Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
MS word
 
Blondiin 10. juuni 2015, kl 03.33
Kus saaks selle programmi alla laadida. Ostsin uue arvuti ja on olemas prooviversioon aga häda selles, ei see tühine 10 eurot tuleb mingi krediitkaardiga maksda mida mul ei ole. Kas on mingi lihtsam võimalus mingisugunegi see W kätte saada.
 
M. 10. juuni 2015, kl 05.57
Piraatversioonidest on siin foorumis palju juttu olnud, otsing aitab. Nendega võib muidugi enne natuke jamamist olla, et korralikult tööle saada. Või teine variant, kui probleem ainult krediitkaardi puudumises on, siis poodides, kus arvuteid müüakse, olen ka office'it müügil näinud.
 
blondiinile 10. juuni 2015, kl 09.28
Poes on see office ju hulka kallim kui 10

No kas kümnekast siis kahju, et selle asemel tahaks piraadimänge mängida või poest kalli raha eest karbitoodet osta?



Vormista endale SEB-is läbi interneti virtuaalne krediitkaart, see kestab reaalselt vaid 40 päeva ja sellega võidki selle ühe tehingu vaid teha..
Vormistamine võtab aega vaid 5 minutit, kui varem pole tegelenud.
Paned kaardi limiidiks 10 euri ja korras.


Kui kaart tehtud kopeeri kuskile endale:
Kaardi kehtivuse lõppkuu
kaardi number
kolmekohaline kinnituskood.


Need kaardiandmed panedki sinna, kus sul arvuti kümnekat küsib, sinu arvelt läheb see õnnetu 10 maha ja sul on see word siis olemas.



Ja pole mingit jama mingi piraadiga mängimisel, ise saad ära teha kokku 10-15 mnutiga.
Pole ajakulu ega mingit muud jama ja proge on legaalne.
 
galita 10. juuni 2015, kl 09.44
MS Wordi saab edukalt asendada tasuta OpenOffice või LibreOffice'ga. Ise eelistan LibreOffice't, aga see on pigem harjumusest, mõlemad programmid teevad töö ära.
 
snoob 11. juuni 2015, kl 10.45
galita, pista oma libre officed tead küll kuhu. küsiti konkreetselt ms Wordi kohta...
 
galita 11. juuni 2015, kl 17.51
snoob Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> galita, pista oma libre officed tead küll kuhu. kü
> siti konkreetselt ms Wordi kohta...

Kes sulle tärpentiini tagumiku valas, et nii valus hakkas?
Minu postitus ei olnud mitte käsk, vaid vabavaralise tarkvara tutvustus, mis ei jää mitte millegi poolest alla tasulisele Wordile. Kas inimene valib tasulise Wordi või tasuta OpenOffice, LibreOffice, jäägu igaühe enda otsustada-vastupidiselt sinule ei hakka ma kõva häälega lärmama ega teisi sõimama.
 
snoob 12. juuni 2015, kl 09.08
galita Kirjutas:
> Minu post
> itus ei olnud mitte käsk, vaid vabavaralise tarkva
> ra tutvustus,

ei ole vaja tutvustada, tuleb vastata inimese küsimus(t)ele lühidalt ja konkreetselt. kui keegi küsib lebra offece:t, siis kirjuta. ja kui sinu meelest need offece:d on kõik nii palju ms Wordist paremad, siis ole hea ja otsi lingid, mis sinu arvamust funktsionaalsel tasemel toetavad. lihtsalt inimesi "harida" ei ole vaja.
 
galita 12. juuni 2015, kl 09.58
LibreOffice vs. MS Office. Erapooletu võrdlus koos piltidega:
http://lifehacker.com/battle-of-the-office-suite...

to snoob, kui see ei ole sinu teema ja sul ei ole teemaalgatajale ühtegi nõuannet ega soovitust, siis ei ole vaja sõna võtta.
 
snoob 12. juuni 2015, kl 10.57
igas teemas vahutamine ei ole märk intelligentsusest. vaata, mina loen inimese soovi ja vastan, kui mul on midagi vastata. sinu pakutud link näitab täiesti üheselt, et lebra-office:ga pole mõtet aega surnuks lüüa, sest business-maailm kasutab valdavalt ms Office:t.
ole natuke tähelepanelikum, galita, vaata oma esimest postitust. keegi ei ole palunud infot ei lebra- ega onaoffice suhtes, küsiti ms Word:i.
 
galita 12. juuni 2015, kl 11.44
snoob Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> igas teemas vahutamine ei ole märk intelligentsuse
> st. vaata, mina loen inimese soovi ja vastan, kui
> mul on midagi vastata. sinu pakutud link näitab tä
> iesti üheselt, et lebra-office:ga pole mõtet aega
> surnuks lüüa, sest business-maailm kasutab valdava
> lt ms Office:t.
> ole natuke tähelepanelikum, gal
> ita, vaata oma esimest postitust. keegi ei ole pal
> unud infot ei lebra- ega onaoffice suhtes, küsiti
> ms Word:i.


Tore kui loed inimese soovi ja vastad ainult siis kui sul on midagi vastata. Paraku on mul jäänud sinu/snoobi vastus teemaalgatajale kahesilma vahele. Ehk oleksid nii kena ja aitaksid leida mul leida oma teemaalgatajat abistava postituse.
 
snoob 12. juuni 2015, kl 14.46
mis seal ikka - vasikaga on võimatu võidu joosta: no mina ei vastanudki küsijale vaid sinu mõttetule kommentaarile. küsiti konkreetne küsimus ja sinu vastus sisaldas onanisti lalinat, selles on probleem.
 
łĸø 12. juuni 2015, kl 17.27
Snoobile:
Mida sa jobu siit saada tahad?
Kui sul arvuti kohta midagi öelda ei ole, siis mine ja ruiga mujal. Ära tüütavad juba need poolearulised kes päevast päeva käivad siin foorumis mingit iba toksimas. Kui tahad Galitaga suhelda, siis selleks on privaatsõnum ja jäta arvutiteema rahule.
 
külastaja 12. juuni 2015, kl 17.54
Läksin aastaid tagasi poodi, et osta termostaadiga dushisegisti. Müüa käitus õnneks nagu Galita pakkudes mulle tuntud brändi asemel minu jaoks tundmatu päritoluga segistit. Hind oli natuke üle kahe korra soodsam. Nüüd töötab see vist juba mingi kuues või seitsmes aasta juba. Olen väga rahul.
Nüüd arvutiteemasse ka. Alati tasub tutvustada alternatiive, eriti kui need on tasuta ja laialt tunnustust leidnud.
 
snoob 12. juuni 2015, kl 19.25
łĸø Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Snoobile:
> Mida sa jobu siit saada tahad?
> Kui
> sul arvuti kohta midagi öelda ei ole, siis mine j
> a ruiga mujal. Ära tüütavad juba need poolearulise
> d kes päevast päeva käivad siin foorumis mingit ib
> a toksimas. Kui tahad Galitaga suhelda, siis selle
> ks on privaatsõnum ja jäta arvutiteema rahule.

sinuga pole keegi suhelnud, nii et hoia oma mulk kinni.
 
Jaanus von Aanus 26. juuni 2015, kl 12.38
Galita on totaalne maun! Suur vabavara/tarkvara levitaja ja ülistaja. Totaalne mauk.
Kuulutab siin, et Linuxsilised vallutavad turgu sittagi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!