Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
kas keegi on jäänud rasedaks hormoonspiraaliga
 
m 22. jaanuar 2008, kl 15.35
kas keegi on jäänud hormoonspiraaliga rasedaks?
 
:) 25. jaanuar 2008, kl 14.07
Jah, ja mitte üks kord.
 
rumal 25. jaanuar 2008, kl 21.55
ei ole võimalik. siis pole olnud hormoonspiraal või pole see emakas olnud.
 
Rase 26. jaanuar 2008, kl 10.17
Absoluutselt kõigega saab/võib rasedaks jääda.
 
liia 27. jaanuar 2008, kl 17.58
vaskspiraaliga jah aga et hormooniga, ju siis asusid kohe peale paigaldamist tegutsema et nihkus paigast. see ikka väga vähe tõenäoline nii 1-2% ehk kui sedagi
 
m 28. jaanuar 2008, kl 16.24
mul hormoonspiraal üle pooleaasta,ja nüüd järsku meelet väsimus,süda koguaeg paha jne.lugesin selle spiraali kohta ja seal on öeldud et tõenäosus on küll väike aga võimalik siiski ja veel võimalikum on emakaväline rasedus.Ja avastamise teeb raskeks see et päevi ju pole,pole millegi järgi orjenteeruda.Lähen ostan testi
 
:) 29. jaanuar 2008, kl 10.53
Olen lasknud panna spiraalikolm korda...Siis tuligi välja, et mulle ei sobigi spiraal, sest emakakael on liiga lühike.Ja sellepärast jäin ka rasedaks, sest spiraal tuli iga kord välja.
 
:D 29. jaanuar 2008, kl 23.19
mehega on siiski suurem võimalus rasedaks jääda.
 
DAA 31. jaanuar 2008, kl 17.02
ei ole võimalik !!! need kes jäävad pillide spiraalide jne ajal rasedaks varjavad tegelikult seda,et nad kas on pille valesti tarvitanud või on spiraal välja kukkunud kui ta ikka välja ei kuku siis ka midagi ei juhtu!!!!
 
kk 12. veebruar 2008, kl 22.38
täiesti võimalik olen seda kogent
 
naine 20. veebruar 2008, kl 13.53
on võimalik . spiraal oli juba vähemalt aasta olnud , ei olnud välja kukkunud , ega midagi. aga päevad jäid vahele ja asi tundus kahtlane. käisin siis günekoloogi juures , see ütles , et kõik on korras . aga mul ei andnud ikka rahu ja tegin testi ja kas sa näed - rase . helistasin siis arstile , see ütles sellepeale , et ükski asi pole sada prossa kindel , aga huvitav , et ta seda siis ei taipand kui tema vastuvõtul käisin.
igatahes läksin teise arsti juurde ja ilmnes , et spiraal oli ära nihkunud sellepärast nii ka juhtus. vot. igatahes pole olnud rohkem tahtmist spiraaliga jännata.
 
saab 29. veebruar 2008, kl 15.31
..mul õde rastestus vaskspiraaliga...emakaväline rasedus...ja rasedus lõppes muidugu abordiga, mille käigus ka spiraal eemaldati :(
 
to daa 27. märts 2008, kl 11.51
Jääb küll rasedaks, loe läbi kasutusjuhend, ükski rasestumisvastanevahend pole 100 % kindel, mingi protsent ikkagi rasestub. Ja pole mingit varjamist, et võeti valesti või kukkus välja, mul on ultrahelipilt, kus on loode ja spiraal.
 
ka kahtlus 14. august 2012, kl 20.25
kas hormoonspiraali mõju hakkab kaduma kui tema aeg5a täis? Või juba varem?
 
tean 20. jaanuar 2013, kl 11.16
päris mitut, kes tavalise spiraaliga rasestunud. Ühel juhtus veel 2x ka ;)
Viimasel ajal olen kole palju lugeda saanud, et a`la kasutasin rasedusvastast vahendit, kuid siiski jäin rasedaks... Mõte neid üldse kasutada on?
Kõige kindlam siis ikkagi kondoom, kui see ei purune
 
mina 08. jaanuar 2015, kl 14.29
Ka mina jäin vaskspiraaliga rasedaks, spiraal oli 3 aastat sees olnud kui kõhuvalud hakkasid, läksin siis arsti juurde ja arvati et põletik, sisetunne aga ütles midagi muud, loomulikult ei kahtlustanud ma rasedust. Paar nädalat hiljem siis nagu tunne ei olnud hea, ja ostsin testi mis näitas positiivne, läksin tagasi arsti juurde, 7 nädalat rasedus, spiraal eemaldati ettevaatlikult, ja nüüd oleme pisikese poisi vanemad ning üliõnnelikud.
 
Naine 25. jaanuar 2018, kl 22.35
Mina jàin rasedaks hormoonspiraaliga. Spiraal kenasti paigas ja ôige koha peal. Rasedus aga emakavàline, munajuhas- lôppes kokkukukkumise ja sisemise verejooksuga. Munajuha eemaldati. Ûkski arst ei ollnud seda varem ITK-s nàinud, et paigas hornoospiraaliga saab rasestuda aga 1% on vôimalik. Ma siis olin see “ônnelik”. Kuna spiraal paigas jàeti see sisse, kuna see kaitseb raseduse eest endiselt samahàsti kui varem :D Selline tore huumor enne oppi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!