Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Päike meie tänavas
 
Raivo Kohalik 14. märts 2016, kl 01.36
Eelmist videot . "linnade häbitamine" (hävitamine) - kirjeldas Uni(Uno) juba eelmisel ööl kui kõrget taset .Kõrghoone otse ülevalt alla laskmise oskuses erilise tähelepanu pälvis veel teiste majade vahel selle toimumine .
All servas olevate aja numbrite järgi 3.34 - 3.42 on näha kuidas "töö jäi pooleli " -alumine pool maja jäigi püsti(kui plahvatused tööd lõpuni ei teinud ) . 5.44 -5,54 on kaksiktorni näide mille kohta on videodki tehtud kus otse välja öeldud ja selgitatudki on Kaksiktornide hävimise võimatust ...kasvõi mitme lennuki abil - vähemalt raudkarkassidki oleksid püsti jäänud .

Aga see on - Unoo arvamus (ja videodes ehitusinseneride väljaöeldud arvamused
- mitte minu - kohalik arvamus
 
Raivo Kohalik 14. märts 2016, kl 01.39
ehk sobib "lammutus video" nimeks -
sõja mängud - rahu ajal ?
 
Raivo Kohalik 14. märts 2016, kl 02.20
tõsisemalt pani mõtlema mind Uuno arutlused
minuuga tänase "James Bondi " film kohta .

Midagi sellist/sarnast - veealust maailma - kirjeldas kunagi varem Jules Verne "20 tuhat ljööd vee all "raamatus .Et siis polnud veel maailma purustavaid tuuma lõhkepäid -olid Kapten Nemogi vaated maailmale tagasihoidlkumad . Sarnasus oli mõlema soov eemalduda maailmast vee alla -luues seal uus maailm .

Samas paneb tõsiselt mõtlema ainult võimaluski
et valedes kätes piisab maailma katastroofiks vaid
mõnest aatomi relvi kandvast allveelaevast .Satub see siis raha välja pressijate kätte -usuhullude kätte - või lihtsalt ...hullu kätte ?
Suurrigid hoiduvad tuumapommidest ,sest vastased võivad sama teha - hullud kel pole püha kodumaad
ega püha koduplaneetigi ??? Need võivad kui Hitlergi ....mõtlemata saata valimatult igas suunas......

niii hävines kaa minu koduplaneet ....ütles uuno viimaks ,,peale pikka vaikimist

meie juht ja esiisa (ütles Uno) - tegii samuti laeva (kosmose laeva ) - kui Noa laeva - kus kõike suutis kaasa võtta "paaris " (kui Piiblis). Elutut loodust võttis kaasa nii toidu kui õhu tootmiseks . Loomse riigiga oli sama lugu - "jätkus kõigile ".

Maailma lõpp kui Piiblis oleks võinud juba mitu korda tulla ajaloos ja seda peamiselt tuumasõja ohu puhul .

Üks oli Kuuba kriisi ajal (Kennedy ja Hrustšov )

Teine oli kui venemaal raketibaasis andis valehäire automaatika kinnitades mitmeid kordi et Ameerika saatis tuumaraketid venemaa poole välja . Vastavalt instruktsioonile oleks korrapidaja ülem pidand saatma kohe raketid vastu. .....sellest oli kaa film hiljuti ETV -s nime all (vist) "Maailma päästja" .

Tehke rohkem maailma hoiatavaid filmegi -ütles Uno .
Meie planeet kadus ; ehk peaks sellesti filmi tegema ? ....ütles mõtlikult Uno.

tänaseks ehk aitab - homme uued tuuled ....
 
Raivo Kohalik 14. märts 2016, kl 10.50
päike meie tänavas
naaber


Viimane Ekspress kirjutab naabritest, kes ei suuda kuidagi rahulikult teineteise kõrval elada, olgugi et nende krunte eraldab kõrge müür. Üks mees on esitanud teise kohta üle kümne kaebuse ka mupole – kõik alusetud. Nüüd on ta asunud ultraheliseadme abil naabri koera kiusama. Küllap lähevad mehed varsti jälle kohtusse. Kas niisugune absurd tuleb tuttav ette?

Hea lugeja, kas ka sinu naabrid esitavad sinu kohta alusetuid kaebusi või käituvad muul viisil kummaliselt ja agressiivselt? Kui läbisaamine üleaedsetega on kehv, siis miks ja millest see alguse sai? Jaga oma lugu meiega aadressil rahvahaal@delfi.ee või kommentaariumis!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Eelnev kui "Tõde ja õigus " koos Andres ja Pearuga .
Tänapäeva "teisend" sellest on Naistekas .

