Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
igatsus
 
vallaline vanaisa 10. august 2013, kl 00.53
Jah, miks keegi mind ei armasta?????
Vähem kui nädala eest toimus kolmas lahutus.
Nüüd tõmban hinge kodust kaugel ja siis kavatsen tasapisi tööd edasi teha. Sisse toob see väga kenasti ja elaminegi olemas ning nooredki põlvkonnad toimetavad hooga.
Aga jah, miks mind keegi ei armasta...
 
oh keemia 10. august 2013, kl 02.32
Võib-olla pole sa osanud õiget naist võtta.
 
võta kaks korraga 10. august 2013, kl 03.05
http://video.xnxx.com/video2130145/the_most_erotic_ffm_threesome
 
naba 10. august 2013, kl 03.29
aga sa armasta ennast ise ja nõua lastelastelt ka täie rauaga. ähvarda taskurahast ilma jätta kui vähe armastavad. ja kui suuremaks kasvavad, siis ähvarda pärandusest ilma jätta. küll näed, armastavad nii et ahistama hakkab lausa. siis saad siia uue teema teha - miks kõik mind nii õudsalt armastavad?
 
tibu 10. august 2013, kl 06.43
Paranduseks julgen väita, et oled lahutatud mees. Vanaisa oled tänu laste sünnitatud oma lastele. Aga kes on see keegi,kes peaks sind armastama, ilmselt sa ise kedagi ei armasta, alusta endast. Nii oskad ka ise kedagi teist armastada ja vastu saad samuti seda , mida pakud.
 
näkk 10. august 2013, kl 07.57
vallaline vanaisa, kas sa ei räägiks, mis lahutuse põhjusteks on?
 
kaasarääkija 10. august 2013, kl 08.26
Üks mees astub ka sama rada, ikka valib naisi blondi pea järgi ja siis soiub, et jälle valik vale.
 
vallaline vanaisa 10. august 2013, kl 08.27
Minu naised kõik on olnud armstavad, hoolivad, mõistvad, räägivad, kui see on vajalik ja vaikivad, kui see on mõistlik. Nad on sportlikud, saledad, neil on kenad ja kasvatatud lapsed ning armastavad minu lapsi ja lapselapsi.
Kahjuks olen mina koletis, peksan naisi regulaarselt, näljutan, raha neile ei anna, armastusest hoidun eemale. Olen paks, kuid väheste juustega, armastan televiisorit, häid jooke ja üksi reisida.
Aga endisi naisi kaunistavad üle-eelmise praegune neljas abielu ja viimase samuti kolmas lahutus.
Kuidas peaksin ennast muutma?
 
näkk 10. august 2013, kl 08.30
kas tõesti on ka selline väide, et sa peksad??
 
soe soovitus 10. august 2013, kl 08.37
Võta seekord naine, kes on vaid korra abielus olnud ja välimuselt on brünett, ümar ja malbe. Ehk pöördub ka sinu armuõnn ja tunnetad armastust enda sees ja enda ümber!
 
vallaline vanaisa 10. august 2013, kl 08.40
Vabandan kõigi eelmiste ja tulevaste ees, ega väga naljatuju polegi.
Praegu puhkan Euroopas.
Siis peavad tulema otsused, kas jätkan Eestis või kolin hoopiski ära.
Parim variant olekski kloostrisse minna, ja see eeldakski näiteks Hispaania mägedesse asumist.

Aga naistest:
Kedagi ei saa vägisi õnnelikuks teha.
 
iseõpin 10. august 2013, kl 08.44
Vähemalt tead oma pahemat poolt :)
Anna endale võimalus rääkida enam paremast küljest ja vastavalt nõnda ka tegutseda.
Küllap on antud Sulle õppetükke kordamiseks, kuid oled olnud milleski väga "kinni". Hing soovib Sulle midagi öelda- palun kuula ennast.
 
rästu 10. august 2013, kl 08.45
sa alusta siinsest mungakloostrist...
 
