Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
piinlik küsimus
 
shhhhhss 17. juuli 2008, kl 06.01
Tahan küsida nende käest,kes on sünnitanud.Kas teil õnnestus sünnituse ajal oma teist auku kinni hoida.Mul nii piinlik,,,ei oska ma seda.Kaka tuli ka sünnituse käigus.Issver kui piinlik...
 
123 17. juuli 2008, kl 10.31
vhuihh...tõesti häbiduse tipp, et kaka tuli, ära sa rohkem küll sünnitama mine, äkki tuleb jälle :D:D:D
Aga kui tõsiselt, siis mis seal imelikku on kui sellise punnitamise peale tuleb, imelik oleks kui ei tuleks.
 
lilleke 17. juuli 2008, kl 10.38
ausalt ei tea, kas tuli, mis tuli ja kust kohast tuli, aga seda tean, et sellel hetkel oli üsna ükskõik ka, kuigi ka oma mees oli kõrval. ära põe ;)!
 
miki 17. juuli 2008, kl 12.05
Mul tuli ka miskit, önneks oli mees körval, kes pabula ära koristas :D
Korraks jöudsin möelda et isvr kui röve, aga sinna ta ununes, sest oli tähtsamaid toimetusi :D
 
c 17. juuli 2008, kl 17.21
ma küll tähele ei pannud, et midagi tulnud oleks
 
aaa 17. juuli 2008, kl 17.47
minul oli jummala ükskõik mis mul seal tulnud oleks, ei mäleta enda ümbrusest toimuvast midagi nii hull oli sünnitus, aga kui oleks tulnud, siis parem las koristab selle pabula sanitar või õde kui oma mees, sellepärast oleks ikka häbi küll, kui mees mu junni koristaks
 
shhhhsss 17. juuli 2008, kl 21.57
tänan vastuste eest.polegi ma selles üksi.mõtlesin,et mingi friik olen,rumalus jah,tean.sellepärast ei julgegi oma meest sünnituse juurde lasta,et äkki jälle junnike...
 
n34 17. juuli 2008, kl 23.16
tuli verd, sitta ja ka vedelat ja olen rahul, et peale sanitaride ja arstide kedagi kõrvale ei kutsunud..........kui pärast ennast peeglist nägin, ehmusin isegi ära ja vaevu kõndivat, verise öösärgiga, ei oleks tahtnud küll kedagi end nägevat...........aga see olen mina.
Paistab, et teistel ei ole midagi slle vastu kui mees, ema, õde või sõbranna seda õudust pealt näevad. Öeldagu mida tahes aga minu meelest ei ole sünnitus sugugi nii ilus ja ebamaine sündmus...........üsna rõve, sitane ja verine tegvus...... mida vähem peltnägijaid, seda parem
 
hehee 18. juuli 2008, kl 10.10
Lase siis kliister teha. Enamasti arstid seda ei paku, aga kui küsid, siis teevad ära. Mul üks tuttav lasi teha ja väga puhas sünnitus oli tal (va siis veri).
 
heily 18. juuli 2008, kl 12.32
mina võttsin enne sünnitustuppa minemist mingit lahtistit ja ka sünnitustoas juba tunde tunde hiljem käisin vetsus ära...enne sünnitust tuli kõik ise välja kuigi sünnituse ajal oli selline tunne et nüüd pressin midagi valet välja aga tundus et seda ei juhtunud :D
kusjuures...noh eks piinlik oleks ikka olnud sest mees passis seal aga...pole ju hullu ka samas !
 
kolla 18. juuli 2008, kl 15.00
Ma ka seepärast ei võta meest kaasa, esimesel sünnitusel just nii juhtus, kuigi jah, häbi ei olnud. Valudega olin liiga ametis, et häbi tunda.
 
zy 18. juuli 2008, kl 16.57
tsitaat...
Autor: hehee
Aeg: 07-18-08 10:10

Lase siis kliister teha. Enamasti arstid seda ei paku, aga kui küsid, siis teevad ära. Mul üks tuttav lasi teha ja väga puhas sünnitus oli tal (va siis veri).
tsitaadi lõpp.


Irwwwww .... "kliister" :D
Klistiir on asja nimi. Kliister on liim ja vaevalt, et seda oleks vaja teha enne sünnitust :D

Aga miks ämmakad seda ei paku? Sest siis on võimalus, et sünnitusel ei tule mitte junnike, mida on hea kerge kiire ära koristada vaid ladiseb välja vedelat, haisvat, mille rookimisega on ikka tõeline jama. :)
Valik on sinu!
 
plk 18. juuli 2008, kl 21.06
ma ei saa aru, miks te oma meestega seda läbi ei räägi, et sellised asjad võivad juhtuda, saate meest ettehoiatada ja samas ka teada, mis tema sellest arvab. minu mees ütles, et see loomulik ja ongi kõik
 
to hehhee 19. juuli 2008, kl 14.03
kuhu seda kliistrit siis toppima hakkad, aga nii küll äkki saab, et jood enne kliistrit ja siis see kivistub sinna augu ette ära ja midagi ei pääse välja.
 