Naistekas on 7+1 foorumit (üks - viimane - on sinine )ja 50 +1 alapealkirja (igasühes veel iks arv teemasidki). Aga ikka leiab keegi üles vaid ainsa teema mis talle ei meeldi; tuleb ja hädaldab kõige üle ses teemas . Kui saaks - ehitaks ta kasvõi ultraheli seadme naabri koerale "üleaedsele".
Tahaks küsida - milles koer süüüdi on ? Kui Eestlane on teisele parim maiuspala - mis kategooriasse koer mahub ? Meenub sellega laste riid sõnades :"Minu suurem vend annab sinu vennale peksa "...ja mu isa annab sinu isale peksa ...
 
Raivo Kohalik 14. märts 2016, kl 21.45
täna siis veelkord kordas TV6 filmi
"kohalik"-est ufodest , püüdes sellega "troonilt tõugata" siinset "kohalik-u " ufot Unot .

et kohalikus filmis (eestis tehtud) oli "nalja nabani"
püüab kirjelduseks siinne kohalik teha sellest
"sõbraliku kriitika " kasutades selleks "noodivõtit" nimega "Killu karp" (mitte kilukarp).

mustades prillides jälgijad "jäljekütid" uurivad ufode jälgi lumes leides lumest "mahajäätud jälje " . üks "mees mustas" korjab selle üles - katsub - maitseb .......???? sitt mis sitt - hea et sisse ei astunud !

sama "sünonüümi " ei saanud kasutada filmi hindamisel .
 
Raivo Kohalik 14. märts 2016, kl 22.23
nalja ja huumori kool(itus)

kõik teavad laulu "Juulikuul lumi on maas" .
Kaa laul "kõnnin katuseid mööda" -ei tähenda et ...."katus sõidab" .

laul "puu riida jahh " - ei tähenda et puuriita puurida tuleks .

" sa tee mis teed - ainult tee ..." (sõnad laulust)
andsid idee teha luule sõnast "tee" .

(et paljud sõnadki on erinevalt
mõistetavad ja tõlgendatavad
siis sedagi tõestab jägnev : )

Tee

kui väsitand pikk on rännutee
suus(siis) soojendab ihu kuum tee
sa ära iial seda suurt viga tee
et unustad teele sa lisada mee

üks nõuanne on "veelgi" veel
on parim maitse allika veel
on rõõmus sul viimaks veel meel
kui tee teed maitsavaks meel

on õhtul kaunis vaade kuul
on seda vaadata üpris cool
on ainulaadne püssi kuld kuul
on kaunis öö soojal suve kuul
 
Raivo Kohalik 14. märts 2016, kl 23.14
avatud raamat

ei keegi ole meist nõnda saamatu
et avada ei suudaks kauni raamatu
kus selle sisu on sedavõrd kaunis
et tundus kui hing sisemuses laulis

mõnel meelerahu seisneb veinis või mõdus
teisel südant kaunistab kodu mis soe ja õdus
mõni tahaks kaugustesse unelmaisse pugeda
seda saab kui väga huvitavat raamatut lugeda

on paljudel tänapäeval suhtluseks vaid meil
on palju avastamata raamatute tarkust neil
on palju tundmatuid raamatutes avastamata maid
on teada saamiseks avada vaja üks raamat vaid

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals...
 
Raivo Kohalik 14. märts 2016, kl 23.24
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 10.44
täna ilutseb esimese teemana
"juumori hool " (huumori kool )

mis on mitte minu tehtud

vastame kui "omad joped" samaga :

meie Ufo Uno on täna "pilves " - pea hall -
plahvatams sädemekesi (1,13 hetkel all servas)

https://www.youtube.com/watch?v=CbLPgziPdro...
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 11.33
märgates et mulle sobival ajal - töö ajal - on suhtlejaid 50+ssis vähe -
püüan edaspidi mitte jätta maha jälgi "kõrvalistesse teemadesse " (need mis kõrval on) .

Põhjusel et mu nimi seisab mitme teema taga - jättes mulje kui oleksin üksi kogu 50+ssis - püüan taanduda omasse teemasse tagasi . Ärgu keegi arvaku et olen
üleolev teiste teemade suhtes ja seepärast neisse "ei tungi" . Kajastan teisi teemasi edaspidi oma teemas .(nagu varemgi).
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 11.44
toll kont roll (kont troll)

narko (otsimise) koer


https://www.youtube.com/watch?v=Sa6oUYO5tqY
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 12.05
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 12.45
täna otsustas Kohalik oma Uno "kapist välja tuua "
näidates kuidas Uno igapäev tööle läheb .

