Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
Jaburaimad sünnitused filmides:D
 
muffff 30. märts 2019, kl 19.02
No vot, ajaviiteks pajatage filmides nähtud veidrustest. Teemaks on sünnitus;) Kunagi käis telekas mingi film, kus perekonnal rööviti laps ja kohe otsustas paar uue lapse eostada. Kaks väga haiget asja olid selles filmis. Voodis nuseledes naine ütles: "ma tunnen, et olen rase". Sünnituse stseen oli eriti imelik, kui naine lamas selili ega teinud nägugi, et oleks valus olnud. Arst vajutas kätega rütmiliselt tema kõhu peale, kuni naine hüüdis et ooh ja aah, pressige, pressige, ta tuleb. Kohe ajas naine end istuli kah ja laps oli lurtsti väljas:) Vb keegi teab mis film see oli, ma ise enam ei mäleta nii ammust aega?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!