Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
oh seda elukest
 
to mullikaator 07. august 2015, kl 03.37
Mina tunnen muret Eesti rahva tuleviku pärast, kui me kokku ei hoia, sureb rahvus välja. Ma ei saa kohe aru neist, kes oma rahvast sõimavad. Kas sina tunned sõimamisest rõõmu, et nii teed?

Moosimadu sõimab samamoodi kommides, kindlasti on siin raha mängus, niisama ei teeks sellist asja mitte keegi.
Arvan, et ta pole isegi eestlane, eestlane selist juttu ei räägiks.

Kui me temasuguseid enda seast välja ei heida, siis rahvus hukkub.
 
kes sa ise oled? 07. august 2015, kl 03.48
kes sa nagu ise oled? ja kus maal elad ja elutsed?
 
to kes sa ise oled? 07. august 2015, kl 03.53
Tõsiselt mõtled seda küsimust? Sa teed nalja.
Nii rumal küsimus.
 
Misasja 07. august 2015, kl 04.03
Jälle see ise küsin ise vastan stiil. Milleks sulle veel eesti rahvast vaja, saad iseendaga diskuteeritud küll. Kas Moosimadu tegi faktidega ära? See on see häda kui naistekasse pikkadeks aastateks takerduma jääd. Tuleb keegi Moosimadu ja teeb su kängunud ajule 1:0.
 
Misasja 07. august 2015, kl 04.12
Kas seepärast selline viha ja vaen kõigi nimeliste vastu, et nad sust eranditult targemad? Nunuh, mis siin ikka öelda. Areneda sul juba soovitati, vaevalt sa seda kuulda võtsid. Eks siis lohisegi siin tola rollis kuni surmani. Narrimütsi kahjuks padja alla ei peida, tilin reedab su kaugele ära.
 
jummeldis,jummeldis 07. august 2015, kl 06.21
kes teisele nime annab see ise seda on aga no nad tulevad ja neid on juba palju, võetakse vastu, teha pole midagi.ise võtaks ühe oma koju elama küll,mul ruumi laialt, siin käin sõimeldamas, see tegevus meeldib, meest mul pole ja keegi mind ei taha kah.olen kole,mis sest et elan tartus.
 
oled 07. august 2015, kl 07.06
kole oled jah, seepärast majutataksegi kõik need 200 murjanit sinu elutuppa. sa kohe sobid sellisesse ahvikarja. kui murjanite mutid sind ka ei taha, siis pole pikka pidu, viskavad aknast välja. ära siis tule siia vigisema, et eesti naised emantsipeerunud ja iseteadlikud.
 
to misasja 08. august 2015, kl 12.01
Mis rahvusest sa oled, eestlane sa küll ei le, et mustade kaitsaid ülistad.

Meie isade verega kastetud maad tahetakse maha müüa ja sina oled nõus. Eestlane sa kindlasti ei ole.
 
to oled 08. august 2015, kl 12.03
See on nüüd küll väga pahatahtlik komm. Vägistamine on mustadel kombeks, kas sa seda tahadki, et kõiki kohalikke naisi hakatakse mustade poolt vägistama?

Ma pole enam ammu nii rumalat kommi lugenud.
 
mnjah 08. august 2015, kl 17.02
to to oled, ise käid ja nõmetsed siin.
 
mnajh 08. august 2015, kl 17.05
to to oled,
Kui sulle teise nahavärviga inimesed ei meeldi, mis sa ise ronid siis teistesse riikidesse turistina, kui sinusse ka niimoodi suhtutakse nagu sina teise nähavärviga inimestesse, siis oleks kohe ving lahti aga nemad peavad sinusuguseid turiste kannatama.Oma tobedaid mõtteid pole vaja teise nahavärviga inimeste peale ajada.
 
seda et 08. august 2015, kl 18.47
nii loll lammas ka ei ole hea olla.
mis need turistid siia puutuvad.
moosimadu 08. august 2015, kl 18.53
Njahh, ära näe vaeva, mõtle kui raske selline elu on:

https://www.youtube.com/watch?v=t6OPuU4Ybgs

Lõpus paar särtsakamat nooti, aga muidu - ainult valu ja vaev....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 08.08.2015 18.54.
moosimadu 08. august 2015, kl 18.55
Khm... "Mnjah" muidugi, vabandust!
 
