Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kuumarabandus
 
hr peterson 09. august 2013, kl 21.04
tegelikult ma müün endiselt lund. mul suured sügavkülmad lund täis topitud talvest saati
 
Juulia 09. august 2013, kl 21.08
Mitut laipa sa Peterson seal oma põhjatutes sügavkülmades hoiad?:p Tegelikult mul on ka kapp vaja sulama panna. Sinna aja jooksul tekkinud jääkamakaga võib jääkarugi vist surnuks visata ja seejärel teiste karude eest selle peal seilates põgeneda.:p
 
Toivo Salumets 09. august 2013, kl 21.09
Siiset, milleks?
 
hr peterson 09. august 2013, kl 21.12
jääkaru sureb seeaasta niisamagi nälga, milleks teda veel surnuks lüüa. laipu ei hoia aga lund on nüüd just hea kuumarabanduse vastu müüa.
 
vaaaal 09. august 2013, kl 21.15
vaat enne Suurt Välgutamist oleks kaupa teind:)
 
hr peterson 09. august 2013, kl 21.16
miks siis enam ei sobi
 
hr peterson 09. august 2013, kl 21.17
kas te eile hommikul päikest nägite. see oli nii punane
 
vaaaal 09. august 2013, kl 21.18
rabandusehirm selleks korraks möödas
 
Juulia 09. august 2013, kl 21.19
Te liialdate härra Peterson. Kõiksugu prügikastid on söödavat trääna pilgeni täis. Kui neil on kodukohas söögiga kitsas käes, küllap nad siis seilavad kaugematesse kohtadesse söögi järele. Ellujäämisinstinkt ei lase neil niisama jääkamakate vahel kooleda.:P
 
hr peterson 09. august 2013, kl 21.21
jääkamakaid ei ole, selles ju probleem ongi. muidu tatsaks üle jää sööögijärele
 
Toivo Salumets 09. august 2013, kl 21.24
Kui midagi mõttekat öelda pole. Siis.
Jumalapärast ära vait ole.
Tervitan
 
Juulia 09. august 2013, kl 21.25
Eile hommikul... eile hommikul ei paistnud puudelatvade vahelt vist suurt midagi, mida oleks võinud punaseks ohuks nimetada.:p
 
Juulia 09. august 2013, kl 21.28
Toivo, ma nüüd ei tea, kelle kohta see mõttekuse või mõttetuse tervitus oli, aga ma arvan, et vahel võib igaüks end lõdvaks lasta ja parajat jura suust välja ajada nagu ma isegi hetkel teen.:p
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 21.40
Toivo, kas mina pahandasin su ära? Vabandust ja oleme sõbrad edasi.

Jääkarude osas ei oska sõna sekka öelda. Seepärast. Ei. Ütle. Midagi.
 
Toivo Salumets 09. august 2013, kl 22.41
Jätkuvalt ütlen, onju hää nimi! Toivo.
Huvitav, kust see nimi üldse pärit on?`Mida soome keeles tähendaB. Või ongi eestypärane nimi?

TSK Nagu juba kuskil ütlesin...tänane õhtu on mulle täiga korda läinud.
Aga tahaks kesklinna adre:
Liivalaia,
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 22.51
Toivo on Soome nimi jah. Tähendab vist lootust. Aga ära mässa selle aadressiga seal. Muidu ma hakkan kartma, et tegemist on stalkeriga ja pean abi paluma tuttavalt Kaitsepolitseist.

Häbi tunnistada (samas, miks ka mitte- oleme ju rubriigis 50 +), aga tšikk on tänaseks juba turvaliselt voodis teki all. Ja ei lähe välja ega võõrusta külalisi).
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 23.02
No ja eriti terav pliiats pole ma ka täna olnud: alles praegu hakkas koitma, et Skiso ja von Freen on üks ja seesama persoon. Huh. Mul hakkas juba silme eest kirjuks minema, aga nüüd olen vähemalt kriba rahulikum.
 
Lee 09. august 2013, kl 23.45
Teeb siin öö avalduse, et alates esmaspäevast liigun mööda Liivalaiat tööle. Tervitused Toivole ja sikile, ma joon nüüd mereääres veini edasi. Torm kah taandunud.
 
GPS 10. august 2013, kl 00.33
Mööda Liivalaiat Ravi tänavale:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!