Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
soodne läpaka tolmupuhastus+termopasta
 
kessu 24. november 2009, kl 15.07
Niuke asi, et kas keegi oskab Tallinna piires soovitada mingit normaalset kohta kuhu läpakas puhastusse viia?

Kunagi viisin Servicenetti, ja nemad tahtsid vaid tolmu eemaldamise ja termopasta eest 500.- ja see oli mitu aastat tagasi.

Viimane kord lasin tuttava tuttaval ja see tüüp lõhkus kuidagi puhastuse käigus ventika ära, nii et sellist varianti enam ka otse ei taha. Kuskile või kellelegi ikka, kes oma tööle selle garantii annab, et kui lahtivõtmise/kokkupanemise käigus mingi jama kokku keerab siis ise selle korda ka ajab.

Põhimõtteliselt kolm aastat vana HP Pavilion on. Siiani normaalselt vastu pidand kuigi kuum on. Nüüd vaatasin, et videokaart võtab regulaarselt 70+ kraadi, ja protsessor ja kõvaketas panevad ka 50+ kraadi.

Ei taha selliste temperatuuride juures naljalt enam kasutada. Kaks aastat pole puhastatud, nii et ammugi aeg käes. Ise pole kunagi läpakat lahti võtnud, nii et päris juutuubi põhjal ka omapead tegema ei tahaks hakata.
 
ha ha 24. november 2009, kl 15.34
kui ventikale eraldi kaan peale kruvitud, siis teed ise selle töö ära
aga ülevalt lähenemisel palju mõttetut jama jah
pavilione on väga erinevaid
temp. täiseti normaalsed, mingit pastaga lödistami ei vaja
kõvaketta temp. kõige olulisem jälgida, sest puudub automaatne restart
 
kessu 24. november 2009, kl 15.40
No kui läpakas kergelt kõrvetab juba, siis pole normaalne ju. Ja kui eksi, siis SeaGate kõvaketastel normaalne töötemperatuur on kuni 50C. Mul läheb ka 60ni välja.

Pavilion dv6000. Ei ole ventikal eraldi kaant.
 
TnT 24. november 2009, kl 15.47
Protsessori temperatuuri pärast küll muretsema ei pea (see sinu masinal täitsa normis ju). Graafikakaart tundub imelikult leegitsev olevat. Äkki see sell kes eelmine kord tegi (tuttava tuttav) on oma vigadest õppinud !?
 
ha ha 24. november 2009, kl 15.52
ei ole sellel videol häda midagi, kõvakettad ajas mõnel mehel kuumaks|peese
väga hea manuaal, väga pilbasteks peab kiskuma:
http://static.tigerdirect.com/pdf/HP_Pavillion_dv6000_MnS.pdf
 
arvutiabi 24. november 2009, kl 17.36
Ei jaga nagu matsu.
Tühiasi on mingis baaris paar tonni laiaks lüüa, aga kui keegi näeb arvuti juures pool päeva vaeva ja selle eest 500kr küsib, siis hädaldatakse, nagu oleks seagripp kallal.
 
ha ha 24. november 2009, kl 17.45
värk on selles, et masin ise on 3k väärt ja maksta 500???
midagi juurde ei panda, hoopis ära võetakse, irwe
 
TnT 24. november 2009, kl 18.05
to arvutiabi
Ei ole veel kuulnud, et baaris mingi arvuti hingeelu (või füüsilise tervise) tõttu raha laiaks lüüakse.
Oled sa ikka kindel ,et tolmust puhastamine pool päeva võtab ? Kui pikk sinu päev on ? Ole nii kena ja täpsusta meile neid erivõtteid mida nõuab "läpaka" lahti lammutamine , tolmust puhastamine ja uuesti kokku panemine. Asi lihtsalt selles,et minu käes ei ole küll üksgi masin üle 3 tunni vastu pidanud ;-)
 
arvutiabi 24. november 2009, kl 22.04
Tnt,

saan aru - poisikeste värk. Kähku mingi käkk kokku ja rahad tasku. Hiljem leitakse katkine ventikas või kukub lagi kaela, kui solarise uusehitusel ;)
 
naiivitar 25. november 2009, kl 00.46
mul mingi poolteist aastat vana, päris pikalt järjest töötan ja viimasel nädalal uriseb hullult. kus ma seda temp. näen?
 
kessu 28. november 2009, kl 10.38
Mina näen sellise programmiga nagu CPUID Hardware Monitor.
 
ants 29. november 2009, kl 09.50
mõni arvuti tuleb ikka väga laiali kiskuda puhastamiseks ja pärast loomulikult kokku panna nii et töötaks seega 500 oleks õigustatud küll.
 
Tillu 29. november 2009, kl 18.42
Ma vabandan oma väljenduse pärast, aga kui jaksasid sellist p*ska osta, peaksid jaksama ka maksta. Dv6000 on kõige õnnetum sülearvuti, mis hilisemal ajal tehtud on. Ja ausalt, see kui sul temperatuurid seal 50-70 kandis on, peaksid ainult õnnelik olema. Osadel on sellised masinad käes, millel temperatuur alla 90C ei kukugi. Omal masinat mitu korda lahti võtnud - kokku pannud, puhastanud, jne. Viimane kord, kui sai kellegi teise masinat puhastatud, võttis mul kõige rohkem aega ventika labade tolmust puhastamine, kokku võttis kogu jama tund aega aega, ning ma tegin niigi rahulikult ja aeglaselt. Mida ma tahan siin öelda, on see et osta kvaliteetne masin ja otsi kvaliteetne töömees, kes sul seda masinat hooldaks, mitte mingised nurgatagused munadesügajad.
 
aspire 29. jaanuar 2010, kl 13.09
sa müü oma rämps hp dv 6000 maha enne kui sellel emaplaat läbi põleb,ja su hp väärtus pole 3000,tegelik hind sellel junnil on 1000eeki
 
"itguru" 29. jaanuar 2010, kl 14.57
teemast ajendatuna võtsin siis oma läpaka puhastuse ette. korralikult lahti ei viitsinud kiskuda, aga kopsujõu ja kruvikeeraja abiga sain ühe korraliku tolmupalli kätte.
 
mari 22. veebruar 2016, kl 23.38
Hei Võib viia arvuti Väike-Ameerika 19-204 Arvuti ABC OÜ teeb vähgahead tööd :) Käisin nendejuures tegid niikiiresti valmis sain juba pooletunniga arvuti kätte :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!