Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Suhte leidmine 60+ meestel?
 
kiibitseja 16. juuli 2015, kl 16.18
Seenele oskan ka ilma meheta minna aga ...Penikene, sina vist pelgad avalikku kohta, et metsaveerde end sätid?
 
lammas 16. juuli 2015, kl 16.56
mida sa, kiibitseja, jälle pirtsutad. ise tahtsid peniga üldse kuskil turuväravas prügikasti taga kokku saada. mets tunduvalt ilusam koht.
 
oot 16. juuli 2015, kl 20.07
kutsa, ega sa ometi seepärast naist metsa vea, et ta sulle sealt soustimaterjali korjaks? see sind muidugi kõige heldemast küljest ei näita. naised paraku armastavad heldeid mehi. kui naine meeldis ja soust maitses, kas talle tänutäheks mõne kulina ikka kingid?
 
Austerservik 17. juuli 2015, kl 02.57
Metsa võin tulla küll, pole probleem. Kui kukeseeni leiame, võin ka need HaukuvPeni jaoks purki panna, võitatikatest kastet teha oskan, kartuleid koorida samuti. Aga.. mul majapidamises natuke mehe abikätt tarvis, kas HaukuvPenile saab loota? Nimelt homme jõuavad kohale külgmise aia lipid, need vaja nädalavahetusel paika panna ja üle värvida. Kusagil 12 meetrit tuleb ära. Lisaks toodi õue peale tormiga murdunud jändrikke, nüüd oleks vaja need ahjupuudeks saagida. Endal mul ainult kaheinimese saag. Kas HaukuvPeni on nõus sae teises otsas paar nädalat rahmeldama või toob oma majapidamisest mõne kiirema riista kaasa ja siis jääb meil rohkem aega üle metsas luusida?
 
mis tasuks saab 17. juuli 2015, kl 03.59
mis see aiategija ja puudesaagija tasuks saab? miks kerjatakse tasuta majapidamistööde tegijat?
 
kaalikas 17. juuli 2015, kl 05.24
tulge tagasi sealt nõukaajast ometi, pole enam midagi tasuta. kui metsarajal ekvivalendis kokkuleppele saadakse, siis järelikult seenekaste ja inimlik soojus kompenseerivad füüsilised pingutused.
teile aga anna muidugi kõik tasuta, nii puuraiduri kui Pamela Andersoni pealekauba.
 
Laulusõnad 17. juuli 2015, kl 10.00
Kord Pamela Anderson raius üht puud
ja kiruda oli temal paljugi muud...
 
HaukuvPeni 17. juuli 2015, kl 18.24
Loen siin ja mõtlen. Päev läbi tuleb naise näpunäidete järgi jändrike kände lõhkuda ja saagida. Lisaks peab peale seda naise korralikult ära rahuldama. Kui oled väsinud, siis kostab naise kisa taevani, et mehel raisk ei seisa. Kus kohast küll üks mees võtab selle jõu ja vastupidavuse? Statistika näitab, et peale viitkümmet hakkab kiirelt naiste osakaal suurenema. Mehed lihtsalt tapetakse tööga ära. Rikkurid jahh. Nemad füüsilist tööd ei tee ja on iga naise unistus.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
42 17. juuli 2015, kl 18.34
Rikkurid palkavad odavalt vaesuri seda tervist tapvat tööd tegema ning õitsevad ise lõunamerel jahi pardal.:)

Austerservik rabab oma avameelsusega jalust. Mehena ei suudaks ma seda koormust küll taluda. No kui austerservik just selle töödejada nädala aja peale sätiks, siis oleks ehk reaalne, aga muidu tundub ta jutt küll sellise ülevõlli bravuuritsemisena.
 
42 17. juuli 2015, kl 18.37
Lugesin uuesti austerserviku juttu ja näen, et ta soovib peni lausa kaheks nädalaks oma sulase rolli.:) Taevas halasta. On naistel ikka tahtmisi... anna sõrm ja võetakse sind kogu naha ja karvadega.;)
 
Ehh 17. juuli 2015, kl 18.44
Ega siis nahk ja karvad ei saa külaeitedele kiskuda jätta.
 
HaukuvPeni 17. juuli 2015, kl 19.02
Ega ma sellisest pisikesest abist ei keeldu nagu seinapistikute vahetamine või mõne augukese betooni puurimisest, et mingi taies sinna riputada. No näiteks värskelt värvitud koeranahk. (Mitte minu oma)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
diadora 18. juuli 2015, kl 07.32
haukuv, sa ikka väga tõsiselt nihverdad siin abitöödest mööda. tänapäeva pistikud kestavad tuhat aastat, seega sa ei elagi nii kaua, et nende vahetamisel abiks olla ja mis betooni sa auku puurida tahad? küprokisse krutib iga laps kruvi ja riputab sinna äsjalastud trofee. sina kuts ole mureta, sinu peale pole jahihooaeg alanudki.
 
kiibitseja 18. juuli 2015, kl 09.48
Aga enne pistikute ja püstikute paigldamist pead sa ikkagi end näole andma.:))))
 
AKM vaheladu uugametsas 18. juuli 2015, kl 15.06
mingit nägu pole vaja, laskeharjutuste tarbeks piisab kontuurist küll.
 
