Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mul oleks seltskonda vaja, sellist mõnusat
 
to mis parata 05. november 2014, kl 15.29
Kuidas neil saab sama mulje jääda, kui enamus elust olen reaalis väga kidakeelne ?
Ära tee nüüd järeldusi kirjutatu põhjal.

On küllalt olnud, et inimene, kes pikalt kirjutab ja analüüsib, on reaalis kohmakas ja ei saa sõna suust.

Ei ole mul plaanis reaalis muret kurta, reaalis leiab ÕIGE kaaslasega muudkui huvitavat tegevust, eeldusel, et kaaslane tahab kaaslane olla.

Ma ju näen, et viimane idiootsus on reaalis midagi rääkima hakata, inimestele ei jõua nagunii pärale.

Mulle ei meeldi ka näost näkku kurtma hakata, et igav ja üksindus jne.

Kirjutada on hoopis midagi muud, kuidas sa aru ei saa.
 
to veel mis parata 05. november 2014, kl 15.32
Oli üks ebaõnnestunud naistuttav.

Talle ma kunagi ei söandanud öelda, et igav on või üksindust tunnen. Need on teemad, mida lihtsalt ei suuda näost näkku öelda.
 
mis parata 05. november 2014, kl 16.09
Ilmselgelt jääb neile sinust selline ohkiva-inguva mutistunud inimese mulje. Vastasel juhul pole ju põhjust, miks suhelda ei taheta. Muidugi, ega mingi poolvõõraga kuskile kohvikusse ei läheks ka.
 
huvituja 05. november 2014, kl 16.20
mind hakkas huvitama, kuidas sa alustad reaalis vestlust, millest sa räägid?
 
to mis parata ja huvituja 05. november 2014, kl 16.26
Mis parata
18 aastaselt olin juba ohkiv mutt või ?

Näiteks 23-29a olin elurõõmus, kõik tundus nii ilus, aga ikka naistuttavaid ei saanud.

Huvituja
Ei oskagi nii öelda, üldist mittemidagiütlevat juttu. Näiteks, kuidas tööl läheb või et kuidas läheb.
 
huvituja 05. november 2014, kl 16.32
no ja mida sa sellise küsimuse peale loodad kuulda siis? et keegi hakkab sellise üleüldise küsimuse peale endast pajatama või?
 
mis parata 05. november 2014, kl 17.02
No mis nipiga sa said 23-29 aastaselt olla elurõõmus, kui sul polnud mingit eneseväärikust?
 
to mis parata 05. november 2014, kl 18.11
Enesehinnang oli madal, aga elu tundus selles vanuses ilus ikkagi.
Kuni 23 olid kompleksid nii suured, et ei suutnud elust rõõmu tunda.

30 aga toimus murrang tagasi, mingi kriis tekkis.
 
to huvituja 05. november 2014, kl 18.14
Nii on kombeks vestlust alustada.
Endast tavaliselt rääkinud ei ole. Kui küsitakse, siis vastan.
 
huvituja 05. november 2014, kl 18.20
nii on kombeks vestlust alustada sel juhul, kui sind tegelikult midagi ei huvita, lihtsalt viisakus.
muidu alustatakse vestlust kas mõnest nähtust telesaatest või kontserdist vms. millestki konkreetsest, siis tuleb ka huvi sinu jutu vastu. ole ise huvitav, mitte pealiskaudne.
ah, nagu seinaga räägiks. sulle on nii palju nõu tegelikult antud, miks sulle midagi kohale ei jõua, jääb mulle arusaamatuks.
 
tibu 05. november 2014, kl 20.35
Mine minema siit, tola, keegi pole sinuga rääkinud, ise tulid siia kiunuma ja kigisema,otsi oma elu üles haige mutt!
Haige isend!Sinuga pole keegi rääkinud ja ei hakka ka, va Õnnetu naine!:)))) IRW!
tibu, sinu parastav-sõimlev-vinguv suhtlusviis on kordi hullem kui kellelgi teisel siin. Kas sa pole märganud, et sinuga, just nimelt sinuga ei taha keegi suhelda. Kas oled tähele pannud, et sinu mõttekäikudega enamasti ei haakuta, et ainsad vastulaused, mis sa pälvid, on samas stiilis, millega sina teiste poole pöördud? Ja minu meelest (ilmselt veel väga paljude teiste meelest) oled sa selle kõik ära teeninud.



Kah mul ütleja, mine loe oma leivaraha üle äkki saad homme ühe suutäie!santlaager!IRW!!!
 
tibu 05. november 2014, kl 20.40
Osadele inimestele öeldaksegi alati, ei ole aega, see tähendab, et nendega ei soovita üldse oma aega jagada.teinekord pole vaja siis ligi litsuda ega üritada külje alla pugeda kui juba on öeldud, et pole aega.
 
aga 05. november 2014, kl 21.37
tibu, sinul on ju alati aega õnnetu naisega suhtlemas käia. päris mitmete kommentaaride jagu juba. ja kahtlustan, et ega need viimaseks jää. ju sa ikka hingesugulase leidsid.
 
