Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mul oleks seltskonda vaja, sellist mõnusat
 
to no mis to Õnnetu 04. november 2014, kl 16.48
Kas siis on raske öelda, et teed seda ja seda ?
Ennast häirib tüüpiline "ei ole aega". Kui inimene ütleb, et tegeleb selle ja sellega, siis ei ole mingit probleemi.

"Ei ole aega" tähendab ainult seda, et sa ei ole ütleja silmis väärt seda, et sulle öelda, millega hõivatud on.
See on solvav. Nagu koerale " kõtt tee pealt eest ".
 
mis parata 04. november 2014, kl 17.26
Ju sa siis ei olegi väärt, selle konkreetse inimese jaoks. Ja ära määri ennast teistele kaela, ema juba õpetas ju seda.
 
tibu 04. november 2014, kl 17.34
Kui inimesel ei ole aega siis ei olegi aega ja milleks peab iga ajapuuduses olev inimene hakkama seletama mingile võõrale moorile, mida ta oma ajaga teeb, kui ütleb et pole aega. Ei mingeid selgitusi mitte kellelegi, pole aega ja kõik.
 
keda huvitab 04. november 2014, kl 17.55
Keda huvitab võõra moori tibu aeg, selle puudumine või mittepuudumine????
 
tibu 04. november 2014, kl 18.43
Ja sellistele muttidele nagu see kleepjas 17.55 saabki vastatud, pole aega!!!
 
no mis 04. november 2014, kl 18.51
Endale probleemide tekitamine tuleb ikka päris hästi välja, ma vaatan. No ei saa ju ometi eeldada, et inimesed üldiselt hõljuvadki lihtsalt niisama sihitult aega surnuks lüües ringi ja peaksid hullupööra rõõmustama, kui keegi sotsioloogilise küsitluse ankeediga peale lendab.
Ja miks siis ometigi suure suhtlemissooviga esinejad omavahel kuidagi ei haaku ja ei suhtle, ei saa aru.
 
Elna 04. november 2014, kl 18.55
keda huvitab läks idioodist ikka päris suure kaarega mööda, ei kleepunud ta kuhugi. tibul on luulud, jälitusmaania ja paranoia. peerats, avita!
 
tibu 04. november 2014, kl 20.10
Ja sellistele muttidele nagu see kleepjas 17.55 , 18.55, saabki vastatud, pole aega!!!
 
aga 04. november 2014, kl 20.14
tibu, kui pole aega, siis oled vait ja ei suhtle. siin käid siin neile juba mitmendat korda vastamas.
 
tibu 04. november 2014, kl 20.17
Ja sellistele muttidele nagu kleepijas,17.55,18.55, 20.14 saabki öeldud, et pole aega.
 
aga 04. november 2014, kl 20.30
tibu, tunnista parem kohe üles, et tegelikult tahad küll selle õnnetu nutuse mutiga liini ajada.
 
tibu 04. november 2014, kl 20.52
Ja sellisele mutile 17.55, 18.55, 20.14, 20.30 saabki öeldud, pole aega.
 
aga 04. november 2014, kl 21.01
tibu, paistab, et sul pole tõesti midagi targemat teha kui siin koondmutiga suhelda. ajapuudusest on asi kaugel.
 
tibu 04. november 2014, kl 21.20
Ja sellisele mutile 17.55, 18.55, 20.14, 20.30, 21.01 saabki öeldud, pole aega.
 
aga 04. november 2014, kl 21.27
tibu, olen alati kahtlustanud, et sa oled patoloogiline valetaja.
 
aga`le 04. november 2014, kl 21.34
kas sa ei soovi vahelduse mõttes areneda, hakkad ära tüütama juba nagu vana grammofon, üks ja sama, üks ja sama, troll!
 
aga 04. november 2014, kl 21.48
paluks ikka natuke objektiivsust. kui nüüd viimased postitused üle lugeda, siis kes siin ennast kordab? kuidas selle palgi ja pinnuga oligi?
 
to Õnnetu naine=aga 04. november 2014, kl 22.31
võta õhtused rohud ära!
 
aga 04. november 2014, kl 22.40
tibu, kui sina ainult rohtude najal tiksud, ei tähenda see kohe automaatselt, et teised ka. pealegi sinu pealt ju näha, et ega neist rohtudest suuremat kasu ka pole. söön paren tuunikalasalatit edasi ja jätan selle kahtlase apteegipahna sulle.
 
nuu 04. november 2014, kl 23.01
Kui kellelgi üldse on aega laialt, siis on see tibu. Kes teine ööd ja päevad, õhtud ja hommikud, 24/7 siin foorumis viitsib aeleda.
 