On Unolgi oma töö ja tööülesandedki (peab uurima me planeeti loodust,inimesi ,loomi linde jne ) .

(esimene start 1,05 ... all servas)

https://www.youtube.com/watch?v=suBp3ai-xG8
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 12.54
Nato hävitajad on selleks eestis et
kohalik Uno taldrikut konvoeerida


https://www.youtube.com/watch?v=EIe4VMtCREo
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 14.14
loobudes ühinemast...
...üleüldise rahulolematusega poliitikas , majanduses maailmakorras jne - toob midagi uut arutluseks meie
Unu (ufu)
(õ)petus epistel
Maailm (maakeral) sõdib omavahelistes võitlustes ja sõdaseski ülemvõimu eest maailmas ,alustuseks lähimate naabritega . Mitmedki riikide sisesõjad on saanud kiire lõpu kui on ilmunud välisvaenlane . Järelikult pole halba ilma heata - et maailm lõpetaks kõik sõjad - peaks leidma maailmale välisvaenlase !
Kui ufo flmides - peaks olema see vaenlane vaenulik,mitte sõbralik . Alles siis ehk hakkaksid kõik aru saama kui armas kallis ja ilus on maailm maakeral /maailmas .
See kui "õnne reegel " - kõik mis sul on (pere ,sugulased vanemad ,lapsed - töökoht ja töökaaslased - kodu ja eluase - auto või ühistransport(tasuta) ....kõike seda oskame siis alles hinnata kui ....kaotanud need oleme !?
Seni kui kõike igapäevaseks peame - hindame seda kõike alahinnates .
Terviski saab siis alles omale erilise väärtuse - kui kordki oleme selle kaotanud ! Pole ime et ...enesetapjad on füüsiliselt täiesti terved ! Võtaks kordki ära neilt tervise kasvõi ajutiseltki -oskaksid nad seda kulla hinnaga võrrelda .
Lõpetuseks ütles Uno paatoslikud sõnad ; peaks ufodelt abi paluma - tuua sõjahirmuks välisvaenlane maailmale !? Ufo laevastiku näol kui filmideski ufodest (kes korralikult kaa hävitustööd teeks - soovitavalt säästes inimesi ). Siis aga ....vehkat tehes (lahkudes) anda tagasi maailmale VABA MAAILM !

Huvitav ! kas siis oleks inimkond sõbralikum ja hoolitsevam üksteise vastu ? (nagu piibliski - ligemene ligemese vastu + 10 käsku ) ?
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 14.22
päike meie tänavas


Powerlifting Barbie: Liiga paks. Liiga peenike

Kondid on koertele?
Kindlasti on koertele, aga mitte igasugused kondid ja mitte igale koerale. Kanakonte ma ei julgeks mitte ühelegi koerale anda. Täpselt sama palju, kui mind häirivad igasugused fat shaming avaldused, siis sama palju häirivad mind ka skinny shaming ütlused, avaldused ja seisukohad.

Kes olen mina või oled sina arvama, et too inimene on mõttetu ja ebatervislik laiskvorstist "rasvakoll" või haigelt kõhn toitumishäirega "kondikubu"?

Igal ühel meist on oma lugu ning mitte kunagi ei tasu mitte midagi eeldada.

On võimalik, et see tüdruk, keda sa kondiseks ja haigeks inimeseks sõimasid, võitleb parasjagu söömishäirega või on lihtsalt geneetiliselt väga kõhn ja tal on raske juurde võtta. Võimalik, et ta võitleb raske haigusega ning on sellepärast palju kaalu kaotanud. Võimalik, et ta läheb pärast sinu solvanguid (mis endale võib-olla nii julmad või erilised ei tundugi) koju ja lõikab enda ihu katki, et tunda end elusana ning need solvangud peast saada. Kasvõi korraks.

