Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Millest unistad?
 
m 05. jaanuar 2014, kl 21.52
Elu ei seisa paigal.Ka 20 aastased kooselud lahutatakse.Pole mõtet klammerduda,kui tunned,et ei saa südame järgi elada.
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 21.56
Oh, kurat, to m... Arvan ilma meiliaadressi nägemata, et sina oled üks tuntud Delfi uss! Hoia siit teemast kohe hästi-hästi kaugele!
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 22.03
m, loodan, et saad aru - mu vihapurse ei olnud suunatud sinu, vaid selle 21.44 urgitseja vastu.
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 22.08
ants, kui palju maksab kaamera, millest unistad?
 
ants 05. jaanuar 2014, kl 22.16
Daam koerakeseta!
355.- € Canon
 
ants 05. jaanuar 2014, kl 22.29
Hea Daam koerakeseta!
Täpsustasin hinda,praegu Euronicsis 329.- EOS Canon 1100D, koos objektiiviga.
 
arg naine 05. jaanuar 2014, kl 22.47
Kui lahutusest rääkida, siis oleks mul viis aastat tagasi sama kogemus, mis on täna, elaksin ammu lahus, palju väiksemate kannatustega enda ja täiskasvanud laste osas. Sinisilmsus ja lihtsameelsus ei olegi alati parimad iseloomujooned, kuigi kõrvaltvaatajale võib see nii tunduda. Ka minul täitus unistus aiast, mida ma ei suutnud kujundada " unistuste aiaks".
Kui peaksin veel elus mehi "testima", siis suhe rahasse näitab inimese iseloomu kõige paremini. Mõni mees ei kanna " rikkust" välja, isegi siis, kui ta ei ole lillegi liigutanud selle teenimiseks.
 
irv 05. jaanuar 2014, kl 22.52
heal lapsel ikka mitu nime.
 
iks 05. jaanuar 2014, kl 22.57
irv
mis vahet sel on, mitu nime kellelgi on? me loeme siin kommentaare, mitte ei pea nimede üle arvet.
hiljuti siin üks veidrik luges postituste numreid kokku, nüüd järgmine peab kaustikut nimedega.
 
lugeja 06. jaanuar 2014, kl 08.24
Mulle tundub nüüd, et ma olen maha käinud, maha jäänud,vananenud ja veel miskit. ;)
Ma ei leidnudki endas praegu ühtegi unistust, mida kirja panna. Iseendaga seotut. On mõtteid, mida võiks teha, ja plaane pisut ka.
Nii see algab - ei miskit tulemas ;)
 
luuletaja13 06. jaanuar 2014, kl 14.46
suured õnnitlused kauni teema tegijale .
see kui ere täht - kui saluut lendas taevasse !

üle pika ja üks täielikult positiivne teema !

kaunis et hoida püüad kaa seda sellisena !

mul tundub et paljud unistused on minul täitunud .

üks täitus(unistus) tänu naistekale - sain teada et olen võimeline isegi muusikat tegema ..mida ca 60 aastat ei teadnud .
sellega seoses on .....

üllatus üllatus ...tundub et vaid VON FREEN
OSKAB MIND SELLES AIDATA !

TAHAN KUNAGI MITMEHÄÄLSEID muusikaid salvestada -
mis siiani vaid "kõrvadevahel jaa juuste all " on kõlanud . selle teostamiseks on vaja osata kasutada
programmi "movie maker"...mida siiani minu arvuti omaks ei võta . kuid aeg annab arytada jaa atra seada .

minu esimestele muusikatele tegi juba von freen taustaks kenad saated - jaa seda mitmel korralgi veel .

seini veel - unistan vaid .... millal kaa siagi saadan
muusikat jaa luuletki ehk veelgi kus taustakski pildid
jaa videodki - kõike seda võimaldabki teha MOVIE MAKER

NAlI VEEL SELLESKI ET - see ei maksa midagi .
vaid oskust vaja - mida puudu veel on .

siinsele teemale aga - soovin pikka iga !
jaa palju külalisi paljude kaunite soovidega !
 
mai 06. jaanuar 2014, kl 14.48
otsin enda mõtetest või mitte mõtetest unistusi, kui selliseid. Tuleb meelde, et kunagi pubeka eas oli neid nii palju, et lausa pidi võitlema selle kummalise maailmaga, mis mitte ei saanud aru minu unistustest:)))
Nyyd on unistused võideldud reaalsusteks ja jäänud on vaid veel plaanid, mis planeerimise käigus aina võtavad uusi kujusid ja loovalt lisavad täitumise tähtaegu.
 
E 06. jaanuar 2014, kl 15.28
kas siis mina tõesti olen unistanud mehest(m)?
Abielu lahutanud,et ikka südame järgi elada.See oli hele ja soe unistus.
m loobib nüüd oma meili aadressi üle naisteka..
pole võimeline kellelegi pühenduma-aga ikka pakub ennast mitmes teemas nagu turul..
Ja mina olen unistanud 16 aastat ajast,millal saaks teda iga päev puudutada..
Ärge seda teie järgi tehke!
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 17.27
lugeja ja mai, eks need plaanid ole ju ka mingitpidi ehk unistused? Kõigi kohta küll nii kindlasti öelda ei saa (nt kui on plaan prügi välja viima minna, aga hetkel kohe mitte ei viitsi) :), aga mõne kavatsuse kohta ikka.
luuletaja, usun, et saavutad oma eesmärgi - edu selleks!

