Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Süümekad halvavad elu
 
Patune 09. detsember 2013, kl 16.23
Pea 10 aastat tagasi oli mul väike kõrvalsuhe. Üks laps oli siis juba olemas. Mees sai haisu ninna aga am siis ikkagi ei tahtnud temast lahku minna ja valetetasin, et ma ei ole teda petnud. Petsin teda 2 korda, üritasin seda mitte teha,aga tunded käisid üle pea. Vahepealsel ajal pole süümekaid olnud ja isegi pole mõelnud sellele. Nüüd siis juba nädal aega tagasi need järsku tekkisid ja enam olla ei lase. Ostsin juba looduslikud rahustid. Süüa enam ei taha, koguaeg tekib tunne, et tunnistaks mehele ülesse, aga ma tean et siis on kõik ja ma rikun nii tema elu kui ka enda ja laste. Tahaks teada, kas need süümekad vaibuvad ka mingi hetk või lähen lihtsalt lolliks.
 
misasja 09. detsember 2013, kl 16.49
Mis sa tekitad probleemi tühja koha peale. Julgesid teha, juge olla vait. Mille eest sa meest karistad et talle üle tunnistad.
Tegelikult minegi psühhiaatrile, kui ise endast jagu ei saa. mees jäta mängust välja, tema ei pea karistatud saama sinu lolluse pärast.
 
--- 09. detsember 2013, kl 17.00
10 aastat tagasi. Las see jäädagi sinna. Oled oma vigadest õppinud ja kõik on hästi.
 
Patune 09. detsember 2013, kl 17.10
Aga kas need süümekad vaibuvad ? Kardan psühholoogile minna, äkki ta ütleb et pean kõik ülesse tunnistama.
 
omg 09. detsember 2013, kl 17.16
mis pagana psühholoog?!? ma käin ka psühholoogi juures, aga ma pole nii loll, et temalegi midagi räägiks, Eesti on nii väike ja ükski inimene ei suuda suud pidada
 
hoopis 09. detsember 2013, kl 17.46
Teema tehtud teema pärast. Et pärast kedagi peeratsile saata.
 
PatuneTänud 09. detsember 2013, kl 18.12
Oleks see vaid nii.....
 
misasja 09. detsember 2013, kl 18.17
sa tänad. kui vana sa oled et nii totu juttu ajad. sul on probleem ja aitab psühhiaater. see on ikka eriti totakas, kes käib psühholoogil ja talle midagi ei räägi, mis mõte sel on?
minu soovitus on see minevikku jätta ja edasi elada, aga sinu otsustada, kas tahad oma meest kurvastada isegi solvata ja oma elu ära rikkuda.
 
:? 09. detsember 2013, kl 18.20
muinasjutud ei peaks, ei tohiks inimesi erutada, niivõrd.
keegi normaalne ei tule siia oma elu lahkama ja ükski normaalne ei võta seda tõsiselt.
 
tibu talvejope 09. detsember 2013, kl 19.47
just, minge kõik peeratsile
 
naine 10. detsember 2013, kl 23.31
psühholoog ometi ei aita sul süümepiinadest üle saada.
 
Tulevad jõulud 11. detsember 2013, kl 03.54
Mine altari ette ja Jumala palge ees
tunnista oma patud SÜDAMEST üles!,, Ja sa saad
Rahus PEREGA edasi minna!POLE MIDAGI ENAM TEHA,,,
Aga Viimse päeva kohtu ees --pead seda
küll ise tunnistama --ja ka kannatama!
 
budist 11. detsember 2013, kl 08.17
tulevad jõulud
mis tähendab - pead kannatama? keegi ei pea midagi kannatama kui ta ise seda ei taha. kui sulle väga kannatada meeldib, siis lase käia, miks teistele seda pähe määrid? kui kõik patused enne jõule piparkoogid ja päkapikud suures kahetsushoos aknast välja loobiks, siis sajaks terves maailmas nädal aega päkapikke ja piparkooke, mitte vihma ja lund.
 
