Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Suhte leidmine 60+ meestel?
 
HaukuvPeni 15. juuli 2015, kl 13.32
Klähviv Nässu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peni, löö hambad mõrdade seelikusappa kinni, ega n
> ad minisi ikka kanna, et ei ulata või nii:D

See puhas energia raiskamine. Isegi haukumine selliste peale on tegelikult liiast.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 15. juuli 2015, kl 14.06
Aga mõrdadel oleks lõbu laialt ja oh seda kiljumist:D
 
seebikafänn 15. juuli 2015, kl 14.42
miks kõik lollused ja õelused pidevalt naiste kraesse kirjutatakse? näiteks see 'ka naine50+' kommentaar pole küll naise kirjutatud. täiesti selle rumala vanamehe stiil, kellel vajadus erinevate nimede alt iga päev naistekas õelutsemas käia. kunagi ajas siin tibu nime alt puhast pahna suust välja, kuni minema kupatati. talle kohe meeldib seelik selga tõmmata ja õelat eite etendada. võiks lausa öelda, et naisteka seelikukandmise rekord kuulub talle.
 
kiibitseja 15. juuli 2015, kl 17.04
Kutsun Haukuva peni laupäeval kella 12.ks nõmme turule, kontserdile.Kui istud välikohviku lauas, küll ma su ära tunnen.Ajaleht pane kukkumurtult lauale.Parool on, juuli.
 
HaukuvPeni 15. juuli 2015, kl 17.19
kiibitseja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kutsun Haukuva peni laupäeval kella 12.ks nõmme tu
> rule, kontserdile.

Ei mängi välja! Nädalavahetus vägagi töine. Aga kes veel lugenud ei ole, siis: http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,136...
Nii arg krants ma ka ei ole, et Delfi naisi kardaks. Ainult siinsed mõrrad on ääretult ilged.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kiibitseja 15. juuli 2015, kl 17.28
Sa ei tulnud esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval, reedel, nüüd ei saa ka laupäeval tulla, pühapäevast ei julge iitsadadagi. Mis mõttega sa tutvuda soovid, kui sinust pole kohtamisele tulejat.Tänan vastuse eest!
 
HaukuvPeni 15. juuli 2015, kl 17.37
kiibitseja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa ei tulnud esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval
> , neljapäeval, reedel,

Ausalt öelda, ma ei ole Nõmme turul oma 15 aastat käinud. Keskturul ikka vahel käin.
Aga Sulle soovitan seal turul paremini kiibitseda. Kindlasti on seal toredaid poisse aia ääres õltsi libistamas. Minu teada pole ühtegi turgu kus sellist seltskonda ei oleks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
42 15. juuli 2015, kl 19.10
Küll sa peni oled ikka elult parasjagu vastu näppe saanud ja kibestunuks muutunud. Kahju sellest.
 
HaukuvPeni 15. juuli 2015, kl 19.20
42 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küll sa peni oled ikka elult parasjagu vastu näppe
> saanud ja kibestunuks muutunud. Kahju sellest.

Aitab tilgast tökatist, et meepoti sisu ära rikkuda.
 
42 15. juuli 2015, kl 19.43
Meepoti saab ju uuesti täita ja uut tökatitilka enam sinna sisse ei lasta panna.:)
 
ood lahkele penile 15. juuli 2015, kl 19.47
Kas teist keegi aru sai
kuhu lahke peni sai
vist on lahke peni salamahti
teinud lihtsalt delfi lahti
vist on keset kisakära
lahke peni läinud lihtsalt ära
Paistab nii et liiga vähe
lahke peni tuli naistel pähe
paistab nii et haruharva
paitas naine lahke peni karva
nüüd naised ilma lahke penita
on justkui ilma aruta
 
Klähviv Nässu 15. juuli 2015, kl 20.09
Penile tuleb hoopis seda laulda - räägi, räägi veel, küll me kuulame, jutusta aga julgesti, küll me usume...
 
kiibitseja 15. juuli 2015, kl 20.23
Oleme siin proovinud erinevat viisi sind viimaste kuudega liikuma saada, kord üks kord teine, kõigile ütled ära, tood mingi põhjenduse, miks tulla ei saa. Kuidas sa kujutad üldse ette suhet, kui sa ei saa end isegi esimeseks kohtamiseks kohale vedada.:))))Järelikult oled ise kiibitseja erinevate nimede all proovid lollitada, asja ju sinust pole, kohale sa ei lähe ega tule.
 
