Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
kas siis tüdruk iiveldab ja poiss mitte??
 
preili 15. jaanuar 2008, kl 19.34
kirjutage kas siis on müüt õige. kas ikka läheb täppi.kui poiss siis on hea olla ja kui plika siis olete kole ja iivaldate?kuis teil oli?
 
zy 15. jaanuar 2008, kl 19.53
EIIIIIII .... See ei pea absoluutselt paika!!!

Mul kaks poega - ühega polnud suurt miskit häda, teisega olin pärast kahenädalast praktiliselt pidevat oksendamist haiglas tilgutite all.
 
Julia 16. jaanuar 2008, kl 12.14
-Mul jälle oli just nii....mul kaks poissi ja yks tydruk.Tydrukuga iga hommik nii seitse nädalat jutti oksendamist.Ja poisse kandes oli ainult yks päev halb olla, ylejäänud aja kõik okei.
 
neiu (37n) 16. jaanuar 2008, kl 12.39
Mina ootan tütart ning teine ja kolmas kuu jah pidevalt iiveldas, kuid oksendasin vaid ühe korra.
Mis välimusse puutub siis nahk on mul väga ilusaks läinud ja üldse kõik ütlevad ,et väga kauniks olen muutunud ja tõesti on rasedus välimusele hästi mõjunud :D
 
naine27 16. jaanuar 2008, kl 14.26
minul on kaks poega ja mõlemaga oli nii meeletule paha kuni 4 kuuni.
 
tips 16. jaanuar 2008, kl 19.02
Lapse soost see küll ei sõltu. See on väga individuaalne, isegi samal naisel rasedused erinevad. Minul mõlemat last( üks tütar, teine poeg) kandes oli päris halb olla. Sõbrnnal aga ei mingit oksendamist kogu raseduse vältel (ka temal erisoolised lapsed).
 
müüt ei klapi 16. jaanuar 2008, kl 21.49
esimene poiss,teine tüdruk-mõlemad rasedused ühesugused
 
s 16. jaanuar 2008, kl 22.30
Minul oli esimene tüdruk, kõik oli väga ok - tervis korras, ei mingit iiveldust, oksendamisest rääkimata. Teine sündis just alles poiss, 4 kuuni elasin rohkem WC-s kui mujal. Seega - ärge uskuge päris kõike, mida kuulete...
 
emme 17. jaanuar 2008, kl 12.12
mul 4last tütar esimene olek oli super hea,poistega oli nii,et paljas kohvi sõna ajas iiveldama ja praeliha lõhna ei talunud,kuni lõppu välja.
 
mulle tundub... 17. jaanuar 2008, kl 12.28
...et tegelikult on parem enesetunne esimese rasedusega ja teisega iiveldab.Kas see kõigil päris nii on ei tea,aga mul sugulasel on kaks tüdrukut ja esimesega oli kõik hea ja teisega iiveldas terve raaseduse.Seda varianti on kinnitanud paljud ja muidugi on kõigil omamoodi.
 
Natali 17. jaanuar 2008, kl 14.26
Ma ei tea üldse mis asi see raseduseaegne iiveldus on, ei tütre ega poegade kandmise ajal pole paha olnud.
 
sdf 19. jaanuar 2008, kl 22.01
Tütar ja ei iiveldanud, vaid 2 korda. Suitsuhaisu peale korra ja teine kord klaasi shampuse peale, see tuli välja ja rohkem ei proovinud.
 
ki 21. jaanuar 2008, kl 10.57
mul poeg ja iiveldas ikka kogeuaeg ja ropsisn koguaeg.. jube rasedus oli
 
... 21. jaanuar 2008, kl 16.42
mul tüdruk ja 12+ ... siiani ei ole oksendanud kordagi ... vahest õhtuti on selline kahtlane olla aga kui süüa banaan või õun on kohe parem :)

mis väimusse puutub ... kohutav , näonahk on punne täis, samuti selg ja kael. Ennem polnud mu kaunil näonahal ühtki vistrikku, üldse olen kuidagi nii ära vajunud näost ... kohutav !!
 
Birgit 21. jaanuar 2008, kl 23.40
minul on üks poeg... ja minul polnud tõesti rasedue ajal muud midagi viga... kui ühel palaval suvepäeval lõi korraks silme eest mustaks... aga istusin 5 minutit ja edasi polnud muud midagi...
 
M 26. jaanuar 2008, kl 01.55
Mul kaks tütart, esimese ajal oli natuke iiveldust ja mõned korrad oksendasin.Teise ajal oli kohutav, oksendasin iga nurga taga.
 
teegu 29. jaanuar 2008, kl 13.16
mul kaks tütart ja poeg. kõigil kolmel juhul olid rasedused sellised, et kole-kole - pidev iiveldamine ja oksendamine sõltumata lapse soost.
 
mh 31. jaanuar 2008, kl 16.00
ma ootasi poega.
ja iiveldused kestsid väga pikalt!!
ükski hommik ei möödunud ilma ropsita.
 
tib 2-näd 01. veebruar 2008, kl 12.25
Esimene poiss, teine tüdruk. Kummagagi ei iiveldanud
 
mul just nii 12. veebruar 2008, kl 20.10
Minul 3 tüdrukut, 2 poissi. Tüdrukutega oksendasin palju ja poistega ei oksendanud üldse, kuigi vahel oli süda paha. Kõige hullem oli esimese tüdruku ootamise ajal, elasingi praktiliselt vetsus.
 
:) 24. veebruar 2008, kl 21.32
Mul kaks tütart,esimesega võtsin juurde palju ja teisega oli kõht teise kujuga ja väga vähe juurde võtsin ja laps oli palju suurem,kummagi tüdrukuga polnud süda paha.
 
:):) 03. märts 2008, kl 13.05
mul üks tütar ja teine kohe kohe tulemas.pole kummagi tibuga süda paha olnud ,näonahk on ilusamaks läinud,kõht on selline lamedam ja laiem,poisiga pidi rohkem teravam olema ja magusaisu on meeletu ma vitsutaks päevast päeva ainult komme ja kooke..
 
merle 13. märts 2008, kl 16.05
Mul Tütar ja ma ei teagi mis see iiveldus on,sain lapse üsna varajases eas,kuid kõik läks ilusti,ei mingeid hoogusid ega veetsee vahet jooksmist..nii et see müüt ei pea paika,see ikka nii suhtleline ja erinev ..
 
malvina 23. aprill 2008, kl 19.46
Mul 2 tütart. Mõlema raseduse esimene pool oli kohutav, voodist ei tõusnud ja pidev oksendamine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!