Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Koolilapsele mängimise aipäädiks Lenovo
 
tehnikavõõras ema 11. juuni 2015, kl 00.44
Olen täiesti tehnikakauge inimene, kuid lubasin oma koolilapsele, et klassi eduka lõpetamise puhul kingin talle kevadeks aipäädi. Ta tahaks selles mängida ja muusikat kuulata. Olen kuulnud et seda ostes peaksin vaatama kuidas see teiste süsteemidega ühildub ja et saaks vajalikke asju tasuta alla laadida, mitte ei peaks ostma. Vabandan oma eelneva lolli jutu pärast. Nüüd pakkus üks tuttav mulle enda vähe kasutatud Lenovo, millel pidavat olema ainult inglisekeelne menüü (tegelikult tahaksin eestikeelset). Teine puudus, et seda saab kasutada ainult wifi võrgus, et Eestis mingi kaart ei pidavat sees töötama, jutt vist interneti kaardist. Temal enda oli välismaal töötades see kaardiga töötanud, siin mitte. Ja seepärast tal see üle jäigi.
Mudel on Lenovo, displei 1024 x 600 memory 1 g ram... bt 4,0 android a 3300-h.
Nüüd ma ei tea, kas see sobiks mulle või mitte. Palun seletage keegi lahti inimkeeli.
 
mali 11. juuni 2015, kl 02.14
Oleneb hinnast ja mis summat ise oled nõus max välja käima.
 
mali 11. juuni 2015, kl 02.22
Ahjaa aipääd e ipad nagu ipod, iphone on apple toodang, Lenovo jms on ikkagist tahvelarvuti:)
 
Lapsevanem 11. juuni 2015, kl 04.56
... aga ei oska Apple iPad'i nimegi kirjutada!
 
lenovo 11. juuni 2015, kl 06.47
ei ole ipad, lenovo on arvutitootja nagu iga teinegi.
millist tahvlit tuttav sulle soovitab, yoga ntx on suht koht asi, s6ltub hinnast muidugi. 3g ja muud jutud on spetsis kirjas.
 
SIM-kaardi tugi peaks olema 11. juuni 2015, kl 07.24
Interneti kaardi all pead ilmselt silmas sim-kaardi tuge, et antud tahvelarvuti võrku ühildada.

Võta näpust - pikem bussireis või muu üritus ja laps tahaks netti minna. WiFi kuskil ei levi ja kaardiga interneti tuge tahvlil ei ole.
 
SIM-kaardi tugi peaks olema 11. juuni 2015, kl 07.25
Lenovo ise on aga väga aus tootja. Enda sugulaselgi sim-kaardi toega Lenovo tahvel.
 
nomaad 11. juuni 2015, kl 11.00
SIM-kaardi tugi peaks olema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lenovo ise on aga väga aus tootja. Enda sugulaselg
> i sim-kaardi toega Lenovo tahvel.

sim-kaardi olemasolu nüüd küll mingit ausust ei demonstreeri. oma aru peaks ikka kaasa võtma foorumis kirjutamiseks...
 
sa 11. juuni 2015, kl 15.52
Küsi ikka poest mis lapsele sobib , ostad ära asja ees , teist taga .
 
imho 11. juuni 2015, kl 15.58
Kui sa lubasid lapsele, ostad "aipäädi", siis ta võib oodata iPadi, mis on üks teatud (väga kallis!) tahvelarvuti mudel.

Tahvelarvuti iseenesest võiks pigem ikka olla 3G või 4G toega, et seda saaks peale wifi ka mobiilivõrgus kasutada.
 
teema autor 12. juuni 2015, kl 19.47
Laps käib alles algklassides ja mängiks sellega ja kuulaks muusikat. Kui see paariks aastaks sobiks, oleks OK.
Asi selles, et see konkreetne mudel, mille kohta küsisin, on juba minu käes koos pakendi ja kasutusjuhendi ja kõigi lisadega. Selle andis üks tuttav mulle täiesti tasuta, sest tema ise seda ei kasuta. Olin arvestanud, et poest ostes pean kulutama vähemalt 350 eurot. Nüüd ma ei tea, kas see sobiks või pean siiski uue ostma. Laps ise ei ole seda veel näinud.
 
lolz 13. juuni 2015, kl 14.45
 
eid_15424ef60b5ef2 13. juuni 2015, kl 23.08
iPadi (Apple-i toode) 350 euroga nagunii ei saa. Väga hästi sobib see Lenovo tahvelarvuti.
 
Selfi 19. juuni 2015, kl 06.23
Mul ka 3.klassi lapsel Lenovo...sobib väga hästi esimeseks taffliks! :-)
 
teema autor 19. juuni 2015, kl 22.01
Selle konkreetse mudeliga on kahjuks ühel pool ja pean ikka uue otsima. Nimelt see on ostetud välismaalt ja seotud selle riigi võrku, meie internetikaarti lugema ei hakka üldse.
 
Laps käib alles algklassides ja mängiks sellega ja kuulaks muusikat. 20. juuni 2015, kl 03.45
Tobe inimene või naljamees postitab sihukese - ##Olen täiesti tehnikakauge inimene, kuid lubasin oma koolilapsele, et klassi eduka lõpetamise puhul kingin talle kevadeks aipäädi. Ta tahaks selles mängida ja muusikat kuulata##
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!