patusele 11. detsember 2013, kl 09.17
kas juba jälle lained üle pea?
üldiselt võiksid oma patuga ikka ise toime tulla, mitte laotada seda ilmsüüta inimestele ja nende elu sassi lüüa. petukas ei ole seda väärt. kui nii, siis nii.
on ka variant, et tunnistad üles, aga siis võib olla nõnda, et teie elu ei sõltugi enam nii väga sinu tahtest ja "puhtast palest" . Oled teist inimest vales pidanud pikka aega, oled valega võtnud temalt võimaluse enda elu eest otsustada - kui ta nüüd sinuga enam ei suudakski koos elada?! sinuga kooselu on mõistagi ainult üks tahk kogu segaduses, mis tekkida võib.
lained ei ole üle pea midagi, lihtsalt ise oled lüheldase võitu. selline mõttetöö tehakse eelnevalt ära oma peas või raha eest psühholoogi abiga.
 
vahelehõige 11. detsember 2013, kl 10.42
Lugesin budisti ja Tulevased jõulud kommentaari ning ikka ja jälle tekib mõte, miks küll erinevate religioonide esindajad üksteisest aru ei saa. Kas tõesti on raske "tõlkida" teise inimese sõnum "oma keelde"? Igas religioonis on huvitavaid ja kaugele arenenud isiksusi, kuid isegi NEMAD ei suuda üksteisest aru saada ja üksteist mõista.Praegu just tõlgin enda jaoks üht huvitavat e-raamatut,(meil ei ole veel müügis) kus autorid mainivad, et sinna on nad kogunud ühe väga-väga-väga kõrgelt arenenud tegelase sõnumid. Kuid isegi nendes sõnumites teeb seesama suur tegelane maha siiani ilmunud ühe teise väga-väga kõrge tegelase sõnumid ja ütleb, et Jeesus andis kõik inimhinged talle orjadeks (?) ja et Jeesus ise on neljandas taevas ning ei võta kellegagi ühendust ja et ta õpetas Dalai Laamat palvetama Allahi poole ja et pole vahet, kas keegi on patune või puhas, peaasi, et ta Jumalat armastab. Läbisegamini hirmujutud ja armastusejutud...

MIS TOIMUB ?
 
vahelehõige 11. detsember 2013, kl 10.48
Ja seesama väga-väga-väga kõrge tegelane ütleb, et ta on meie pesupesija ja et me kõik oleme vaid armetud riided. Pole siis ime, et igasugustest hinduistide, budistide ja moslemite tarkustest minnakse kaarega mööda. Ja ega kristluski ei hiilga oma põrguähvardustega.
 
vanakurat 11. detsember 2013, kl 11.04
hõõrun käsi
 
langetatud laud 11. detsember 2013, kl 23.43
MIS tähendab, tunded käisid üle pea? KES sind juhib - sa ise või kellegi teise energia?

Viimane aeg meelt parandada, st otsusta ära, MIS sulle sinu elus oluline ja väärtuslik on. Kui otsustad, et oma mees ja oma pere, siis lõpetad võõrastele silmade volksutamise ja siis ei kee ka tunded üle.

Ja selle tõe tunnistamiseks ei pea kirikusse minema, Jumal kuuleb sind kõikjal.
Kuid kirik ei tee muidugi paha...
 
tibu 13. detsember 2013, kl 16.46
Mina olen korralik kristlane ja kõin jõuluajal kirikus.Paksud mutid ei mahu kirikuuksestki sisse.
 
Patune 15. jaanuar 2014, kl 20.27
No ikka ei saa sellest üle, ma mõtlen sellele ja vihkan ennast iga päev. Kõik valutab juba. Sundmõte koguaeg peas, et räägiks selle ikkagi ära, kuid ma tean et siis on minu seis veeel hullem :(. Kardan ka et äkki nüüd minu teo pärast saab keegi mu lähedastest karistuse jne jne. Mis see siis nüüd on ? Mida pean tegema ?kes mind aitaks ometi ?
 
känd 16. jaanuar 2014, kl 09.45
Sellised lollid ideed tekivad naistel siis, kui neil on tähelepanupuudus ja igav elu.
Leia endale mingi huvitav tegevus: loe head raamatut, mine kinno...mis iganes... siis pole aega istuda ja ennast haletseda.
 
