Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Ruuteril lilla tuli, netipulk simmi ei ole
 
Netipulk näitab sim puudub,ruuteril lilla 02. juuni 2014, kl 09.37
Tere, ruuteril näitab lillat tuld , netti pole, operaatorile helistatud, hakkas tööle järgmine päev sama, milles võib viga olla ruuteris wifis..netipulk vilgub roheliselt aga näitab, et simmi pole, sai pandud uus sim kaart, ikka näitab, et pole , milles võib probleem olla. Tänan.
 
galita 02. juuni 2014, kl 09.53
Kui peale operaatorile helistamist hakkas tööle, siis võib probleem olla ruuteris, sest operaatorid teevad taoliste kõnede puhul omapoolse restardi. Proovi kas ruuteri seadetele pääsed ligi. Selleks kirjuta brauseri aadressireale ruuteri IP aadress, mille saad teada kui cmd aknasse kirjutad ipconfig ja vaata gateway järel olevat IP.
Minu ruuter ei lase taolise probleemi korral seadetele ka ligi ja aitab see kui ühendan ruuteri korraks teise arvutiga.
 
galitale 02. juuni 2014, kl 10.28
jah, laseb ligi, sealt ma ruuteri uuesti tööle sain kui välja lülitan ja uuesti sisse siis hakkab jälle lilla tuli ja tuleb uuesti küik teha


netipulk ei tööta siiamaani,näitab, et simmi pole, tänan
 
galita 02. juuni 2014, kl 11.17
Hea seegi. Kui su ruuter on tulemüüriga, siis lülita tulemüür korraks välja. Vahel võib tulemüür jamasid tekitada, kuid ei pruugi. Teisena võib proovida süsteemi netiseadeid seadistada-paned netiseadetesse IP aadressi, netmask 255.255.255.0 gateway ja teenusepakkuja DNS IPid.
 
galita 02. juuni 2014, kl 11.19
Aga äkki on netipulga endaga mingi jama? Puhasta teda-otsa, mis USB pessa käib.
 
ei 02. juuni 2014, kl 12.38
ole viga ta ju vilgub ja näitab , et on ühendatud aga simmi näitab, et pole sees , sai uus pin pandud, tänud
 
need 02. juuni 2014, kl 12.41
gateway ja DNS id on minu jaoks võõras, olen võhik sellel alal,
 
galita 02. juuni 2014, kl 13.19
gateway on eesti keeles lüüs ja lüüsi IP aadressiga minnakse brauseri aknas ruuteri seadetesse. näiteks:http://192.168.1.1
PS! See on ainult näide.
Aga kuidas sa ruuteri seadetesse pääsesid kui ei tea gateway'd?
Küsiks veel lisaks, et kas see probleem esineb kõigi arvutite puhul või ainult ühega?
Kas netipulk on ostetud Eestist või kuskilt välismaa e-poest?
Kas netiühendus on peale ühendamist ära lukustatud?
Mul endal tekkis netipulgaga 64-bitise Linuxi all probleemid, sest tollel Huawei pulgal puudusid 64-bitise draivarid, kuid Windowsis ei tohiks see probleemiks olla.
 
Selle 02. juuni 2014, kl 13.47
Sama sisestasingi admin parool ja pin tegemist on huaweiga, siis hakkas tööle, praegu töötab koguaeg pole välja lülitanud , muidu hakkab jälle lilla tuli
 
Kui lilla tuli 02. juuni 2014, kl 13.59
Ei ole netti ühelgi aparaadil, pulk ei tööta hp arvutis ega teises arvutis huawei mobile broadband e367 HSPA+ USB ROTATOR nett katkes algul ruuteris ja järgmine päev pulgas kui üritasin vahetada simmi teise operaatoriga, panin vana tagasi ja köik näitab, et simmi pole, ostsin uue ikka näitab ,helistasin operaatorile soovitati 4g pulka , aga ennem ju töötas,peale simmi vahetust enam ei toimi,
 
galita 02. juuni 2014, kl 15.01
Huawei e367 ei tööta 4G võrgus. Vaata oma teenusepakkuja levikaardilt järele, kas sinu elukohas 3G või 3,5G levi üldse on. 3G leviraadius on 4G'st väiksem ja võib-olla ongi põhjus ainult selles, et 3G ei levi sinuni. Sel juhul võib abiks olla antenn, aga mina võtaks pigem 4G kasutusele.
Teine võimalus on, et ostsid netipulga välismaisest e-poest ja sagedused ei sobi.
 
ma 02. juuni 2014, kl 15.19
olengi välismaal, nende klienditeenindusest saadeti ära, et helista, helistasin rääkis poolt tundi ja ootel olin pool tundi mobil bredbandi aitas salvestada, kuigi mul on teises arvutis se olemas ja näitas ikka , et sim puudub, ruuter näitab vahepeal rohelist, siis peab ju 3g olema, pulk ju töötas koguaeg, kust seda levikaarti otsida pulk on telenor ja ruuter netcom, nende lehelt pole ma leidnud, tänan.
 
galita 02. juuni 2014, kl 17.14
Kui asuda leviala äärel, siis võibki ühendus kord olla ja kord mitte-levitugevus kõigub.
Kas sul on kahe firmaga leping? Vaatasin mõlemate kodulehte ja ei leidnud samuti leviala kaardi. Kas seal püsiühenduse võimalust ei ole? Püsiühendus on alati kõige kindlam.
 
pedeAnc 02. juuni 2014, kl 17.25
Kui ma Tõnisele mehele läksin, põlesid kaa lillad tuled ...
 
Jah 02. juuni 2014, kl 17.50
Jah mœlema , ei tea kaua ühel kohal olen, sellepærast ka puudub pûsiûhendus, tuleb siis pulga asemel , ruuter vœtta, tåname
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!