Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Soodsad tahvelarvutid, millist???
 
Triin 15. juuni 2014, kl 11.57
Tütar soovib sünnipäevaks tahvelarvutit.
100 eur olen valmis välja käima, aga millist nende soodsamate seast valida?
Klickis on Overmax ja Lenovo. Praegu ka mingi Samsung hinnaga 99.-
OnOffis sellised soodsamad: Denver, GoClever, Prestigio.

Mis on kõige olulisemad punktid, millest lähtuda?

Laps on 9ne tüdruk ja enamasti mängib mingi Tähekese ja muu lastenurga mänge. Ja nüüd muidugi tahab seda kassimängu, keda situtada ja pesta :)
 
nõus 15. juuni 2014, kl 12.18
odava rämpsu ostmine on raha raiskamine. ostes mingi 100 eurose rämpsu, oled sa siin varsti tagasi ja küsid miks see tahvel ei tööta.
 
??? 15. juuni 2014, kl 12.37
Milleks nii mõttetud asja osta? Mu pojal on ja ainus funktsioon, milleks see kõlbab, on mängude mängimine, mida mu poeg ka teeb. Pildid on nii ebakvaliteetsed ja mälumaht väike. On ka palju etemaid vidinaid, mille peale seda raha 100 euri raisata. Ei soovita seda jama. Mina korra uurisin seda ja ma ei leidnud mitte midagi sealt, mis oleks tavaarvutist parem. Läpakas oleks palju etem ka kasulikum.
 
polt 15. juuni 2014, kl 12.46
89.- euro eest saab korraliku Prestigio Multipad 2 pro Duo. Suurepärase ekraaniga. 7". Sama asja järgmine põlvkond on u 119 euri Multipad 4.garantii on kaks aastat ja kui näiteks klaasi ära lõhud maksab u 35.-

Kui sa oma lenovo või samsa ära lõhud on remont 100+
Overmaxid ja Gocleverid võid aga kohe prügikasti visata kui midagi juhtub.
 
Polt 15. juuni 2014, kl 12.51
Seda nüanssi arvesta muidugi ka et Clickist ostavad endale tehnikat ainult vaimse hälbega inimesed ja venelased. Cliki odavad hinnad teatud asjadele tulenevad sellest et ostetakse ära terve partii mingil põhjusel kuhugi seisma jäänud(tavaliselt on põhjuseks mingi praak või muidu ebakvaliteetne toode) partii arvuteid ja müüakse nö lollidele maha. Aga samas lollidelt tulebki raha ära võtta.
 
IRW 15. juuni 2014, kl 12.53
to polt
kahes postituses ajad jampsi välja!!!
Edu!
 
??? 15. juuni 2014, kl 13.04
aga kui klick peaks polt`ile laimu eest hagi esitama, kas suudab siis oma väiteid tõestada?
 
tahvel on rämps 15. juuni 2014, kl 13.48
Ei soovita.
 
Triin 15. juuni 2014, kl 13.49
Mis vastused!?
Ma arvan, et minu palk on siiski tunduvalt parem kui paljudel eelkõnelejatel. Ma ei pea mõistlikuks teha 9 aastasele 300 eurost kingitust. Milleks ometi!?
 
nõus 15. juuni 2014, kl 13.56
küsimus pole palgas ja arvutiostu ei tohiks võtta kingitusena.
inglastel on ütlus, et pole nii rikas, et osta odavat rämpsu.
kui ostad odava toote ja see ei tööta, siis on see mahavisatud raha, sest pead ikka ostma uue ja kvaliteetsema.
sa ei osta ju oma lapsele kõige odavam saada olevat ranitsat, spordijalanõud ja riietust või ostad?
 
tuti 02. juuni 2015, kl 13.28
hansapostis on odavad
 
goclever 04. juuni 2015, kl 07.17
??? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milleks nii mõttetud asja osta? Mu pojal on ja ain
> us funktsioon, milleks see kõlbab, on mängude mäng
> imine, mida mu poeg ka teeb.

Tüüpiline tahvlikasutaja umbes sellisteks asjadeks seda kasutabki-ehk pole mingit vajadust mingit megakallist riista muretseda-millegi asjaliku tegemiseks(töö) tuleb nii ehk teisiti lauaarvutit kasutada.
 
smartassli 04. juuni 2015, kl 16.31
Minu soov oleks veelgi ulmelisem, aga lugedes siinsete rikaste-tarkade vastukaja, ei tea kas julgengi küsida;)
Mina tahaks nimelt ca 50€, ca 8 tollise ekraaniga tahvlit. Võib olla kasutatud, kui see vaid normaalselt töötaks.
Nüüd on see koht kus ma pean vist oma eluloo ja tagamaad ära rääkima, sest miskipärast on see just see osa, mille vastu "arvutitargad" huvi tunnevad;)
Et siis mis mul lollil ja vaesel viga on, et midagi sellist tahan? Noh, asi selles, et käin sageli reisimas. Meeldivad seljakotireisid ja matkad, vaene ja loll nagu ma olen. Ja reisidel juhtub nii mõndagi. Tahangi võimalikult soodsat ja toimivat tahvlit, et poleks kahju kui see ära varastatakse, katki läheb jne. Ühesõnaga, mida väiksema väärtusega varandust selijakotireisidel kaasas tassida, seda mõnusam on rännata.
 
nambu 12. juuni 2015, kl 22.19
Näiteks archos teeb kaheksatolliseid, mille hind võib uuena kohati olla u70-80. Nii palju kui ise olen kasutanud ja teistelt kuulnud, on neil oma plussid ja miinused - wifi võib olla vilets, aku peab täpselt nii kaua, kui pähe tuleb, kaamera hale jne. Samas crashe vähe, kiirus okei, ekraan okei, koostekvaliteet väga hea. Kasutatud aparaadist võtaks muidugi ipadi, need lagunevad vast vähem kui teised, aga kes ütleb, et sel miski varjatud viga pole, ja vaevalt seda 50 euri eest saab? Okidokis just täna nägin aga kasutatud philipsit alla 30 euri.
 
qwerty 13. juuni 2015, kl 16.25
smartassli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina tahaks nimelt ca 50€, ca 8 toll
> ise ekraaniga tahvlit. Võib olla kasutatud, kui se
> e vaid normaalselt töötaks.

Vaata aliexpressi-sealt saad sellise raha eest täiesti tutika.
 
ali 13. juuni 2015, kl 19.23
qwerty Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> Vaata aliexpressi-sealt saad sel
> lise raha eest täiesti tutika.

http://www.aliexpress.com/category/100005062/tablet-pcs.html?site=glo&SortType=price_asc&shipCountry=EE&tag=&isUnitPrice=y
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!