Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
kas on võimalik..
 
Huvituja 31. august 2015, kl 21.16
Et kui minu arvutis on olnud keegi ,kas tal oli võimalik minu arvutis midagi nii seada,et ta saab hiljem oma arvutist minu käike jälgida??Võib-olla on mõnele see naljakas ,aga see pole nali.
 
vastaja 31. august 2015, kl 21.38
Saab küll. Arvutisse on võimalik keylogger paigaldada mis salvestab kõik su klahvivajutused ning saadab salvestatud info selle inimese e-mailile, kes keyloggeri su arvutisse paigaldas.
 
Huvituja 31. august 2015, kl 22.15
Aitäh vastajale,aga kas minul kui arvuti tavakasutajal (pank,e-kirjad,suhtlusjms.) on võimalik ise vaadata ,ks mu arvutisse on see keylogger paigaldatud ja siis kuidas seda eemaldada?
 
antilogger 31. august 2015, kl 23.32
Keyloggereid on üsna raske tuvastada, niipalju kui mina olen lugenud.

Kui tahad, siis võid paigaldada oma arvutisse sellise programmi, mis krüpteerib iga sinu klahvivajutuse ning keyloggeri programm saab vajutatud tähe asemel mingi ebamäärase sümboli ning keyloggeri omanikule saadetakse seega mingi suvaliste sümbolite jada loetava teksti asemel.

Kui soovid siis loe sellisest programmist nagu Zemana Antilogger Free. Toksi see google otsingusse ja klõpsa esimesel pakkumisel ja loe sellest sealt või vaata youtubest selle paigaldamise videosid kui ise ei oska seda oma arvutisse paigaldada.
Tasuta programm. Kirjade järgi peaks see kõik klahvivajutused krüpteerima arvutis. Täpselt ma ei tea, kuidas see tehnoloogia töötab ja kas sellest ka reaalselt klahvinuhkide vastu mingit kaitset on. Aga uuri ise selle kohta kui tahad. Ehk on esialgu abiks, niikaua kuni jõuad kord nii kaugele et tead kuidas klahvinuhkidest vabaneda. Mina seda veel ei tea. Tavalised viirustõrjujad neid minuteada üles ei leia.

Muide, arvutis administraatori konto kõrvale võiks luua veel konto ka tavakasutajale. Tavakasutaja ei saa installida sinu arvutisse igasuguseid kahtlaseid programme ilma adminni paroolita.
 
vastaja 01. september 2015, kl 08.09
Kõige parem keyloggeri tuvastaja on Emsisoft Anti-Malware. Valida tuleks tasuta versioon, mis ei kaitse arvutit reaalajas, kuid millega saab nuhkvara otsida.
Teised meetmed on juba eespool kirjas ja kui annad oma arvutit teistele kasutada, siis kindlasti tee admini konto kõrvale veel kasutajakonto, siis ei saa teised su arvutisse programme paigaldada.
 
huvituja 01. september 2015, kl 17.57
Aitähh,et siin foorumis on ka asjalikke:)
 
keylogger ? 02. september 2015, kl 07.43
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-security/how-to-detect-if-a-keylogger-is-installed/d14c6cd6-6975-4b25-a2c5-17e5de194b50?page=4
 
antilogger 02. september 2015, kl 13.12
Viimane postitaja, postitasid siia mingi suva lingi ja arvad et see parandab midagi?
Sul midagi muud lisada pole? Googeldada oskavad teised kah. Ehk lisad midagi asjalikku ka omalt poolt sellele lingile lisaks?
Oled proovinud googeldada n.ö "kahtlaseid" protsesse? Siis tead vist, et see tegevus pole mitte ainult väga aeganõudev, vaid ka tulemused on nii-ja naasugused. Täit kindlust pole, kas see protsess on legaalne või mitte. Keyloggereid on palju erinevaid.
Pole see sugugi nii lihtne nagu võib tunduda.
 
Viimane postitaja 02. september 2015, kl 14.46
antilogger Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Viimane postitaja, postitasid siia mingi suva ling
> i ja arvad et see parandab midagi?
> Sul midagi m
> uud lisada pole? Googeldada oskavad teised kah. Eh
> k lisad midagi asjalikku ka omalt poolt sellele li
> ngile lisaks?
> Oled proovinud googeldada n.ö "ka
> htlaseid" protsesse? Siis tead vist, et see tegevu
> s pole mitte ainult väga aeganõudev, vaid ka tulem
> used on nii-ja naasugused. Täit kindlust pole, kas
> see protsess on legaalne või mitte. Keyloggereid
> on palju erinevaid.
> Pole see sugugi nii lihtne
> nagu võib tunduda.


Mida siin lisada on?
Kui siis:

1. Mine "Start" => Siis tipi: cmd
2. Sisesta Dos ekraani tasklist / m bpkhk.dll
___

Ma arvan, et selle jaoks on tarkvara, mis need välja peilib.
Mina ei keela kedagi guugeldamast - palun väga - anti keylogger freeware - seal ka see "Zemana Antilogger Free" olemas.

Ehk siiski oleks lihtsam skänn teha mõne teada ja tuntud pahavara otsijaga, näiteks _Malwarebytes Anti-Malware Free_, mis puhastab igasuguse pahatahtliku pahavara, kaasa arvatud viirused, nuhkvara, troojad, klahvilogijad parooli röövijad jm?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!