Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
meie 2 poja lugu
 
lenna 26. september 2007, kl 11.03
...kirjutaks ka oma lood siia.....
meie esimene poja nägi ilmavalgust 7a tagasi.......oli reede hommik märts 2000a, tõusin peale 7 ja tundsin et midagi niriseb .....alul ikka et põie jama , aga kui põrandale tuli vesi , aimasin et aeg käes.....tatsasin veel ringi, kuna kohe valusid polnud. tunni pärast hakkas midagi toimuma ja ma otsustasin haigla minna kontrolli. nemad muidugi jätsid mu sinna, kuna emakas oli 2cm avanenud ja veed nirisesid....nii ma siis valutasin seal terve päeva, mees ikka hel et kuidas on....õhtu 21 hakkasid valud nii tugevad olema et ei jaksanud kannatada, , hel mehe kohale....temast oli ikka abi...ämmakas vaatab et masin ei näita akt tööd ja emakas pole enam avanenud....23 sain esimese epituraali....siis 2 ajal teise ...ei midagi ei mõjund ega aidanud.....millegi pärast ei lubatud ka püsti olla ja pikali olles polnud just mugav valutada.....5 ajal nõudsin juba keisrit vms aga peaasi et valud lõpeks.....8 ajal toimus arstide vahetus, emakas oli ikka vaid 5 cm..siis tehti mingi süst ..ikka ei midagi.....muretsesin et kas üldse suudan sünnitada, sest söömata neljp õhtust, juua ei lubatud ja jõud oli otsas.....11,30 vaadati et 7-8cm ja aeti synnitustuppa....ega seal paremaks läind.....mingi hetk hakkasin vist juba kõva hääls tegema ja ei tea mida kõike nõudma ..siis taheti vaakum teha ja ma polnud nõus...õnneks oli see asi katki läind....aga 13.30 poja sündis küll 4 pressiga ja arsti abiga veidi aga ilus ja terve . kaal 3440 ja pikkus 51. ega sellega ei lõppend veel , siis oli platsenta kinni ja ma sain narkoosi. 15.00 sain laualt minema ja paari ilupistega ka.
3-l päeval saime koju.

2002a veeb oli tulemas teine poja.....kartsin juba et kas jälle see pikk ja õudne lugu tulemas.....õhtul tv vaadates ütlesin mehele et ma arvan et homme saame vanemateks taas...kuigi midagi ei toimunud....ja ööse 01.30 ärkasin selle peale et emakas tõmbas kokku kergelt....käisin üleval ja läksin voodi tagasi 03.30 hakkasid kerged kokkutõmbed regulaarselt 5-6min tagant. helistasin emale kes 25km kaugusel et tuleks vanema poja juurde.....ema jõudis enne 5 siia..panin veel asjad viimased kotti ja 6,30 algas sõit haigla . 7 läbi olime seal ja mind saadeti sünnitusosakonda....siis hakkasid ka valud aga mitte jubedad vaid nagu päevade ajal....ämmakas vaatas et noh 14-15 ajal saate vast kätte kui kõik ilusti läeb, igatahes 11,45 tundsin et press hakkab tulema, siis tuiskasid ka veed lahti , sain vaevu voodi peale kui 12.00 oli poja sündinud ...3080g ja 49cm..polnud ei õmblusi ega midagi ja 2 päev saime koju.


Mõlemad lasped sündisid täpselt oma arvestuse järgi ja arsti järgi 39+4. Nüüdseks nad juba suured ja tegusad poisid.
 
triinu 26. september 2007, kl 19.12
Hästi armsad lood. Kahju, et esimesega nii kaua läks :( Tubli oled!!!
 
oeh 26. september 2007, kl 20.22
ja minul on kõiki neid lugusid lugedes pisarad silmas.. oh mind :)
tublid naised olete kõik!
 
lenna 26. september 2007, kl 20.46
tänan Triinu..... läks jah pikalt aga mu ema ootas mind ka 36h valudes ma siis 29h piirdusin :)
 
:) 02. oktoober 2007, kl 19.21
Tore, et kõik kenasti läks, kuid väga raske on teksti lugeda kui pool teksti koosneb vaid punktidest :(
 
lenna 03. oktoober 2007, kl 08.30
...sealt punktide kohapealt om täpsed repliigid puudu mida enam ei meenu :)
 
essu 09. oktoober 2007, kl 15.55
Sul on ikka mingi põiejama ka. Siiamaani iriseb muidu?
 
leenu 09. oktoober 2007, kl 17.39
to eessu

segast paned
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!