Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
kõht peale sünnitust
 
Triin 26. veebruar 2009, kl 18.09
Kuidas saada lahti rasedusaegsetest lisakilodest just kõhul? Kunas võiks hakata tegema kõhulihaste harjutusi ja kas pinguldav vöö peale sünnitust kõhule ümber tõmmata on igati kasulik? Peale esimest last läks figuur iseenesest igati korda aga nüüd, kui sündimas on teine laps, siis kardan, et nii hästi enam ei lähe!
 
jo 26. veebruar 2009, kl 20.44
oota ikka enne lapse sünd ära. tihti kaovad kilod ju juba imetades. ette muretseda küll ei maksa
 
x 03. märts 2009, kl 21.04
Kõhulihase harjutused aitavad.
 
p 13. märts 2009, kl 08.30
mul ei aidanud küll mingid harjutused ega dieet, siuke nahast lotakas on ikka ees :s 4 aastat hiljem
 
ohh... 16. märts 2009, kl 16.04
... aga äkki te pole ikka valmis veel lapsi sünnitama? iga normaalne ja küps naine teab, et ei pruugi kunagi modelliks tagasi saada. kui teile on teie keha niiiiii oluline, siis lükake see lapse saamine hiljemaks.
 
deem 22. märts 2009, kl 20.32
enne lapse pooleaastaseks saamist ei tasu eriti trenni teha.. keha tahab natukene taastuda ja harjuda uue olukorraga.. sel ajal on parimaks "trenniks" lapsega jalutamine..
rinnaga toitmise ajal aga ei tohi üldse rasvapõletustrenni teha.. sest keha toimib sedasi, et mürgised jäägid ja muud kehavõõrad ained, mis seedeelundkonna kaudu ei välju kehast, salvestatakse just rasvarakkudesse.. trenniga hakkab aga rasv lahustuma ja mürkained satuvad ka piima sisse ja selle kaudu lapsele..
kumb on siis tähtam.. kas terve laps v kiirelt vormi saada?
muide.. see, et rinnaga toites saledaks saab, on müüt.. see jaguneb umbes 50/50, kes võtavad sel ajal alla, kes ei kaota grammigi..
 
n 23. märts 2009, kl 10.53
Mina ütlen nii, esimese lapsega läks mul ilusti kõht tagasi, kuigi oli kõige suurem kõht üldse 3-st, venitusarmid jäid, aga kõht ise oli ilus sile. Teise lapsega läks ka kõht ilusti tagasi, kuid ette kummardades oli näha sellist kortsulist kõhukotikest :) nüüd kolmas tibu on 4 kuune ja kõht on veel ees nagu oleks rase, aga ma ei heida meelt, hetkel tegelen kaalujälgimisega ja on näha, et see mõjub ka kõhule :) Ei toida rinnaga enam. Kõhulihaste harjutusi mina ei teinud, läksin trenni siis, kui saavutasin oma algkaalu.

Arvan, et ära pabista ei jää sul mingit kõhtu ette.
 
rahutu 23. märts 2009, kl 16.46
Tõehetke-Lilit ju kuskil hiilgas oma mõistusega ja seletas, et kohe haiglas peale sünnitust lasi kõhu kõvasti kinni tõmmata ja kõhulihaseid hakkas 5 päeva peale sünnitust pumpama, oma 100 korda päevas. Nii saabki vormi, irw:))))
 
mia 24. märts 2009, kl 11.53
ohhile
tänapäeva yhiskonnas on naiste keha väga oluline meeste ja ka naiste jaox..mina teen ka kykke ka k6hulihaseid et k6ht ja reied ja tagumik korda saax sest igalpool ilutsevad trimmis kehadega naised..ja teine asi on venitusarmid...mul kyll k6hupeal pole aga selleeest on tagumikul ja reitel tohutult...olen isegi väga mures kuidas neist lahti saada...
ja TRIINULE
minul jätkus piima vaid kahex nädalaks ja kehaga hakkasin tegelema kui laps oli pea kahekuune,praegu saab kolmekuuseks..
 
