Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Digiboks Web
 
abivajaja 13. detsember 2020, kl 15.15
Kas keegi teab, mis on Digiboks Web, seotud Telia TV-ga? Mul on neid terve hulk, seerianumbrid juures ja puha. Kas seerianumbri järgi saab midagi tuvastada?
 
Lahendus 26. oktoober 2022, kl 19.23
Osta digiboksi asemel hoopis Xiaomi TV Stick 4K, pista HDMI pessa ja naudi nutiteleka võimalusi koos Telia äpiga. Hind 50€ kanti ehk siis 1.5 aasta rent uue hinna järgi. Telia äppi uuendatakse pidevalt ning ei pea muretsema, et digibox vanaks ja aeglaseks jääb. Lisaks on sellel ka muid kasulikke omadusi. Ise just nii teengi enne selle hinnatõusu jõustumist, ostan ja panen paika ning siis viin nende kullahinnaga digiboxi käraka neile tagasi, las siis istuvad nende kuhja otsas ja mõtlevad mis selle jubina päris väärtus küll olla võiks et neid enam ei taheta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!