_juulis 15. juuli 2015, kl 20.55
see pole küll miski uudis, kui sa alles selle peale tulid, kiibitseja, siis oled sa siin delfi-labürindis ika väga vähe aega hulkunud, kahju kohe sinust. aga õpi ära - siin käib täpselt 2 sorti rahvast, 1. kes tutvub ja 2. kes ei tutvu, meie peniga oleme see teine variant. minu arvates peaks see olema ammu-aaaammu selge. sry kui ma miski illuka ära rikkusin, a sa nii pingutad nahast välja, mõtsin, et aitan /no tean-tean, et kohe vastu kolu saan, a mis teha kui vahel riskikulleri tuhin pee peale tuleb/
 
HaukuvPeni 15. juuli 2015, kl 21.28
Naised, naised! Ärge ajage oma unenägusi reaalsusega segamini. Siiani ei ole keegi üritanudki. Tegelikult küll on. Aga kui ma kirjutasin, et olen 56 aastane, siis kadusid need kirjaneitsid õige kiirelt. Pealegi tegude jaoks on mail, möla jaoks foorum. ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
_juulis 15. juuli 2015, kl 21.37
jah, naised, mis magate püstijalu, seiske reaalsuses (nagu meie peniga - sic!) ja teod (konserveeritud/marineeritud/soolatud) on oodatud postikasti, mitte mingile nõmme turule, kas saab ükskord selgeks see asi!!!

tõesti-tõesti, no on taipmatud sattund;P
 
penikene 15. juuli 2015, kl 21.43
need kirjaneitsid pidasid sind liialt nooreks.
 
kiibitseja 15. juuli 2015, kl 21.56
Ei usu, et 56 ütlesid, äkki tuli kirjaviga sisse ja panid ühe hooga 76. 56 on täitsa kohalemindav mees veel, jalad kannavad. Mida sa kardad, siis jutustad nii et keegi enam ei usu su juttu aga kui asjaks läheb, siis istud pea põõsas ja loed tunde, hirm on naiste ees. Aga mõtle nii nagu siin näed, on naisedki sinu tuuris suts nooremad ja suts vanemad, mõni siin lausa 72 aastane, (kui mõnda teemat vaadata). See on nagu ristsõnade lahendaminegi, mõtled et oi kui raske aga siis paned end lahendaja asemele ja mõtled, et mida ta mõtleb selle all kui aeg mil olime noored oli sama ja asjad samad ja ega sealt muud ei tule kui tänav läti keeles -iela ja nii edasi.Saad aru,nii ka naistega kokkusaamine kui otsid kedagi.Kui ei otsi, siis on teine asi.
Aga miks naised su vanuse peale võisid ära kaduda on nende endi noorus kui kõpitsed seal tutvuse foorumis ja paned end kirja mõne 33 aastase naise kuulutusse, no neile oled sa tõesti vana nagu vanaisa. Võta ikka asju reaalselt. Aega veel on.
 
aga 15. juuli 2015, kl 21.58
siinsamas kõrval ju teema, kus proua otsib meest vanuses 60+5 või -5, sinna peaks haukuv küll kvalifitseeruma.
kui see proua ka seelikus mees pole juhtumisi. selline variant vist haukuvale ei sobi.
 
kiibitseja 15. juuli 2015, kl 22.03
Tahtsin teha ka paar rida lohutusluulet nagu selline, et ...peni tuli Saaremaalt, saba oli sorgus ...aga riim ei istu, pea on kuidagi lapiku tundega nagu hakkaks müristama.
 