Ja koerakese ilus helesinine unistus, et ma temaga pensionile jäädes enam joosta ei jaksa... Vaata, koerake, mul on pensionini veel üle kümne aasta. Isegi kui jaksad selle päeva ära oodata, oled sa siis koer-vanur ega jookse enam midagi. Nii et siis tuterdame kahekesi kõrvuti - mina kahel, sina neljal jalal :)
 
Daamide eriteadlane 06. jaanuar 2014, kl 17.28
Sekkun teemasse märkusega, et naine, kes nimetab kedagi ussiks ja kel esinevad vihapursked ei ole daam, koeratu või koeraga.
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 17.31
Aitäh, eriteadlane, võtan teadmiseks :) Aga ei kahetse!
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 17.33
Aga kuidas eriteadlased muidu usse nimetavad?
 
Daamide eriteadlane 06. jaanuar 2014, kl 17.37
No kui sa ei kahetse, siis ole edaspidi naine koerata.
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 17.41
Jah, võid mind vabalt nii kutsuda, ma luban. Ja mina luban, et nimetan usse ikka ussideks.
 
Daamide eriteadlane 06. jaanuar 2014, kl 18.03
Sa ei nimetanud ussi ussiks vaid foorumikaaslast,kes on inimene. Eriteadlased nimetavad ussideks siuge.
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 18.14
Eesti keeles on 'uss' olnud aegade vältel alatu inimese sünonüüm (usun, et see on kirjas ka ÕSis ja kirjakeele seletussõnaraamatus. Kas ma tegin alatule laimajale ülekohut? Või pärisussidele?
 
eeee 06. jaanuar 2014, kl 18.38
Kus sa tead nii täpselt, et tegu oli laimuga? Solvang oli ju suunatud tähelepanelikule.
 
ninatargake 06. jaanuar 2014, kl 18.45
daamid ei vaidle teadlastega vaid lonksutavad omi pikki ripsmeid kübara serva alt:P
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 18.53
Ma ei peaks siin ilmselt seda diskussiooni üldse jätkama, aga teen viimase katse oma põhimõtteid selgitada - see on ikkagi minu algatatud teema.

tähelepanelik pani oma meiliaadressi m-le - siit tuleb selle ussi esimene alatus. Miks ta pidi seda uurima, see on ju sõnaselge teise inimese järel nuhkimine. Kui talle meiliaadress tuttav oli, järelikult ei olnud see tal esimene kord, vaid teeb seda pidevalt. Miks küll? Minul näiteks ei tule pähegi hakata kellegi meiliaadresse vaatama, kui ei ole otseselt minu jaoks seda üles pandud.

Teiseks selline väide: "Tuntud Delfi vamp." Kas teie, eriteadlane ja eeee, tunnete teda näiteks? Mina küll ei tunne. Mille alusel, kus ja kes on ta vambiks tunnistanud? Kui see pole laim, siis mis see on?

Olgu ma daam või mitte, naine või mitte - mul on ükskõik, kuidas te mind nimetate. Aga uss on minu silmis uss. Ja kui inimene on 50+ vanuses uss, siis jääb ta selleks suure tõenäosusega surmani, ainult hullemaks muutub.

Rohkem ma antud teemal ei arutle, olen kõik öelnud, mida selle kohta öelda oli.
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 18.58
ninatargake, kas oled näinud filmi "Mehed ei nuta"? Seal ütles Lia Laats: "See pole üldse saar, see on vaid selline poolsaare moodi saar." Parafraseerides seda lauset: "Ma pole üldse daam, ma olen vaid selline koerakeseta tädi moodi daam." On nüüd hing rahul?
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 18.59
Tegelikult on minu nimes rõhk sõnal "koerakeseta". Loodan, et kõik on ikka lugenud Tšehhovi "Daami koerakesega"?
 
Tjah 06. jaanuar 2014, kl 19.21
Matslust ei saa varjata pikemat aega, oleks ju võinud ignoreerida kiusajaid ja oma koolilapse teemas edasi daamilikult ilutseda.
 
möödaminnes 06. jaanuar 2014, kl 19.29
Tjah, ainus mats siin teemas oled sina. mida sa urgitsed ja rikud teemat. kui kaasa rääkida ei oska, siis ole parem üldse vait.
 
Daam koerakeseta 06. jaanuar 2014, kl 19.31
möödaminnes, aga ta ju rääkis täiesti teemas - tema vähemalt tänaõhtune unistus täitus ju 100% :)
 
Mattias 06. jaanuar 2014, kl 19.41
Kiiret täitumist Daami unistustele.( Enne kui tast mõrd saab).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!