Täpselt samamoodi on võimalik, et too neiu, keda sõbrannadega taga rääkides paksmaoks kutsusid, kannatab kilpnäärme või mõne muu haiguse all ning näeb just praegu kurja vaeva, et oma tervist korda saada. Võib ka nii olla, et see sama rasvunud inimene on kaotanud lähedase ja tema ainsaks lohutuseks on toit ja tegelikult vajaks ta toetavat inimest või lausa abi.
Loe veel:
MÕTISKLUS: Ma ei saa vist kunagi peenikeseks! (53) 08. märts 2016
TOP 5: Võta õppust! Kohustuslikud rituaalid, mida Aasia maade stressis õpilased enne eksameid teevad (3) 04. märts 2016

Võimalik, et ta läheb peale suvalisi solvavaid ütlusi igal õhtul koju ja nutab oma valu hüsteeriliselt padja sisse, kuni ühel päeval ta ei suuda enam elus olla.

Mitte kunagi ei saa ei sina ega mina teada, mis teise inimese sees ja peas toimub. Kui valus tal on või milliste deemonitega ta parasjagu võitleb. Kui palju talle sõnad haiget teha võivad.

Stressis ja suitsiidsed inimesed ei räägi enamasti oma võitlusest iseendaga ning tihti teevad ka näo, et kõik on justkui korras.

Mulle on õpetatud, et kui pole mitte midagi head öelda, siis on targem vait olla.

PS materjal laenatud aadressilt :

http://noortehaal.delfi.ee/news/elu/powerlifting...
 
Raivo Kohalik 15. märts 2016, kl 14.41
KILLU KARP

(mitte kilukarp)

Ega te politsei pole ?
meil on ..cocat ...???

nali viis arreteermiseni !

jaaa

14 miljoni vaatamiseni

https://www.youtube.com/watch?v=bLeHQFBMtmk



http://igav.delfi.ee/videod/14-miljonit-vaatamis...
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 17.07
etskae - 50+ elama hakanud !

täna "minust "kõrgemal" ülalpool mu teemat
on 13 teemat enne mind kui ootamas juba .
alles eile kõndisin siin kui tühjas kõrbes ringi
"ülevatele" teemadele (ülal pool) jäi kõigile
minu nimi taha "seisma" .
täna on kolmel teemal pealkirjas veel "lisavarustuseks"
sõnad " luule" lisaks !

vaid minu eilne päev on kusagile "kadunud " .
koos mu Unoo ufoga .
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 17.15
mu arvuti täna vallatu .
näitas alul vaid
14nadat päeva viimaseks
jõudsin vaevu kirja panna
kui ...oligi tagasi kõik !

(ufo vist aitas ?)
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 17.30
tänane "sisepoliitiline" uudiste portaal

esimesena vaatame teemat kahe mõtteavaldusega :
1)
teie luule siin võtab ka vaprama tinasõduri põlvist nõrgaks 16. märts 2016, kl 00.54
,,,,,,,,
arvamus :
luule mis omab kül ruumgi (tiimigi/riimigi) kuid mõtteavaruses on veel avardamiseks riimi (ruumi) .
2
pandora 16. märts 2016, kl 01.44
,,,,,,,,
arvamus :
tüüpiline teiste mahategija - näitamata kuidas ise paremini "midagigigi " teha võiks . Pole tarkust vaja et millegi kohta öelda -see on halb ! Midagi halba võib paremaski leida . Näidaku teistele näpuga näitaja ISE kuidas midagi teha laitmatult jaa vigadeta !
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 17.40
tervitused Pandorale !

et just sel päeval (täna) otsustas Pandora läbi lillede maha teha Kohalik -u ...
tsiteerin :

et mitte üldistada, siis skiso kohta see ei käinud ja veel üks ilus ussikujuline neidis moosipurgiga jääb ka välja. ja mida ma siin üldse lamisen. see, kelle luulest kipuvad kõrvad pea küljest lahti liimuma, on siin hommikul nagunii kõigi oma geneetiliste vigadega platsis. endale omistatud ebamäärase peakujuga postament kaenla all ja paar kilomeetrit mõttetut teksti taga lohisemas.