Mine ja 16. jaanuar 2014, kl 09.51
Anna mõnele ilueedile vastu kõrvu ja kohe hakkab juhtuma, pole enam aega oma nimegi meelde tuletada.
 
Patune 16. jaanuar 2014, kl 11.11
Kas võib olla, et need sundmõtted ja suur kahetsus on tingitud depressioonist ? Miks just nüüd see mind nii vaevab ja piinab ? Kellegiga pole rääkida ka :(.
 
Patusele 16. jaanuar 2014, kl 11.43
Siin soovitati sind psühhiaatrile. Las tema otsustab. Siin sa ei saa diagnoosi ega ka abi.
Ja loe ka mis sulle on abiks kirjutatud.
Psühhiaatriga saad rääkida või psühholoogiga. Sul on vist liiga kerge elu? Siis hakkab selline enesehaletemine ja enesesüüdisus. Kui pead elu eest võitlema, et elus püsida, siis ei ole aega lauslollustega tegeleda.
Otsi omale tegevus või hobi. Rakenda ennast sellele.
 
u 16. jaanuar 2014, kl 12.31
tõesti, ongi nii: pead ennast rakkesse panema, parim, kui lausa tähtaegadega - et mingiks ajaks tuleb midagi ära teha - ja pingeline peab see asi olema, kõik mõtted hõivama.
kui praegu mehega heal jalal oled, siis on ju lausa hoolimatu ja egoistlik oma ülestunnistustega lagedale tulla. siis teed veel suuremat pattu!
 
mis 16. jaanuar 2014, kl 12.43
teema see on, Tahad siin kaasvastutajaid, et keegi ütleks, räägi jah mehele ära. Sina piinled, las piinleb mees ka sul valu poole väiksem.
Kuhu jäi see, kellega petsid, miks tema vastutust ei võta. ilmelt jättis niisama sind ega taha sinust teadagi. See ongi su piina põhjus, kas on õige?
 
u 16. jaanuar 2014, kl 12.53
tead mis, teemaalgataja, üks suur usumees on öelnud, et endal lõpmatuid süümepiinu pidada on väga isekas!
 
Pole 16. jaanuar 2014, kl 17.22
sel Patusel häda midagi, loodab, et kellelgi teisel ka lõualuugid lohakile jäävad.
 
tui-ku-ping 16. jaanuar 2014, kl 21.26
Tulevad jõulud
kannatama pead hoopis sina, et siin inimesi ähvardad ja hirmutad.
sinusugused on üks jubedam aja ebameeldivam inimtõug maailmas üldse.

Petsin
mis sa tuututad, et petsid? seksisid kaks korda.
no mis siis?
mis selle tagajärjel juhtus siis? keegi jäi haigeks, keegi suri ära, keegi kaotas midagi?
kust tulevad sellised rumalad moraalinormid? kasuta oma selget mõistust - midagi ei juhtunud. millega sa oma meest petsid siis?
lasid teise mehe oma tussukese ligi? no ja siis?
südames ja hinges armastad sa ju oma meest. ja nii jääbki. sa POLE oma meest petnud.
rahune maha.
enne kristlust polnud selliseid lolle maraalinorme, teistes, hulgha vanemates ja sügavamates religioonides ja filosoofiates samuti mitte. hinnatakse just vaba armastust, õnnelik olemist. ja ma leian, et see on õige. ela ja ole ja ära pirise. peatahes, et oled õnnelik ning ei kahjusta oma lähedasi.
mehele ära muidugi midagi lolli peaga hakka üles tunnistama.
vot SIIS teed sa KINDLASTI oma mehele haiget ja kahjustad oma meest.
 
tui-ku-ping 16. jaanuar 2014, kl 21.29
moraalinorme - vabandust vigade pärast, ei viitsinud hakata üle lugema.

Tibu
sa ära ka pahanda, eks. võta rahulikult. ma suurt tähte ei viitsind ka visata:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!