Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Küsimus seoses kodulehega
 
Naine228 31. jaanuar 2022, kl 19.44
Soov mitte praegu oma kodulehte kasutada. Kas on võimalik ta kusagile lihtsalt seisma panna, et andmed jäävad alles, kui vaja saab tulevikus kasutada ja kuidas seda teha.

Praegu domeen aegus, hetkel veel lahti ja kuu pärast aegub ka server, ei soovi hetkel kumbagi pikendada. Saan aru, et siis minu leht lihtsalt kaob, millega olen ka arvestanud, aga nüüd hakkasin mõtlema, et ehk saab seda kusagil tasuta lihtsalt hoida või üle kanda või siis mitte?

Andmed iseenesest laadisin zonest alla, aga ma vist ei oska nende failidega hiljem ise ikka midagi teha või kas üldse saab?
Või kus keskkonnas soovitaksite sellist lehte hoida, millele on kunagi tuhande või rohkem ringis investeeritud ja seega saaks ehk kunagi seda veel kasutada või ümber teha.
Praegu lihtsalt ei taha zonele aastas tasuda rohkem kuna lehte ei kasuta.

Tänud kui keegi oskab vastata.
 
teadmatu offline 02. veebruar 2022, kl 11.07
https://www.geckoandfly.com/32437/download-websites/

web serveri võid teha oma arvutisse
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!