Mida kõike sel tibul pole! 04. november 2014, kl 23.09
Haridust - pole.
Mõistust - pole.
Meest - pole.
Nüüd selgub, et ka aega pole.
Näputäis kopitanud sulgi vaid on?
 
tibu 05. november 2014, kl 06.28
Ja selline ongi sinu suhtlemine, mille üle sa siis imestad et keegi ei taha sinuga suhelda, sa ei oskagi ju suhelda, sa oled labane ja väärid vaid põlgust, Õnnetu naine= Mida kõike sel tibul pole= aga, üks ja sama isend, otsi oma elu üles lõpuks!
 
Oot-oot 05. november 2014, kl 07.41
tibu, sinu parastav-sõimlev-vinguv suhtlusviis on kordi hullem kui kellelgi teisel siin. Kas sa pole märganud, et sinuga, just nimelt sinuga ei taha keegi suhelda. Kas oled tähele pannud, et sinu mõttekäikudega enamasti ei haakuta, et ainsad vastulaused, mis sa pälvid, on samas stiilis, millega sina teiste poole pöördud? Ja minu meelest (ilmselt veel väga paljude teiste meelest) oled sa selle kõik ära teeninud.
 
to mis parata 05. november 2014, kl 12.38
Ma ei olegi kellelegi kaela määrinud.
Kas paar lauset on siis kaelamäärimine ?

Ma nagunii kardan, et segan ning ei julgegi reaalis pikemalt rääkida. ALATI tunnen, et minust tahetakse kiiresti lahti saada.

Lihtsalt huvitab, kas KÕIK naised on tõesti nii hõivatud või ainult ütlevad seda ettekäändeks ?
 
mis parata 05. november 2014, kl 13.06
Mõned ongi hõivatud ja mõned ütlevad seda ettekäändeks. Kas su arust on kõik naised ühesugused?
Ju su maine on siis selline, et sinust tahetakse lahti saada. Õige ka, nii kui lähem suhtlemine tekib, hakkad ju niikuinii oma minevikust jahuma, selles ma olen absoluutselt kindel.
 
to mis parata 05. november 2014, kl 13.54
Vaevalt küll. Selleks peab ikka väga lähedane suhtlemine tekkima ja pean olema kindel, et inimene üldse TAHAB kuulata.

Reaalis ei julge ma küll mitte kellelegi öelda, et üksik olen ja suhtlemise puuduses vaevlen.
Sellest nagunii ei saada aru ja milleks ennast lolliks teen. Pärast on endal jube paha tunne.
 
to mis parata veel 05. november 2014, kl 13.58
Reaalis ei olegi tahtnud oma muredest rääkida, keegi nagunii aru ei saaks.

Aga siin nii palju jauratakse, et küll sa reaalis räägid, küll sa räägid.
See on nagu ajuloputus, võib - olla tõesti hakkab mõjuma, nii et lõpuks tekibki sundus rääkida.
 
mis parata 05. november 2014, kl 14.11
Ajuloputus või mitte, aga raudselt hakkad (ja sundus ka juba platsis :D).
Mitu positiivset teemat sa oled nt foorumis algatanud?
 
to mis parata 05. november 2014, kl 14.23
Ei ole siiani küll mitte kellelegi rääkinud.
Ära provotseeri.

Olen vist 10 korda kirjutanud, et TEAN ETTE, et ei saada aru.
Inimestel on peas muud mõtted ja see minu suhtlemise puuduse ja üksinduse jutt on neile hiina keel.

Netis saabki kirjutada asju, millest reaalis rääkida ei saa.
 
mis parata 05. november 2014, kl 14.42
Mis mõttes ma provotseerin, ma kirjutan, mis mulje sinust jääb. Ju siis neile naistele, kellega sa n-ö kontakti ei saa, jääb juba välise oleku põhjal sama mulje.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!