,,,,,,,,,,,,,,,
kui see polnud mõeldud Kohalik -le - siis kellele ?

vastuseks on rõõm teatad et just täna oli vaatajaid siin -teemas "päike meie tänaval"
555 (hetkel 24 h jooksul) ! ehk teisit öeldes :
enam kui pool tuhat !
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 17.57
valisin välja "luulelise teema " :

kisub ka luuletama hüatsindioksake

tsiteerides luulet :

ei taha enam sepikut ja saia
ma liha järgi hästi maias
aga pole enam üldse raha
seega soovunelmad on läinud aiataha


välipreester 16. märts 2016, kl 10.45
vares istus aia peal
jänes küsis ni kku
mine pe rsse punnissilm
minul pole vi ttu
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
püüaks "parandada " (parandamatut) :

ei taha enam sepikut ja saia
mis täitma peaks suukese maia
ma liha järgi hästi maias
on söödud iga sitik minu aias
aga pole enam üldse raha
a südagi on sitikatest paha
seega soovunelmad on läinud aiataha
kõik unelmad ma olen matnud üldse maha
,,,,,,,,,,,,,,,,,,
vares istus aia peal
ta kaua oli istund seal
jänes küsis ni kku
kas tahad minult tikku ?
mine pe rsse punnissilm
sa vaata väljas külm on ilm
minul pole vi ttu
kuid muud on lausa mittu

see oli ridade vahelt lugemine
kus originaali ei saanud eirata
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 18.05
kunagi oli Luuletajal
1-3 partnerit 50+ssis
Kraaks .Skiso ,Mai

piisab kaa kahestki
(arvan et pildil on 2 -
peegelduses on aga lõputult )

http://noortehaal.delfi.ee/news/ajaviide...
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 18.19
et kedagi mitte häirida ega solvata ,
teen luulevormi "ridadevahelt lugemine"
(kus originaal on muutmata -iga reavahele on laisa(tud ) minu nägemus seal peidus olelvast)
Omas teemas !
Kõik siia tulijad ...teevad seda
"omal vastutusel" !

luuleline vanade pässide ligimeelitamine (abiks ikka)

kodujuustuke 16. märts 2016, kl 05.24

õu jee, sa vana lontis kere
sul ütlen ühe lause - tere!
head aega öelda vist ei jõua
sa enne manalasse sõuad
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 18.25
jätkan kust pooleli jäi :


luuleline vanade pässide ligimeelitamine (abiks ikka)

kodujuustuke 16. märts 2016, kl 05.24

õu jee, sa vana lontis kere
sul ütlen ühe lause - tere!
head aega öelda vist ei jõua
sa enne manalasse sõuad
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


õu jee, sa vana lontis kere
sul ütlen ühe lause - tere!
see rõõnsaks tehku sinu pere
ja käima pangu soontes vere

head aega öelda vist ei jõua
sa enne manalasse sõuad
kui sõnadest lood elus põua
siis manalas peab igaüks lõuad
 
Raivo Kohalik 16. märts 2016, kl 18.38
hallitusjuust 16. märts 2016, kl 05.38

miks kohe nii karmilt?
sobib ka näiteks -

oo, närtsind vanamehe ihu
naistes tekitad ju kihu
penss sul väike, ise loll
välja näed kui lõpnud koll

aga ära meelt sa heida
naisterahvast prinki leida
mutid siin ju ainult selleks
ära unustasin, milleks

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

oo, närtsind vanamehe ihu
Sul konte lausa terve tihu
naistes tekitad ju kihu
kui rind see täidab pihu

penss sul väike, ise loll
lõug on viltu sassis moll
välja näed kui lõpnud koll
ei kaunist leia mitte üks toll

aga ära meelt sa heida
oma kavatsused peida
naisterahvast prinki leida
on üks neist minu naabri Leida

mutid siin ju ainult selleks
et pidada mind ei tea kelleks
ära unustasin, milleks
arvata võib et ..lelleks
 
Raivo Kohalik 17. märts 2016, kl 11.21
tere,,naised !

head ajad on tagasi !

täna leiame publikuks 1533 vaatamist (24 h jooksul )

tublid olete ! vaatajad !

püüame midagigi teile vastuu anda
 
Raivo Kohalik 17. märts 2016, kl 11.31
kui eilne teemade hulk (13)
"ootas ees mu tulekut "
siis täna on kõik "kolmekordne " -
3 korda väiksem teemade arv (täna)
3 korda suurem vaatammiste arv (meil)

jääb tunne (vähemalt) et meie teema ....
"kustutas " huvi ülejäänute vastu ?

ka peaks Pandora kohale kutsuma ? ..
veelkord "mustama" meie teemat :
"Paike meie tänaval "?

tuleb välja et ...mustamine tõi juurde
lausa kolmekordselt vaatamisi ???

tahad " kuulsaks ja tunutuks " saada -
satu ....politsei kroonikasse !
 
