Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
kellel lastel vanusevahe 8a ja rohkem..
 
n(30+5) 29. jaanuar 2008, kl 23.06
...millised olid teie sünnitused?
Mu esimene sünnitus oli 8a tagasi ja oli ajaline(38 näd) aga kuna vee dtulid öösel kodus ära ja rohkem mitte midagi siis kutsuti esile tilgaga.vast tänu sellele siis oli asi kiirem(pea 6 tundi).Ütleks et täitsa normaalne sünnitus oli.Nüüd põene t äkkii tuleb raskem sünnitus..
 
merle 30. jaanuar 2008, kl 07.24
vabalt.esimene sünnitus oli 21tundi ja väga jube,teine oli 25 tundi ja äärmiselt meeldiv ja kerge ja kolmandaga tulid veed ära kell üks päeval,kümne aeg hakati stimuleerima ja kolm korda järjest olin juba valmis sünnitama kui kõik valud olid läinud ja kõik hakkas otsast peale.hommikul poole kaheksaks sain hakkama ka.Aga midagi hirmsat ei olnud.Kõik sünnitused olid ka oma olemuselt erinevad.kui esimesega oksendasin üks kord siis teisega terve sünnitus aja ja kolmandaga üldse mitte.kui esimesega olin voodis siis teise valutamise aja olin põrandal,sest voodi kõrgus või ma ei tea mis ajas südame pahaks,ja nii ma põrandal neljakäpakil olingi.kolmandaga olin enamvähem püsti,aga arvasin et selg läheb pooleks.Nii,et kõik võib erinev olla.
 
lill 30. jaanuar 2008, kl 09.15
minu ämm on sünnitanud 9 last(esimesed 6 olid paari aastase vahega) ja kõik sünnitused olid pikad ja rasked, nii et seda sünnituse kulgu ei ole vist ikka võimalik ette ennustada.
 
e 30. jaanuar 2008, kl 14.06
mina ise olin 9 aastane, kui väike vend sündis.
 
anneli 22+ 30. jaanuar 2008, kl 15.35
Mul esimene saab 7 teine on aasta ja nüüd tuleb kolmas juunis..
 
r 30. jaanuar 2008, kl 16.05
Mul vanem laps 8a.aktiivne sünnitus kestis 10 tundi(ei ole arvestatud 15-minutiliste vahedega valusid).Teine laps sündis nüüd jaanuaris ja kestis ainult 1 tund(koos õmblemistega 2 tundi) Mõlemad lapsed suured(4,4 ja 4,470) Nii et ära karda,võib olla sama lihtne kui mul,kuigi sünnituste vahed suured.
 
vot 30. jaanuar 2008, kl 17.48
Kui ma nüüd veebruaris triibud kätte saaks,oleks laste vanusevahe 10 aastat.
 
Nuuskmömmik 30. jaanuar 2008, kl 19.34
Mhm, mul laste vanusevaheks tuleb siis 13 aastat... Hetkel küll üsna ebakindel tunne selle sünnituse ees, et umbes nagu esmasünnitaja vöi nii ;)
 
tt 31. jaanuar 2008, kl 14.51
Mul on 16 ja 12 aastat vahet ja väga õnnelik.(1.-16,2.-12ja 3.-3 kuud)
 
aga 07. veebruar 2008, kl 19.57
Mul lapsed 23, 18 ja 4,5 .Nii et viimastega 14 aastat vahet. Väga kihvt oli, väljaarvates see, et mul hakkasid veed jooksma kuu varem vaikselt öösel ja siis läksin haiglasse. Üks arst püüdis sailitada. Hommikul tuli teine arst ja ütles, et laps varsti nagu kala kuival, et on enda otsustada, kas säilitan või sünnitan.Pandi tilguti ja tunni pärast oli poiss käes. Eelmine poeg ka sündis süstidega stimuleerides ja tunni kahe jooksul.Ei mingit mitmekümnetunnist valutamist.Arvan, et sinul samuti tilgutiga.Ühest küljest on selline kiire tunnine sünnitus ehmatav. valud vist ka suuremad kui teistel pikalt pingutajtel,kuna teistel surub ta välja aeglaselt, aga tilgutiga tulevad mauh ja valmis, aga teisalt... uskumatu oli minu jaoks mu poeg kõhu peal, kui sündinud oli. Mul ei olnud eriti kõhtugi ees ja töökaaslasd ei saanud arugi et dkreeti läksiñ.Poiss oli 2,5
 
naine 49 08. veebruar 2008, kl 22.12
minul laste vahe 9 aastat. Kuna esimese lapse sünnitasin 18 astaselt ja sünnitus oli ikka väga pikk ja hirmus (4 ööpäeva), siis põdesin kohutavalt. Kõik see valu oli nii tugevalt meeles, et teise rasedusega iga päevaga kartsin ikka rohkem ja rohkem. Sünnitus algas kell 7 hommikul ja laps oli käes kell 16. iga valukorra puhul sisendasin endale, ets ee pole veel mingi valu, läheb kindlasti hullemaks, kuna esimese lapsega olid valud meeletud, kuni lõpuks ämmaemand ütles, et titt käes. Mind ajas lausa naerma tagantjärgi, kui väga ma seda sünnitust kartsin.Nüüd mõtlen, kas see esimenegi oli nii väga valus, aga kuna ma siis olin alles nii noor, siis tundus see kõik piinarikas. Aga seeeest hea on vaadata oma võsukesi, kes nüüd juba täiealised....
 
livi 14. veebruar 2008, kl 12.53
2. ja 3. vahe oli 10 aastat ja sünnitus kestis 1 tund 50 minutit(kaksikud).
 
tuhkatriin 14. veebruar 2008, kl 22.26
laste vanusevahe 9 aastat,teine sünnitus kiirem ja valusam
 
ka 20. veebruar 2008, kl 08.57
laste vanusevahe 8 aastat ja teine sünnitus oli 3 x kergem ja lühem.laps oli 3,4 kg, eelmine oli väiksem. parem mitte karta ja mõelda, et iga sünnitus on erinev.
 
Kata 21. veebruar 2008, kl 19.19
Minul oli esimene sünnitus 17. aastaselt.Jube pikk ja raske ja laps oli suur ja ülekantud. Teine sünnitus toimus siis kui esimene laps sai 16. oli samamoodi raske ja enneaegne-keiser. Rohkem ei taha.
 
16 aastat 02. märts 2008, kl 23.16
vahet,nüüd aasta tagasi teine.Kartsin ka kohutavalt,aga polnud midagi hullu.Ole lihtsalt tubli ja ära keera ennast üles,ega laps tulemata jää,tuleb ikka nii nagu peab tulema.Titale lihtsalt parem,kui emme stressivaba.Palju õnne.....
 
juuhei 26. märts 2008, kl 20.39
Oli päris pikk vahe, kuid 2. sünnitus 38 a. vanuses oli lausa näidissünnitus ja ma ikka enne väga kartsin. Edu sulle!
 
Sügis 26. märts 2008, kl 20.48
Esimene sünnitus 85a. teine 91a. kolmas 94a. neljas 2001. kõik kiirelt sünnitanud mingid kaua ootamist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!