Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
Mustamäe Poliklinik
 
Tess 08. märts 2009, kl 22.08
Tere Kõigile:)
Kas kellegil kogemusi Mustamäe Polikliiniku naistearstidega?? Kui siis millised?
Aitäh:)
 
... 10. märts 2009, kl 03.09
Tiina Kallaste

Käin tema juures. Täitsa Ok, ainult, et hilinemist ei salli. Kes salliks? Paraku pole ühistransport ja selle graafikuspüsimine lihtinimese teha.
 
Kriss 10. märts 2009, kl 11.30
Tiiu Põder
Küsimus - vastus tüüpi naine.
 
H. 10. märts 2009, kl 18.01
Valentina Krištofikut ei soovita, kui just suhtlust vene keeles ei toimu. Õele ta dikteerib kõik vene keeles, kuid eesti keeles ta probleemidest ei räägi, patsient peab nagu ise mõistatama, mis tal viga on. Samas on ta küllaltki mõistev ja toetav inimene. Kuigi sonograafia toimub nagunii tema juures, siis temal ei olegi midagi vaja seal rääkida, oma arst räägib. Mu oma arst isegi naeris, kui ultrahelist tulin, et kas doktor (ehk siis Krištofik) midagi ütles ka :P
Ise käin ka Tiina Kallaste juures, sümpaatne arst on. Räägib rahulikult ja meeldivalt.

to ... Tegelikult ei tohi hilineda ühegi arsti juurde ja see on täiesti mõistetav miks. Nende töö on vastavalt aegadele. Tuleb varem kohale minna, kui ühistransport probleemne on.
 
Kriss 12. märts 2009, kl 07.57
minul tegi sonograafia Dr. Silma.
Seega mitte alati ei tee Krištofik.
 
tips 12. märts 2009, kl 13.07
Dr.Kallaste on väga hea ja tore arst.Mina soovitan küll teda:)
Dr. Põder oli nagu loomaarst:Stegi mulle väga haiget ja karjus:S
Tema juurde ma ei läheks pekstes ka enam:)
 
Kriss 13. märts 2009, kl 07.36
sa tips tundud nooreke. Kõigile ei sobigi kõik arstid.
Ma ka olude sunnil selle Kallaste juures käinud: ninnu-nännu, oi-oi - mina arstilt midagi sellist ei taha.
 
Tess 13. märts 2009, kl 16.00
Enne kui kirjutasin ja küsisin, siis jõudsin ka ju dr. Põdra juurde minna ja pani mind ka nö. pukki ja tegi ikka megalt haiget.
 
Margit 13. märts 2009, kl 20.09
Tiina Kallastet soovitan. Lisaks on suur pluss see, et alati võtab õigel ajal vastu, mitte ei pea ukse taga üle aja passima. Kui ultraheli teeb Kristofik, siis pane vaim valmis, ta on nagu veneaegne liinitööline, tere asemel kamandatakse lauale ja 5 minutiga kõik tehtud.
 
e 17. märts 2009, kl 10.39
no mina olen just Põdra ukse taga oodanud ja oodanud ja oodanud ja kogu aeg võetakse mingeid retseptitahtjaid vahele. Tema suhtumisest ma ei räägigi, soovitas mul raseduse ajal veepäevi tegema hakata (oleks ma siis ülekaaluline või midagi, KMI on alla 20 stabiilselt).
 
Kriss 17. märts 2009, kl 13.28
Huvitav. Ma ei ole veel kunagi Põdra ukse taga passinud, haiget ei ole ta mulle kordagi teinud. Aga eks inimesed ole kõik erinevad.
Veepäevade osas ütles ta mulle ka, et võiks neid vahele teha - ja mitte üldse ülekaalu pärast vaid pigem just enese tervise pärast.
Samas oli tema see, kes leidis, et kui mind ajab foolhape oksele - ei ole seda vaja sisse võtta. ja teised arstid vaatamata iiveldusele käsivad edasi võtta... Maitseasi...
 
tess 20. märts 2009, kl 14.55
Ultraheli tegi Pelgulinnas Svetlana Kobin, väga tore ja sõbralik:)
 
K.E 21. aprill 2010, kl 09.45
Tere.
Kas siit kaudu on ka võimalik Dr.Tiina Kallastega suhelda olin kunagi tema ravialune ning sooviksin tohtrilt mõned küsimused küsida?
 
K.E 21. aprill 2010, kl 09.50
Tere.
Kas siit kaudu on ka võimalik Dr.Tiina Kallastega suhelda olin kunagi tema ravialune ning sooviksin tohtrilt mõned küsimused küsida?
 
k 21. aprill 2010, kl 10.23
Tiiu Põder - täitsa hea. vähemalt tegi ilma küsimata analüüse, mis vaja.
 
k 21. aprill 2010, kl 10.24
ja veel - just on hea, et ta konkreetne on. Ja sain lõpuks lahenduse oma igivanale probleemile, mida teised naistearstid välja ravida ei suutnud.
 
!!!!!! 23. aprill 2010, kl 18.35
Tiiu Põder - ei, ei ja veelkord ei!!!! Võtsin ennast rasedusega arvele ja tehti vasrti ka UH. Kõik korras, hemotoomi ei näe!!!??? Ja mis juhtus - oli nädala pärast just sellega haiglas. Hea, et laps alles :)! Pole enam seal polikliinikus, hea, et on võimalik ka ringi "kolida"!!!
 
pizik 23. aprill 2010, kl 18.36
Tiina Kallaste on väga tore arst. Käisin enne Tiiu Põdra juures, koguaeg sain sõimata ja yhtegi analyysi ta mulle kunagi ei teinud- käisin kord aastas korralises kontrollis. Kui jõudsin Tiina Kallaste juurde, tegi ta kohe analyysid ja mis selgus? Põletik :P Ei midagi hullu, aga ehk oleks võinud selle varem avastada.
 
