Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Sisselogimine postkasti
 
Marleen 26. september 2021, kl 11.05
Vaatasin esmakordselt oma hot-meiliaadressi postkasti sisselogimisi. Näen, et on ka täiesti võõra IP-aadressiga logimisi. Saan aru, et mobiiliga sisselogimisel tuleb teine IP-aadress. Mõne korra olen ka raamatukogus sisse loginud. Aga on kellaaegasid, kus ma kindlasti võõra seadmega ei loginud sisse. Et see siis tähendab, et keegi võõras on sisse häkkinud mu postkasti?
 
online.ee 03. november 2021, kl 14.13
Ei imesta. Oleme üht hot.-online meiliaadressi kasutanud mitme inimese peale, kuna see on lihtne ja pidevalt meile saata palju vajadust olnud. Nüüd on online maas, näitab et on hooldustööd ja sisse logida ei saa, kuid samas raamatukogus pole mingit märget et koduleheküljel oleks hooldustööd.

Milliste operaatoritega te olete rahul, kas Telia, Elisa või Tele2 ja millist oleks parem kasutada, et ei tuleks mingeid tõrkeid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!