Klähviv Nässu 18. juuli 2015, kl 15.35
Kritseldage hiirekontuur seinale, las pommitavad:D
 
HaukuvPeni 18. juuli 2015, kl 18.12
On siin ikka sõjakad tädid. Peab kaugemale hoidma. Saan veel suraka jämedat soola tagumikku. :-o

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
AKM vaheladu uugametsas 18. juuli 2015, kl 18.37
soola lahinguväljal tühja ei raiska, see jääb supi jaoks. kui ikka täristamiseks läheb, siis ainult lahingupadrunitega.
 
Klähviv Nässu 18. juuli 2015, kl 19.37
Peni pole õunaraksus käinud:D
 
AKM vaheladu uugametsas 18. juuli 2015, kl 20.00
ainult tänu meie ennetavale õppetööle. kui ikka kuulid juba õunapuude õitsemise aegu üle pea vihisevad, kes siis hiljem kipub mingite visside pärast eluga riskima.
 
loviisa 18. juuli 2015, kl 20.58
nägin siitpoolt mingit karvast jutti välgukiirusel mööda tuhisemas. kotlette sel tuustakul hambus polnud, seega järeldan, et kas haukuv lippas siit tühja kõhu pärast tuhatnelja või siis vastupidi, sõi ennast kotlettidest lapikuks ja pani liduma hetkel kui mainiti, et nüüd raiume puid ka natuke.
 
HaukuvPeni 19. juuli 2015, kl 18.29
Looda sa, et mõni naine siit foorumist reaalsesse ellu läheb ja penile kotletti pakub. Tühja kah. Peni ostab rakvere pihve ja klähvib edasi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
--------------- 19. juuli 2015, kl 18.45
Miks peavad naised sind teenindama, süüa pakkuma ja oma koju kutsuma. Kui sa ei viitsi ega taha isegi kohtama minna? Enne peab ikka mehe üle vaatama, kes ja mis.Ega naised põrsast kotis osta.
 
HaukuvPeni 19. juuli 2015, kl 18.57
--------------- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks peavad naised sind teenindama, süüa pakkuma j
> a oma koju kutsuma. Kui sa ei viitsi ega taha iseg
> i kohtama minna? Enne peab ikka mehe üle vaatama,
> kes ja mis.Ega naised põrsast kotis osta.

Kas mees peab siis "põrsa kotis" ostma? Ükski naine oma nina urust välja ei pista. Mina olen üks ja ainus krants siin. (kuigi on dublante) Naised aga saja nimelised ja näolised. Mul pole aimugi kes mida kirjutab ja millise nime alt parajasti. Ja sa tõesti arvad, et ma torman kohtuma... Võimalik, et mees kirjutab naise nime alt. Ma veel eurostandardile ei vasta ja eelistan siiski naisi, mitte mehi nagu zoovolinik nõuab.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
võimalik,kõik on võimalik 20. juuli 2015, kl 06.12
Kuid, naisega kohtama pead sa nii või naa minema,kui üldse soovidki elus veel naist leida. Kes seal taga on, sellest saad aimu, kui ajad jalad paksu tagumiku alt välja ja lähed kokkusaamisele.
 
HaukuvPeni 20. juuli 2015, kl 09.19
võimalik,kõik on võimalik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuid, naisega kohtama pead sa nii või naa minema,k
> ui üldse soovidki elus veel naist leida. Kes seal
> taga on, sellest saad aimu, kui ajad jalad paksu t
> agumiku alt välja ja lähed kokkusaamisele.

Ja kuidas sa seda ette kujutad? Kas lähen Raekoja platsile ja karjun, "võimalik,kõik on võimalik" ?? Need andmed ja veel kümned teised anonüümsed andmed on ainukesed mis mul on. Vanasti öeldi sellise jutu peale mis räägid, "maga kaineks."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 20. juuli 2015, kl 14.26
Ega meil nüüdki suu sammalt täis ole, võime nüüd ka öelda, et "maga" või siis "ära maga" :D
 
ooooehhh 21. juuli 2015, kl 14.59
olgu või 60,peamine asi, et ta omal jalal kõnnib tantsuplatsile, hea välja näeb ja sõbrannad kadestavad mind. ülejäänu pole tähtis.
 
m64 23. august 2015, kl 09.59
Sportlikku, mõned aastad nooremat naist on raske leida.
 
naine 23. august 2015, kl 10.25
Kas ise oled sportlik ja näed hea välja? Kas hambad on omad? Millal viimati juuksuris käisid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!