Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Läpaka puutepaneeli rull ei tööta
 
sillu 08. november 2014, kl 15.20
tere,küsimus selline et läpakal puutepaneel töötab aga rullik ei tööta,ehk oskab keegi öelda,et mis võiks viga olla ja kuidas parandada vms arvutil on siis win 8.1

infot võib ka meilile saata
 
sillu 08. november 2014, kl 15.22
kalvar@silde.eu
 
deinstalleeri 08. november 2014, kl 16.03
Uninstall Synaptics Pointing Device Driver
 
sillu 08. november 2014, kl 19.28
ja pärast install sama driver?
 
sillu 08. november 2014, kl 19.57
kust ma täpsemalt selle driveri leian?
 
plontu 08. november 2014, kl 21.20
control panel - devise manager
 
deinstalleeri 08. november 2014, kl 21.35
sillu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kust ma täpsemalt selle driveri leian?

Draiver lase maha sealt kus programmegi eemaldad.
Programs and Features (Add or Remove Programs)
Winni uuendustega tuleb see aga uuesti. Kui jamad jätkuvad pead selle uuenduse keelama.
 
galita 08. november 2014, kl 22.44
deinstalleeri, sa soovitasid inimesel Programs and Features alt puuteplaadi draiverid eemaldada ja nüüd tahaks hästi täpset kirjeldust sellest, kuidas teemaalgataja netist puuteplaadi draiverid üles otsib, alla laadib ja see järel paigaldab. Ära unusta, et puuteplaat ei tööta üldse.
Device Manager all tuleb puuteplaadi draiverid üles otsida, teha paremklikk ja kui hüpikmenüüs on update, siis see valida.
Kuid ma kahtlen, et probleemi põhjuseks üldse ongi puuteplaadi draiverid, sest sel juhul ei tööta mitte miski, ei ole võimalik ka noolt liigutada. Rullik võib katki olla või on läpaka sees mõni ühendus lahti tulnud. Puuteplaadi kaabel tuleb suht lihtsalt pesast välja.
 
deinstalleeri to galita 08. november 2014, kl 23.01
Kui sa oma linuksit installid, siis ju ka puuteplaat toimib hoolimata sellest, et pole veel opsüsteemigi kettal. Miskit baasdraiverid vast igal installikal kaasas. Ise toimetan ka masinaga millel Synaptics Pointing maha lastud. Mul sai villand, et kliki tegemiseks pean just puuteplaadi keskkohta tabama. Nüüd võin rahulikult suvakoha pealt kliki teha.
Ja kui sa tähelepanelikumalt oleks lugend, ma ju ütlesin, et winn tõmbab uuendustega uuesti Synaptics Pointing draiveri tagasi.
 
galita 08. november 2014, kl 23.10
Minu läpakal töötab puuteplaat ka ilma süsteemita, BIOSis saan kasutada nii puuteplaati kui ka nooleklahve.
Windwsit kasutades keelasin korra startupist kogemata puuteplaadi draiverid ära ja kui arvutile restardi tegin oli ehmatus suur, puuteplaat ei töötanud üldse-see juhtus vana läpakaga.
 
deinstalleeri 08. november 2014, kl 23.15
See Synaptics Pointing tuleb ju winnile ka pärast installi alles uuendustega. Enne seda töötab puuteplaat nagu kulda. Mulle isiklikult on sellest uuendusest ainult tüli. Võimalik, et ka mõnel teisel masinal põhjustab see anomaaliaid.
 
galita 08. november 2014, kl 23.34
Kui teemaalgatajal tekkis see probleem alles hiljuti ja põhjuseks võivad uuendused olla, siis oleks ehk kõige lihtsam teha süsteemi taastamine. Ja kui süsteemi taastamisest on abi, siis peale seda keelata ära automaatne uuenduste paigaldamine ning enne uuenduste paigaldamist üle vaadata, mida lubada ja mida mitte.
 
Kurb tõdemus 08. november 2014, kl 23.37
Siin teemas tuleks pooled tegelased küll ravile saata ja ülejäänud seina äärde panna...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!