14.23
Tänan muretsemast Tõnis, ma magan hästi ja unes sind ei näe ning vaevalt, et kunagi ka nägema hakkan:))
 
to galita 22. veebruar 2014, kl 14.40
päris raske juhus kui kõik kes sind ei fänna on Tõnised. meedikutele kindlasti põnev nähtus.
 
lammas wää 22. veebruar 2014, kl 14.53
nuhh sõda ikke käeib:)
väike sõja lauluke teile:

Don't cry my love don't cry no more
A crashing sky a rolling screen
A city drowning Gods black tears
I cannot bear to see

She lay under the midnight moon
Her restless body stirring
Until the magic morning hour
Like poison it succumbs her

Her baby skin her old black dress
Her hair it twists round her necklace
Constricts and chokes like ruthless vines
To sleep she overtakes her?

Her room is painted Heron Blue
Lit by candlelight and chandelier
And from her headboard perched so high
A million dreams have passed her

Don't cry my love don't cry no more
It overwhelms my breaking heart
A minor swell of violins
I cannot bear to hear them

A mother shepherds her young birds
She fills their mouths and warms their souls
Till they are strong and good to fly
Away from her alone she'll die

Cradle on quiet old oak limbs
As heaven blue her light fails
A breath of soot into her lungs
A life, a journeys end in one

Don't sing that old sad hymn no more
It resonates inside my soul
It haunts me in my waking dream
I cannot bear to hear it

Don't play those violins no more
Their melancholic overtones
They echo off the floor and walls
I cannot bear to hear them



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lammas wää 22.02.2014 15.02.
 
galita 22. veebruar 2014, kl 15.04
Vaevalt, et meedikud huvitab keda ma unes näen. Eks selliseid küsimusi esitab ikka see, kes tahab tähelepanu endale tõmmata:))

to lammas wää, eks nalja peab ka tõsisemate teemade kõrval saama, saab vähemalt näo naerule, ja kogu see sõda on üks suur nali.
 
to galita 22. veebruar 2014, kl 15.07
asi on ikka naljast väga kaugel kui sulle pidevalt üks mees viirastub. tõsiselt räägin.
 
galita 22. veebruar 2014, kl 15.11
Tegelikult on mul lammas wää'le üks asjalik küsimus ka.
Peale ATI graafika draivude installimist Mint 16'le ei tööta suspend normaalselt. Läpakas läheb küll uinakusse, kuid peale uinakust välja tulemist ei tööta ei puuteplaat ega klaviatuur, ainult Power nupust saab läpaka välja lülitada. Lohutab ainult see, et mina ei ole ainuke, kel selline probleem, kuid siiani ei ole ka mitte ühestki koodist ega uswsusp'st abi olnud.
Kuigi see ei ole elu ja surma küsimus, tahaks siiski sleep režiimi ka kasutada. Linuxi mehed/naised, kes teab lahendust?? Töölauaks Cinnamon.
 
lammas wää 22. veebruar 2014, kl 15.27
endal siin üks nvidia kaardiga masin mis sama jama teeb
lisaks paneb kaardi vendid 100% peale
pidavat olema uuema draiveri ja uuema kelneri vaheline kala:)
arvatavasti mint 14 töötab
ise ei ole lahendust otsinud sest ei kasuta uinumist
aga swap võiks ikka 1,5xsinu masina RAM olla kuigi üle 2GB arvatavasti kasutust ei leia:)

---------------------------------------
HOIATUS:
"Antud kasutaja ei oma IT alast haridust"
---------------------------------------
Tunne oma riistvara:
http://filehippo.com/download_speccy/
 
Kolla kükametsast 22. veebruar 2014, kl 16.05
_ Läpakas läheb küll uinakusse, kuid peale uinakust välja tulemist ei tööta ei puuteplaat ega klaviatuur, ainult Power nupust saab läpaka välja lülitada._

See probleem eksisteerib juba üle kümne aasta. Ei meenu ühtegi korda, kus see oleks töötanud.
 
lammas wää - offline 22. veebruar 2014, kl 16.46
teil on galitaga sama läpakas 10a?

minu kahel erineval läpakal see linuxi uinumine töötab
ekraan kinni läheb magama ja ekraan lahti ärkab üles ja toimetab edasi:)
 
tõnis 22. veebruar 2014, kl 17.21
ostke macbookid, jopskid :)
galita, ma armastan sind ka!
 
Tõnis 22. veebruar 2014, kl 17.40
Minul on juba 20a galitaga ühine arvuti:)
 
galita 22. veebruar 2014, kl 17.43
Uinak ei tööta HP Probookis, mil vanust pea 2a. ja peale ATI draiverite paigaldamist Mint 16'le, enne seda töötab kõik normaalselt. Mint 14 all töötas uinak normaalselt, siis sai ATI draivud Device Drivers alt paigaldatud, mitte terminalis käskudega sudo apt-get install fglrx fglrx-pxpress. BackBoxiga algas sama jama peale kerneli uuenduste alla laadimist, kuigi BackBox põhineb Ubuntu 12.04'l.
Koodi või shell faili lisamisega süsteemi peaks see probleem lahendatav olema, kuid siiani ei ole netist mitte ühtegi toimivat lahendust leidnud ja ise ei ole ka suutnud midagi välja mõelda.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.