Oot-oot 06. november 2014, kl 00.28
Just, tibu! Sellisest "suhtlusviisist" ma rääkisingi. Tabasin kümnesse (see ei ole küsimus, vaid konstateering).
 
ihii 06. november 2014, kl 07.54
tiburullikesel jälle Napoleoni-kompleks kallal? kes sa meil täna oled - Delfi omanik, Stalin, Hitler või vanajumal ise? :P
 
kokkuvõtlikult 06. november 2014, kl 09.30
Siin on kaks äärmust, õnnetu naine, kes väidab, et on üksi ja önnetu, ei suuda naistega suhelda vaatamata sellele et lehekülgedepikkusei öpetusi talle antud, midagi ei hakka külge.
Teine äärmus, tibu, kes praalib oma kõige ilusama, ,,targema,,, jne olemisega. Sõpru nagu muda, kes kõik talle külge kleebivad, meestest rääkimata.
Valetavad mõlemad. Tibu pole ei napoljoni kompleksiga, ega anna Stalini ammugi Hitleri mõõtu. Need olid suured ,,tegijad,,
Tibu on tilluke tibu, pisike putukas, kes oma saamatust siin käib välja elamas. Üks on aga selge, õnnetud naised mõlemad.
Miks tibut rahule ei jäeta, sest ta ise käib omale halvasti ütlejaid örritamas. Ise norib ju siis talle meeldib tähelepanu. Kui seda reaalselt ei ole, siis virtuaalis saab kuhjaga. Ikka seda halba, seda mida ta küsib.
 
to huvituja 06. november 2014, kl 16.10
Telesaateni ka jõuab ju. Öelda " tere, kas sa eile seda saadet vaatasid " on ka imelik.

Telesaadetest saab KOHE rääkida inimsega, kes on ROHKEM tuttav.
Kui inimene on lihtsalt KAUGE tuttav, on imelik nii vestlust alustada peale tere.
Jätan opaka mulje.

Olen muide konkreetselt ka küsinud, kas seal üritusel käisid või lähed.
Ikkagi ei ole mitte migit vestust järgnenud.
Tavaliselt vastatakse " ei ole aega üritustel käia ".

Olen ette kindel, et ka teleka/kontserdi peale tuleb sama jutt, et neil ei ole sellist aega.

Aitäh nõuande eest ikkagi.
 
huvituja 06. november 2014, kl 21.51
küll kärss kärnas, küll maa külmanud.
igal pool temal imelik vestlust alustada, kuid delfi naistekas kõiki oma halisemisega ära tüüdata imelik ei ole.
 
to huvituja 06. november 2014, kl 22.24
Ma võin ju proovida nii küsida, kui üldse kunagi õnnestub veel mõne naisega paar sõna rääkida.
Aga olen pea 100% ette kindel, et vastus on " ei ole aega telekat vaadata ".
 
huvituja 06. november 2014, kl 23.18
selmet siin pikalt oma mingist vanast sõbrannast halada, proovi suhelda muudel teemadel. positiivsetel teemadel. tee mingi hea teema, siin foorumis ja õpi positiivset suhtlust.
 
to huvituja 07. november 2014, kl 00.30
Hingel on valus, sellepärast kirjutan.
 
aga 07. november 2014, kl 00.46
õnnetu naine, tibu küll räägiks sinuga telesaadetest, ta on kohe väga suur telekavaataja, et mitte öelda sõltlane. ma küll ei tea, kes ta praegused lemmikud on, mõnda aega tagasi oli vaieldamatult 'Võsareporter'. kui sa tibuga võsa petsist juttu teed, siis ta lihtsalt ei suuda vastu panna ja juttu jätkub teil kauemaks.
 
Pole veel 50 + aga .... 07. november 2014, kl 16.14
Mina teema autor viskasin nüüd üle pika aja pilgu peale, mis siin ka kirjutatakse :)
Inimesed ikka üldse ei süvene...ma pole sellepärast üksik, et minuga keegi suhelda ei taha, vaid sõbrannad elavad teistes linnades, mitte Tallinnas.
Iga nädalavahetus kuskil külas käia, ka nagu imelik. Töö ongi suhtlustöö, aga ma tahtsin tutvuda inimesega, kellega tõesti kohvikut nautida, või mõnda head restorani külastada, jalutada...
 
to Pole veel 50 + 08. november 2014, kl 13.58
Täiesti arusaadav teema. Ju pole lihtsalt piisavalt tallinlasi siia vaadanud. Tundub, et läks hoopis käima mingi aastaid kestnud saaga (ja teistes teemades ka sama), kellel siis enam meeles, mis teema algul oli.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!