Kalle 19. juuli 2008, kl 16.30
Mis tuleb välja las tuleb ja ongi hea ,see käib elu juurde see on norm
 
killu 21. juuli 2008, kl 00.21
ma küll ei tea kas minul tuli selt midagi välja või mitte. aga täna just oli mehega jutuks et haisu küll tunda ei olnud, äkki siis ei tulnud. aga see on normaalne ja minu mee spidas seda ka normaalseks. sest olime enne koos perekoolis ka käinud. verd ja läga oli küll ka aga pärast anti ikka puhas öösärk (ja mu enda hommikumantel peale) ja mind tehti puhtaks niiet kuskil koridoride peal veriste riietega küll kündima ei pidanud.
 
hmm 25. juuli 2008, kl 11.17
Mul on kyll mehega nii lähedane ja tabudest vaba suhe, et mingid kakad ja liad seda löhkuma ei hakka. :)
 
hm 25. juuli 2008, kl 23.38
Mul arst pani tagumise augu ette oma pöidla,et pärasoolt välja ei punnitaks ja ju siis ei pääsenud sealt enam midagi välja,aga meest jah sünnitusele ei võtaks!
 
pk 27. juuli 2008, kl 20.57
mul juhtus ka nii nagu teemaalgatajal. oli väheke piinlik küll, aga pidi täitsa tavaline asi olema. mõnel naisel läheb kõht automaatselt lahti juba enne sünnitust, et saab oma jämesoole tühjaks lasta.
 
tere 29. juuli 2008, kl 21.35
tere sulle ka!
 
kk 30. juuli 2008, kl 17.15
Ma sündisin ka koos kakaga :P
 
ola 03. august 2008, kl 19.25
Minul ka juhtus nii ja arst ütles viisakalt: Et seda sitta ka nii palju peab olema!
 
uhti 06. august 2008, kl 19.17
minul tehti klistiir ja ei mingeid hirme mis sealt tulla oleks võinud. tegelesin sünnitamisega ja kõik oli norm. teinekord laske endale klistiir teha. palju lihtsam endal ja mugavam.
 
ammu 08. august 2008, kl 22.27
juhtusin seda foorumit juhuslikult lugema
15 aastat tagasi ütles ämmaemand mulle:las kaki tuleb kui tulla tahab,pressige edasi
ise ma eiarvanudki, et see tulema peaks :)
 
kah nii 12. august 2008, kl 12.49
Mul tuli ka kaks ja veel vedel, hetkeks oli jube häbi, aga valuhoog tuli kohe peale, siis ei jõudnud enam häbi tunda. Tagantjärele mõtlen, et mehel oli küll ebamugav seda näha, kuidas vedel kaka mul jalga mööda nirises. Mis teha, lapseke on ju ikka armas ja see loomulik.
 
... 18. august 2008, kl 18.27
Mul vahepeal ämmakas pühkis tagumikku, ju siis ikka tuli natuke, kuigi enne sünnitust käisin hea mitu korda vetsus nr kahte tegemas ja lootsin, et sooled on tühjad. Aga arst ega ämmakas ei kommenteerinud seda kuidagi ja teadsin, et see on normaalne, et kaka võib tulla, nii et ei häbenenud. Poleks siis ka häbenenud, kui mees kaasas oleks olnud, aga mul oli siiski hea meel, et ta seda nägema ei pidanud. Teab küll, et loomulik värk, aga mida tegelikult hinges tunneb, seda ei tea ju kunagi...
 
klaabu 06. september 2008, kl 22.04
Hea vastus, irw!
 
~klaabu 06. september 2008, kl 22.06
see eelmine vastus oli tglt mõeldud Lillekesele 10:38, kes eespool vastas!
 
aa 13. september 2008, kl 14.11
ma ka ennem sünnitama minekut mõtlesin igasugu asju aga sünnitamas oli ükskõik:kui ainult saaks sünnitusega ühele poole.Minul vist tuli natu, ise küll nagu ei tundnud-arvan kuna arst nagu pühkis midagi.
 
annika 13. september 2008, kl 21.29
kliister....issand hirnu lolliks....:D:D:D...klistiir ikka...:P
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!