kats 20. mai 2009, kl 01.00
kuna mul on eluaeg tugevad ja reljeefsed kõhulihased old, sisi ei tea kas mu jutust abi on!
peale esimest last,läx kõht kohe tagasi, peale teist (3 a hiljem), natuke aeglasemalt, aga mingi 2.kuu pärast oli täitsa ok, nagu igal teisel mittesünnitanud naisel,minu jaox oli nac küll häiriv,6-pack oli alles,aga väike üleliigne nahk jäi alakõhule, aga selle vastu vist ei saa, kui aint juurde võttes, aga see ei õnnestu:d
ja ega ma kõhulihaseid ei viitsind ka teha, aga kuna teise lapsega ei saand eriti rinnaga toita, siis kõhu tagasitõmbumine läx aeglasemalt kui esimesega!
 
urr 26. mai 2009, kl 13.22
MMm..
see,et kõhu kinnitõmabisega Lilit hiilgas pole nö uudis.
ennemgi ju on olnud jutte naistest kes peale sünnitust on elastiksidemega kõhu kinni tõmmanud ja saanud oma kõhu tagasi,aga see on ainult üks varjant.Kellele oluline võib ju proovida:) Ega see tükki küljest võta!
 
eh 31. august 2010, kl 20.34
no kas just elastiksidemega lausa kinni tõmmata, kuid usun, et ehk on abi sünntusjärgsest bandaazist. igal juhul kavatsen seda ise küll proovida. lisaks sellele, et ehk saab kõhu kiiremini "ilusaks" peaks see ka paranemist soodustama ja emakal aitama kiiremini tagasi tõmbuda, siseorganeid nö paigal hoida ja üldsegi on mingli määral toeks. aga see on minu arvamus ja tegelikult läheb nagu läheb...
 
lugeja 01. september 2010, kl 11.16
Haiglasse soovitatakse kaasa võtta apteegis müüdav külmakott. Et vajutad katki, siis läheb külmaks. Ja peale sünnitust panna rätik vahele ja kõhu peale. Pidi aitama. Samuti on juba vanaema aegne nipp siduda rätik ümber kõhu. Eks see ole peaaegu sama, kui bandaaž.
 
21 01. september 2010, kl 13.12
Aga see jutt siis et kui rinda anda lapsele siis läheb kõht tagasi, peab paika või kuidas? Endal on plaan lapsele rinda mitte andma hakata...Sest lapsi tahan ja ilusat keha tahan ka. Iga endast lugupidav inimene tahab ilus välja näha.
 
tella 02. september 2010, kl 23.25
Läheb küll rinda andes kiiresti ära. Mul tõmbas selline kapsasuurune pugu nädalaga tagasi. Aga miks sa lapsele rinda ei taha anda?:O Mis see ilus keha siia puutub? Kõht on nagunii veidi aega vormist väljas-või kas siis keegi teine sünnitab sinu eest? Rindadega ei juhtunud minul küll midagi. Kahju on lastest, kelle emad oma edevuses jätavad nad ilma olulisest immuunsuseandjast (rinnapiim). See on ju beebile parim. Kas te siis tõesti üldse ei loe?
Ma ei taha teisi siin foorumis korrata, aga vahel on küll tunne et tahaks öelda, et kõik ei pea sünnitama. See ei ole kohustuslik. Pühendage oma elu siis ilus-olemiseks.
 
trenni 13. november 2010, kl 12.49
võib hakata tegema kohe peale loomulikku sünnitust. Kui on keiser olnud, siis igasugune trenn on vähemalt kolm kuud täisesti vastunäidustatud. Imetamine kulutab väga palju kaloreid ja seega on ka tubli trenni eest :)
 
mind 15. november 2010, kl 12.09
aitasid kodutööd. Puude tassimine, koristamine jne. Just palju liikudes, mitte sihilikult trenni tahes, olen oma kõhu vormi saanud. Isegi peale 3 lapse sündi.
 
sissu 16. november 2010, kl 19.23
kõhu saab tagasi siis kui kõhtu kogu aeg sees hoiad:D
mul aitas esimese kuuga kadus kõht eest ära:D
 
Mari 11. november 2020, kl 23.12
Mul on neli kuud möödas,aga kõht on samasugune,kui sünnitamast tulnud.See minu puhul ei kehti,et imetamisega kaal alla läheb,mul on pigem tõusnud.Et,eks paistab,kuidas edasi kulgeb asi.Veel ei julge dieeti ka pidada,see ei mõju imetamisele hästi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!