Raivo Kohalik 17. märts 2016, kl 11.44
kes veel ei tea millisest Pandorast jutt käib
sellele meenutuseks eilne :

tervitused Pandorale !

et just sel päeval (täna) otsustas Pandora läbi lillede maha teha Kohalik -u ...
tsiteerin :

et mitte üldistada, siis skiso kohta see ei käinud ja veel üks ilus ussikujuline neidis moosipurgiga jääb ka välja. ja mida ma siin üldse lamisen. see, kelle luulest kipuvad kõrvad pea küljest lahti liimuma, on siin hommikul nagunii kõigi oma geneetiliste vigadega platsis. endale omistatud ebamäärase peakujuga postament kaenla all ja...

paar kilomeetrit mõttetut teksti taga lohisemas.

,,,,,,,,,,,,,,,
see - "paar kilomeetrit mõttetut teksti taga lohisemas." - mängis täna kui "meepotti karule " - kui "kärbsepaberit kärbestele "...tuues vaatama

Päike meie tänavas" ....tervelt 1,3 tuhat vaatamist !

Anti reklaam ...on kaaa reklaamm !

täname Pandorat selle eest !
 
Raivo Kohalik 17. märts 2016, kl 12.40
kuna täna pole enam luulelisi teemasid lisandunud
kust saaks materjali "ridade vahelt lugemiseks " -

jätkame sealt (sea pealt)kust (urr...) pooleli jäime :

Uuunoo Ufoo pajatused 3-ndast maailma sõjast

Maailm nähes igapäevaseid lahinguid Tulnukate robotite ja inim/konna "kohalike " vahel ,Robotid kui Godzillad suured

http://tarstarkas.net/2007/04/cozzilla...

kus igapäevase kui sõjas ikka kangelastegusid tehti seekord lausa inmkonna nimelgi veel

(inimesed olemata rahvusest ja rassist - usulitest tõekspidamistest - sõjaväelased , tavainimesed , head ja kurjad -politseid ja kurjategijadki -rikkad ja vaesed -ülemused ja alamused )

....kõik koos ühisrindel -andsid oma elu - teiste inimeste nimel ja nende eest ! (tegemata vahet kas anda elu teise usu esindaja - teise rassi - hea või halva inimese eest ) .
Nagu filmidestki nähtud on tulnukate robotid 3-4 korruselise maja kõrgused . Vastasel elekrtoonika välja lülitamine poole neil probleem - tehes sellega relvituks enamuse tänapäevast sõjatehnikat (lennukid ,raketid , tankid laevad jne ). Osa kohalikest võitlejaist saades aru elektroonika "alla käigust" ,otsisid üles vana tehnika mis veel elektroonikata oli - jaa tulid võitlema praktiliselt "vana raua abil " moodsaima tehnika vastu - kui Kamikadzed /surma sõdurid . Nagu vene filmides - ronisid mõned roboteid mööda üles hüpates kui kuulipilduja ambrasuuri ette Matrosovid - andes seekkord ära elud lausa mõtetult -midagi muutmata sellega .
Kaunis surm sellegi poolest - teiste ja maailma nimel !

Nähes seda ebavõrdset ja mõtetut vastupanu võitmatu vaenlase vastu -jaa silme ees maailma hukku ....hakkasid endised maailma valitsejad (valitsevate riikide juhid eesotsas + usujuhid + sõdivate riikide ja jõudude juhid ) ümber hindama oma hinnanguid õnnest ja rikkusest . Inimeste ja inimkonna väärtus muutus iga päeva ja hetkega aina väärtuslikumaks - andes selgelt mõista et ....üksi jäädes maailma mingisse maaalusesse tuuma varjendisse - on võimalik et ...tagasigi tulla sealt enam võimalust polegi ....ees ootab uus maailm - robotite maalm !

Nagu filmideski - muutus midagi vaenlaste leeris - nad lahkusid sama äkki kui tulidki !?

maha jäi kõvasti laastatud maa + mälestused massilistest katsetest võita vastane ,mille tulemuseks jäi järele massiliselt kangelaste maiseid jäänuseid .

pole halba ilma heata !
maha jäi kaa teadmine et ....
raha pole ainus rikkus ses maailmas !
võttes ära inimkonna -pole rahaga midagi teha ...

hoidkem eelkõige inimkonda !
inimkond peab hoidma keskkonda !
milles elada kui ....
kellega elada kui ...

See oli tänane Uunoo (ufo) loeng /epitstel ...
kui "kirikus " tõe jutlustamine ...

PS
ehk keegi oskab veel ....
ridadegi vahelt lugeda ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!