kiibitseja 15. juuli 2015, kl 22.06
Ütlen kohe ära, et mina SEE proua ei ole.
 
aga 15. juuli 2015, kl 22.21
ega ma sind ei kahtlustanudki. üritasin ainult vihjata, et haukuv võiks sinna teemasse ka mõne haugatuse jätta, äkki hakkab asi susisema.
 
aga 15. juuli 2015, kl 22.25
vaatasin nüüd, et seal kõrvalteemas tegu 50++ prouaga. seega võib jälle haukuv pirtsutama hakata, et tema väärib nooremat.
haukuv, pane parem konkreetselt kirja, mis vanusevahemikus naiste kirju sa ootad. hulk tühja tuuletallamist ära hoitud.
 
HaukuvPeni 16. juuli 2015, kl 06.49
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pane parem konkr
> eetselt kirja, mis vanusevahemikus naiste kirju sa
> ootad. hulk tühja tuuletallamist ära hoitud.

Naiste vanusega on veidi keeruline. Tean endast 2 aastat vanemat naist kes on, nagu mehed ütlevad, "täitsa pandav." Aga samas on mõni 10 aastat minust noorem täielik muumia. Üldiselt muidugi kipub vastupidi olema. Kes sedagi teab kui kaua mullegi on aega antud naisi sebida. :-(

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
hei 16. juuli 2015, kl 07.00
mina tean 75 aastast naist, kes on "täitsa pandav", ise olen 54 ja kortsusid võiksin soovijatele laenutada:D
 
keeping mum 16. juuli 2015, kl 07.08
peni
noh, ega su sebimise hiilgeaeg vist enam käes pole tõesti. pigem ilmutab languse tendentsi. naised tänapäeval üsna valivad ja palja haukumisega neid ligi ei tõmba. ja nagu näha pelgavad veel, et sööd nende külmiku kotlettidest tühjaks, tõstad väravaposti peale jalga ja lippad küla peale edasi. püüa siis omalt poolt selliseid kahtluseid hajutada (kui nad muidugi alusetud on).
 
kiibitseja 16. juuli 2015, kl 09.58
Jään nüüd selle nimega Penile survet avaldama, vaatame, mis ta edasi teeb, kas istub saba rõngas kusagail põõsas või näitab üles julgust ja entusiasmi välja ilmuda. Valik on sinu, Peni.
 
_juulis 16. juuli 2015, kl 10.15
sa oled ikka rumal mamsel tõesti, või väga noor, see on kah üks võimalus. no kesses mehele otsesõnu survet avaldab ja avalikult kah veel! no loll või laps, see oleks veel kuidagi mõistetav.... aga siin, selles jaamas, millele poolik sajand on nimeks pandud (ilmselgelt kohalikke elanikke silmas pidades) .. njah

kiibitsejale
 
hello, siin näide vanustest 16. juuli 2015, kl 13.55
"Hello" nr 16 artikkel inglise printsi Edwardi ja tema abikaasa külaskäigust Soome toob ära Soome presidendi S.Niinistö (66) ja tema abikaasa J.Haukio (37) vanused. S.N. esimene naine minu teada hukkus 2005.a. tsunamiõnnetuses. Mis te arvate, kas presidendil oli raske uut abikaasat leida?
 
HaukuvPeni 16. juuli 2015, kl 14.12
kiibitseja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jään nüüd selle nimega Penile survet avaldama, vaa
> tame, mis ta edasi teeb, kas istub saba rõngas kus
> agail põõsas või näitab üles julgust ja entusiasmi
> välja ilmuda. Valik on sinu, Peni.

Istun põõsas ja ootan "pandava mamsli" :-) kirjakest. Väga head tingimused (minule) on kirjas minu esimeses postituses. http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,136...
Seenetamine toimub isegi siis kui mitte keegi tingimustega nõus ei ole ja ei kirjuta!! 20 või 21 juulil! Oskan üksi ka metsas käia ja ära ei eksi.

P.S. Kaaslane seenele saab olla ainult üks! Rohkemat ei vaja.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!