Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Noppeid viisakalt tibult
 
vaaaal 03. august 2013, kl 16.37
kes see von Freen veel nisike on, ufo?:)
 
tibu 03. august 2013, kl 17.01
von Freen on üks vahva mees, ma ütlen.
 
von Freen 03. august 2013, kl 17.13
vahva muidugi.
sellepärast, et mina olen vahvust täis.
ja õige vahvus tuleb vahvlisöömisest.

nii. ja see vahva ufo tuleb lööb need partseloona murumängud teil ja Teil seal telhvis laiali kohe, kui te ja Te veel korra teda piaksite alusetult laimama, süüdistama, kohtlema, saatma, solvangutama, või muul moel vääriti ära kasutama, tema kallal füüsilist vägivalda nautima, omastama, ärastama, parastama, ässitama, torkima, tallama, kallama ja salgama niimoodi ja sellisel alatuöl viisil, nagu seda halb kodanik nimega `mina tibu´ nullkolmandamal augustil kahetuhandemadandakolmeteistkümnendamal kuupäeval kell viisteist ja nullviis minutit tegi.

häbi!
 
Lee 03. august 2013, kl 17.20
No mis vahva see von ikka on. Vuntse netu, punast kuube netu. Täitsa isehakanud von:)
 
vaaaal 03. august 2013, kl 17.27
ja arvata võib, et punast lipsu ka ei kanna ja karvast rinda pole - jäägu tibule:)
 
von Freen 03. august 2013, kl 17.31
onikkaküll!!

meelega norite muhku või?
 
vaaaal 03. august 2013, kl 17.35
igatahes lahke inimese mulje jätab küll:)
 
pakiautomaat 03. august 2013, kl 17.36
von tuleb sisse pakkida, punane slehv peale ja tibule kinkida. saabub rahu naistekasse ja kogu maa peale. tibu õpetab freeni koduste vahenditega väljastpoolt kaunis olema ja teised saavad nokalaadast puhkust.
 
tibu 03. august 2013, kl 17.40
pakiautomaat vaaal, rahune, seo seesama slehv omale ümber suure kere ja tantsi peegli ees.:)
 
tibu 03. august 2013, kl 17.41
sorry, pakiautomaat lee, sina oled õelam ikka,see sinu fatamorgaana, slehv. Mitte vaaal, tema on sale, sina oled tüse.
 
kukk 03. august 2013, kl 17.44
Kas tibu käib naisi kaalumas?
 
pakiautomaat 03. august 2013, kl 17.45
ühtlasi saab von freen kliinikumi tarbeks paranoia uurimise materjali.
 
vaaaal 03. august 2013, kl 17.46
tibukene, rahune maha, pole me kumbki õelad, ei Lee ega mina ka ja ei tea sina, mitu korda meetripaela mu ümber tuleks kerida või tuleb puudu hoopiski:)))
 
tibu 03. august 2013, kl 17.49
Igatahes von Freen on kihvt mees,omapärane ja osav kommenteerija, olen tema kommentaare Internetis palju lugenud. Tervameelne ütleja,ka ridade vahel ütleja.
 
Urr 03. august 2013, kl 17.54
Ma saadaks need inimesed pikaks ajaks vangi, kes poolearulistele vanadele naistele arvuti selgeks õpetasid.
 
von Freen 03. august 2013, kl 18.05
*lööb nurru taarapakiautomaadi kõrval ja nookab rahulolevalt ridade vahel kaasa

vahvalt lahke karvaste vuntside, karvaste rindade ja karvase punase vatijopega. nigu jõuluvana ma ütlen.
 
von Freen 03. august 2013, kl 18.06
aitähh tibukesed kalakesed kabujalakesed

musi kah teile ♥
 
tibu 03. august 2013, kl 18.09
Ma lugesin kusagil internetist, enam ei mäleta,kust täpselt, et kõige raskem ongi keskealistele ja natuke üle keskea naistele arvutit õpetada. Nad nimelt ei oskavat seda teadmist niikuinii otsetarbekohaselt kasutada. Oli see nüüd huumoriga öeldud või rääkis keegi arvutiõpetaja tõemeeli. Ega see arvuti õppimine kerge pole aga kui midagi oskad on see jälle hea. Tänapäeval aitab arvutitundmine ka haiglates ja muudes raviasutustes patsientidel aega viita, puudega inimesed saavad oma ellu suhtlus võimaluse laia maailmaga teistest riikides inimestega rääkida, malet ja muid lauamänge kompuutermänge mängida, tähtsaid asju arutada ja eks neid vajadusi arvuti oskuse järele ole kesk- ja vanemas eas inimestel just oma põhjusega jälle, et suhelda kodust või kohast väljumata, kus pead olema. Hoopis teine asi,kuivõrd ja millisel tasandil ja kellega arvutis suhelda. Inimesed on ju nii erinevad, kasvatuselt keskkonnalt ja olemuselt ning kõik ei peagi kõigiga sobima, mis oleks lausa võimatu ju. Erilisi inimesi leiab tema kommentaaride teel arvutis ringi liikudes, erinevates portaalides kohates on meeldiv tõdeda, et näe, ka sina oled siin. Loen, mida kirjutad ja su arvamus läheb mulle korda.
 
kle tibu 03. august 2013, kl 18.14
kellele sa selle loengu pidasid ei saanud mina küll aru. kas skisole või? kle, skiso on sinust miljon korda targem. et siis kellele?
 
Aktuaalne kaamera 03. august 2013, kl 18.24
Tibu letti. Tule seia ja tunnista kohe yles need patud mille pärast juba mitmendat päeva paar hyääni sul sabas on?
 
naljakoht 03. august 2013, kl 18.25
Tibu arvab, et ta on kõige targem tibu. Tibude hulgas kindlasti.
 
moor 03. august 2013, kl 18.26
Tibu ei tahtnud minu joodikmeest endale saada.
 
tibu 03. august 2013, kl 18.30
tibu on tark jah.
 
tibu 03. august 2013, kl 18.50
peab loenguid endale.
 
Krooks 03. august 2013, kl 19.06
To aktuaalne kaamera: Praegu on naisdessantväelaste nädal ja tibu kahtlustatav vaenlase spioon.
 
tibu 03. august 2013, kl 19.09
Krooks, just nii ongi.:)
 
Kaastundlik 04. august 2013, kl 19.28
No kui need naisdessantlased on sama jubedad kui need jõmmid, kes Peterburis seda punapead kiusasid, siis peab tibu ikka ettevaatlik olema.
 
tibult kopitud 06. august 2013, kl 12.08
Ma lugesin kusagil internetist, enam ei mäleta,kust täpselt...
 
tibu 06. august 2013, kl 12.10
tibult ei saa sina küll midagi koppida, tibu on vaid 50+-s. :))))))
 
õige jah 06. august 2013, kl 12.11
mujalt on tibu välja klopitud :)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!