Jah 09. august 2015, kl 00.36
See vinge "eestlane" siin jälle platsis.
Ja taas vana plaat üle viskamas.
 
to jah 09. august 2015, kl 00.47
Õigust räägid.
Moosimaosugused hakkavad oma eestlaste vihkamisega ära tüütama. Miks ta Aafrikasse ei lähe, tal oleks seal palju parem?
 
akudrell 09. august 2015, kl 01.31
Kas Moosimadu vihkab isiklikult sind või mida sa siin tõestada tahad? Püüa ikka enda, mitte kõikide eestlaste eest rääkida. Siiani moosimadu tore ja elurõõmus inimene olnud, vaevalt ta üleöö inimvihkajaks hakkas. Kas jäid jälle mõnes väitluses kaotajaks ja nüüd ei anna haavatud ego asu?
 
to akudrell 09. august 2015, kl 01.40
Eestlane ta kindlasti ei ole.

Miks ta käib üldse siin foorumis eestlasi sõimamas. Miks ta ei lähe Aafrika foorumisse?
Võtku siis need pagulased kohe enda juurde elama kui ta neid nii väga armastab.
Tal on ükskõik kui eesti rahvas välja sureb.
 
akudrell 09. august 2015, kl 02.25
Eestlane on ta kindlasti, emakeeleoskus tal sinust tunduvalt parem. Las ma arvan - moosimadu järjekordselt sulle mingi vaidluse käigus pika puuga ära teinud ja nüüd otsid lihtsalt võimalust, et teda lõrinal jälitada. Kahtlustan, et su missioon moosimao järamisel üldse mitte nii sinimustvalgelt rahvuslik pole nagu siin näidata püüad, vaid lihtsalt väikese inimese väiklus. Ise trambid pidevalt oma kaasmaalasi maha, madalalt ja inetult. Kas nüüd peaks ka keegi sulle kiljuma, et mis rikud siin õhku, kao tšuktšide juurde? Kui tahad suur moraalieeskuju olla, siis olegi 24h üllas ja veatu, mitte kibestunud õeluskott, kes otsib ainult põhjust, et järjekordselt endast arukamale nimelisele nagu tüütu tatt külge kleepuda.
moosimadu 09. august 2015, kl 06.51
Mkm, ma pole selle patrioodiga oma kuu aega väidelnud, õigemini "väidelnud", sest päris vestluseks on kahte osapoolt vaja. Kogu semantikat arvesse võttes on tegemist sama autori või masinaga, kse P monotoonseid tekste lõi, inimese või programmiga, kes vajab oma lausete moodustamiseks "vaenlast" ja selle peale lõpmatuid jadasid sisutühje küsilauseid moodustama hakkab.
Kahju, et ta selle teema nüüd täis plödistas.
Muuhulgas on mul kahju ka P-st endast, kui ta juhuslikult siiski inimene on. Nii kahemõõtmeline peaks lausa valus olla olema.
Ilusat suve!
 
viimasele 09. august 2015, kl 09.55
Terve oma tüki jagu sõimad ja siis soovid veel täissõimatud isikutele head, täitsa haige pööris oled, ravi end!
 
to moosimadu 09. august 2015, kl 09.57
Kas oledki see musta rasvapeaga tädi,kes ei mahtunud pildile kui Peeter pilti küsis ainult pool nägu saatsid aga Peetri naine sai vihaseks.
 
Nastja 09. august 2015, kl 10.41
tibu üritab siin jälle selgeltnägijat mängida, aga vaatab vist tugevasti kõõrdi, et iga lärts märgist mööda põrutab?
 
to moosimadu -nastja 09. august 2015, kl 11.15
Kas kukkumine oli väga valus?:)))
 
Nastja 09. august 2015, kl 11.21
Miks ma enam rästu ei saa olla, tibuke?
 
to moosinägu-nastja 09. august 2015, kl 12.05
Võta tablett ära,saad valust lahti!Kellega sa räägid siin, haige inimene!
 
Nastja 09. august 2015, kl 14.30
Ikka sinuga, tibu, räägin. Miks sa nii närvi lähed? :)
 
juhmile 09. august 2015, kl 16.12
Mis tibut sa taga ajad juhm!
 
Nastja 09. august 2015, kl 16.52
tibu, sa võiksid mõne uue sõna ära õppida. See labane voorimehesõim kuulub ilmeksimatult sinu leksikasse :)
 
to 16.52 09. august 2015, kl 17.10
Sul mammuulaja pea vahutab juba, võta nüüd ilusti rohud ära ja mine tuttu.Ära risusta foorumit!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!