V 26. aprill 2010, kl 12.44
Käisin mitu aastat põdra juures ja enam ei lähe. Väga halvad kogemused. kirjutab vananenud rohte, mis müügilt ära korjatakse, sest neid enam ei toodeta ja samal ajal on uued ja palju väiksemata kõrvalmõjudega juba olemas. Kui teise arsti juurde läksin, siis see ei suutnud ära imestada, et mis arst see sellist "saasta" tänapäeval kirjutab. Kuna ma natuke aega juba neid vanu võtnud olin, siis järelmõjudega sain veel mitu aastat tegeleda.
 
Tipskin. 28. juuni 2010, kl 19.30
Eks mul tuleb ka nüüd esimene kohtumine V. Krištofiniga. Kuna mu vene keele oskus on suhteliselt madal, siis saab vist tore olema :D Lihtsalt loodan, et rasedus saab kinnituse ning sealt saab vaikselt juba edasi minna :)
 
J 23. juuli 2010, kl 12.40
Tänu Kallastele oleks võind juhtuda see et ma ei saaksi enam lapsi väga ebaprofessionaalne arst tore ja väga kena inimene aga tööd ta ei tunne...kahjuks nii see on.Tänu minule tehti talle ka hoiatus.kuigi ma ise seda ei palunud.
 
Julik 02. juuli 2012, kl 22.30
tere! Jah,mull on sama lugu!!!
 
v. 05. november 2012, kl 10.41
H. Kirjutas: Opi keeled ara, siis raagi, motled, et oled eesti inimene ja ei pea vene keelt oppima? see on juba sinu viga, et sa aru ei saa. Aga Kristofik on proff!
-------------------------------------------------------
> Valentina Krištofikut ei soovita, kui just suhtlus
> t vene keeles ei toimu. Õele ta dikteerib kõik ven
> e keeles, kuid eesti keeles ta probleemidest ei rä
> ägi, patsient peab nagu ise mõistatama, mis tal vi
> ga on. Samas on ta küllaltki mõistev ja toetav ini
> mene. Kuigi sonograafia toimub nagunii tema juures
> , siis temal ei olegi midagi vaja seal rääkida, om
> a arst räägib. Mu oma arst isegi naeris, kui ultra
> helist tulin, et kas doktor (ehk siis Krištofik) m
> idagi ütles ka :P
> Ise käin ka Tiina Kallaste juu
> res, sümpaatne arst on. Räägib rahulikult ja meeld
> ivalt.
>
> to ... Tegelikult ei tohi hilineda ühe
> gi arsti juurde ja see on täiesti mõistetav miks.
> Nende töö on vastavalt aegadele. Tuleb varem kohal
> e minna, kui ühistransport probleemne on.
 
lihtsalt niisama 05. november 2012, kl 10.58
No antud kontekstis on küll arst see, kes eesti keele ära peab õppima mitte vastupidi. Keeleoskus loomulikult ei tee kellelegi halba, aga arst/poemüüa/ükskõik milline teenindaja peab rääkima ikkagi kliendile arusaadavas keeles kui tegemist on riigikeelega. Eriti kui tegemist on "proff"-ga :)
 
katz 21. jaanuar 2013, kl 20.22
Tere,

Mina isiklikult ei lähe enma Dr, Kallase juurde.
Tean et paljude mu tuttavatega kes ta vastuvõtul käinud on, on rahul temaga. Inimesed on erinevad nii ka suhtumised.
Ei hakka kedagi mõjutama ja Dr. Kallastet solvama.
Kuid minuga see arst hästi ei käitunud, mul oli esimene rasedus ja ma ei teadnud sellest just kuigi palju. Kui kysisin, kysimusi siis vahest vastas rahulikult, kuid vahest karjus ja sõimas. Täiesti lambi kohtades.
Siis sõimas veel õde täiesti ebanormaalsetes kohtades minu ees.
Mul jäid raseduse ajal neerud haigeks ja ta ytles et kuidas ma julgesin yldse rasedaks jääda kui mul selline haigus on.
Mul polnud kordagi enne neerudega probleeme olnud. Suht nõme suhtumine.
Ning pidevalt ytles, et ma ei tohiks yldse seda last saadagi.
Suhtumine jättis soovid.

Aga eks igayks otsustab ise kuhu läheb.
Loodetavasti on ta nende seitsme aastaga vähekenegi muutunud.
 
hmm 01. veebruar 2013, kl 13.16
Krištofik suhtleb jah peamiselt vene keeles, aga mulle meeldis tema suhtumine ja professionaalne tundus ka, positiivsed kogemused.
Dr. Põdra juures käisin kunagi 13 aastat tagasi, kõige jubedam kogemus, miski ei pane mind enam üle tema kabineti läve oma jalga tõstma.
Esmaspäeval lähen dr. Kallaste juurde, kuna valdavalt on positiivsed kommentaarid, siis olen lootusrikas.
 
to hmm 07. veebruar 2013, kl 14.59
Kuidas Sul läks Kallaste juures? Pean ilmselt ka ise varsti arstile minema. Kaalun, et millise valin.
 
EFKA 17. veebruar 2018, kl 23.59
oo,my god!
kas see Põder on ikka veel tööl
mina teda küll ei soovita kellegile...-
 
kiki 19. november 2020, kl 20.49
Kuule sina, see pole üldse sinu asi mis keeles arst räägib õega! Tööl arst räägib nii nagu temale mugav ja selles keeles mis temale mugav, mitte sinule!
sind ju ei käski kedagi mis keeles sa pead rääkima-- see on sinu asi mis keeles sa soovid rääkida kas hiina keeles või ukraaina keeles
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!