Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
sünnitus
 
ehmunud 13. juuli 2014, kl 11.36
Tõeliselt täbar tunne ,kui mees hakkab naist peale sünnitust lausa vihkama ja jälestama.Jubeda teoga hakkama saadud.Kannatagu ise need 9 kuud ära ja elagu seda valu läbi ,mida naised kannatavad.
 
rahulik realist 13. juuli 2014, kl 11.52
? ehk tahad sellest lähemalt rääkida? niisama kellegi teiste või siis delfikanala kommentaaride järgi siin ehmuda- on liiga ennatlik. Minul kogemused vastupidised- mees hakkas pärast laste sünni juures viibimist kuidagi hoopis soojemalt suhtuma.Ja sinna "peavärava" juurde ei paluta sünnitusel ühtki meest kui ta ise selleks soovi ei avalda.
 
õnnetu noormees 13. juuli 2014, kl 12.01
ega isade elu ka kerge pole kui oled naisele 9 kuud toeks ja veel sünnitusel ka ja siis pärast selgub ,et see polegi sinu laps kelle pärast muretsesid jne ,aga ja eks mehed peaksid just olema naisele sel raskel ajal toeks kui naine seda kõike rohkem vajab
 
ehmunud 13. juuli 2014, kl 12.34
see laps on selle mehe oma ,kellega hetkel koos ja ta ei pidanud minuga sünnituse juures vahtima.Ta tahtis ,et ma hoopis tema jalust minema kobiks ja teda rahule jätaksin.Tema ei tea kuidas naine kannatanud on ja selline suhtumine mehest ära võõrutab.Ei tahaks sellist lapseootust enam kunagi kogeda.
 
kõrvaltvaataja 13. juuli 2014, kl 12.39
mis vahet seal kes valmis tegi, tähtis et saabus100% terve ja elujõus "produkt", isa-ema on need kes üles kasvatavad ja keda laps omaks võtab. Vaata kui palju "oma-toodangut" prüga äärde maha jäetakse või lastekodudesse saadetakse, ka on "omatoodangu" hulgas väga palju praaki, kui ikka "käopoega" omaks võtta ei taha, tee ISADUSTEST ära ja kõnni uksest välja...
 
õnnetu noormees 13. juuli 2014, kl 12.46
ehmunud ehk annad oma tel nr ma helistan ja rääkiks
 
to kõrvaltvaataja 13. juuli 2014, kl 14.14
ma olen naine ja minul ei ole vaja teha isadustesti ja ma ise tean väga hästi ,kes lapse isa on ja uksest välja ma ei kõnni.
 
õnnetule noormehele 13. juuli 2014, kl 14.16
ma ei otsi uusi suhteid ja liialt vana juba selleks.Minul jäävad tunded lapse isa vastu ja ,kui tema minust ei hooli ,siis pean sellega leppima ja kannatama.
 
to ehmunud 16. juuli 2014, kl 14.48
aga asi on ju selge, ise ka ütled, et - Ta tahtis ,et ma hoopis tema jalust minema kobiks ja teda rahule jätaksin -

siis nii teegi, võta laps ja jäta mees rahule, mine ela mujal
praegu arvad, et see julm soovitus, aga hiljem saad aru, et nii on õige.


ja no mis kannatused siis selle 9 kuuga sul nüüd niiväga hullu olid- ei saa sellest küll aru.. seleta lähemaltrasedus ju loomulik asi
 
teematajale 16. juuli 2014, kl 14.49
lol oled või? riputad end vägisi mehel ekalea
rikud ära nii kõigi kolme elus ju
kao sealt
 
nii loll 26. november 2014, kl 15.41
Kas te siis aru ei saa. Mm kas tead to ehmunud kas ja kus sul synnitus algas?? USUN ET SAA OLEDKI NII TYYTU NII ET MINE TOESTI SEALT MIIINEEEMAAA!!!!Ja usun veel et sa virisesid kaa kui synnitus algas. Pah no ole nyyd normaalne...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!