vallaline vanaisa 10. august 2013, kl 08.55
Viimane aasta oligi mungaklooster.
Hakkas juba meeldimagi.
Ja nüüd siis oma tuba, oma luba. Oma tervislikud ja lihtsad söögid.
Töö ei ole lubanud piisavat liikumist õhtuti, eks tuleb seegi elukorraldus ümber sättida. Vast jõuab sügisest ka rohkem teatrisse jne.
Ja muidu 51/189/83/130.
 
tibu 10. august 2013, kl 09.05
Siin just midagi minu jaoks. Kas armastad ka tantsida?
 
rästu 10. august 2013, kl 09.09
armastan küll...:DDD
 
maiasmokk 10. august 2013, kl 09.44
ei saa üldse aru, miks on inimestel vaja ellu nii palju igasugust sodi: eriti suhetesodi. vaat see on koht, kus peaks küllalt kiiresti iseenda läbi nägema ja arukalt seesmist kloostrit pidama. mina saan kloostrist eelkõige sedmoodi aru, et ta aitab keskenduda endale ja selle kaudu olulisele.
ehk saad jalad maha! sul on ju palju armast ja ilusat pinda ümberringi(lapsed, lapselapsed, sõbrad). äkki paneb elu sulle tungivalt ette ennast oma elu keskpunktina märkama hakata?
 
vallaline vanaisa 10. august 2013, kl 09.48
Eks ka see tantsimine tuleb iseenesest, kui on õige inimene. Ümberthoidmine ja ka liibumine ning põlv läheb põlve vastu...
Tähtis on emotsionaalne klapp, mõistmine ja ruumijätmine, koos panustamine jne.
Õige inimese tunned ju kohe ära, aga huvitav, miks siis tulevad lahutused???
Nagu öeldakse - Väikesed tüdrukud on kõik armsad, aga kust tulevad siis tõelised nõiad???
Asun nüüd autorooli, teele teise linna ja uude hotelli.

Headaeega.
 
näkk 10. august 2013, kl 09.55
<<<lehvitab...
kappa-kappa kui kappamine enda eest ära joosta aitab....
 
u 10. august 2013, kl 10.09
vbl pead kõigepealt või veel kõigile lisaks(?) iseennast armastama.
 
tibi55 10. august 2013, kl 10.30
Ma ei saa vanaisa su teemast aru - kas otsid vastuseid? -aga selleks annad liiga vähe infot, või mida?? Olen pannud tähele et sinu eas mehed siin lihtsalt eputavad, kuna delfi naised ise suhteid looma altid. Mage.
 
ehh 10. august 2013, kl 10.43
Kuulus hot-is elav kangelane ja naiste lemmik tänu oma ilusatele tekstidele siia üle kolinud:)))Ta on suhtes mees, ajab niisama mula, et naisi kihama panna - Jumal on teda õnnistanud mesimagusa jutuga kuid kali südamega.
 
mesimagusa jutuga ??? 10. august 2013, kl 11.46
Kahjuks olen mina koletis, peksan naisi regulaarselt, näljutan, raha neile ei anna, armastusest hoidun eemale. Olen paks, kuid väheste juustega, armastan televiisorit, häid jooke ja üksi reisida . . . (:
 
ehh 10. august 2013, kl 12.12
Püüad enda vastu huvi üles kruvida, siis küsid aadressi või pakud ise ja algab ilus virtuaalne armuromaan mitmetega. Kui elu kibedaks läheb, kustutad konto ja teed uue ja jälle algab kõik algab uuesti...:))))
 
näkk 10. august 2013, kl 12.58
sul, ehh, konnasilmad valutavad? :)
 
rästu 10. august 2013, kl 14.47
...:D
peaasi, et algab...lõpud on kurvemad...
 
katjake 10. august 2013, kl 17.06
Kas vanaisa julgeb aadressi panna? ainult, kui pekssab??? kas siis ongi mõtet alustada või on see ainult nali?
 
rästu 10. august 2013, kl 18.05
vanaisa pani numbrid ja see ei ole enam nali...või on?
ma vales teemas...:DDD
 
vaaaal 10. august 2013, kl 18.17
need vanaisad ise nali ja numbrid on naljanumbrid...nagu alati:)
 
rästu 10. august 2013, kl 18.48
selge see, ma pole oma vanaisa näinudki ja nüüd siin üht tõelist kohata...:/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!