Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Suhte leidmine 60+ meestel?
 
naine arvab 19. mai 2015, kl 07.59
Probleem on naistes, kes küll tahavad rikast meest aga ise tema leidmiseks midagi oma eluga ette ei võta.:)))
 
aga 02. juuni 2015, kl 21.18
Üldiselt oleks ju tore kui saab kellegagi õhtuti sms-s vestelda kui aega pole koos mõnel ettevõtmisel käia aga ei saa kedagi usalda. Isegi siis kui oled temaga tutvunud ja lihtsalt head soovid, on alati oht, et sinu südamest südamesse kirjutatud teemasid hakatakse mööda internetti laiali paiskama.Ka mehed võivad olla kättemaksuhimulised kui sa teda ei vali, vaid ainult kirjasõbraks oled nõus võtma. Isegi 50+ mehed.
 
kättemaksunäljas mehed 03. juuni 2015, kl 17.26
eks need vanad tohlakad ole solvunud küll, kui neid vanadeks peetakse. sellest ka see agressiivsus, vaimne,sest muuks ju asja enam ammu pole.
sellpärast maksavadki kätte, levitavad kuuldusi ja jagavad teie privaatseid sõnumeid ja kirju.

eks vanadus toob lootusetuse ka.
 
HaukuvPeni 03. juuni 2015, kl 17.47
Ma üldse ei eita, et üksi olles ja vananedes mehed muutuvad, mitte just paremuse ja meeldivuse suunas. Aga seevastu naiste muutused on nende endi arvates ainult paremuse poole. Aina ilusamaks, ahvatlevamaks, töökamaks, targemaks, seksikamaks, nooremaks jne, lõputult. Loe siin foorumis naiste kirjutatut ja imesta!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 03.06.2015 17.48.
 
Klähviv Nässu 03. juuni 2015, kl 17.53
Ulatan mõlemad käed kohe, et saaksite mulle kätte maksta (50 eurostes) :D
 
HaukuvPeni 03. juuni 2015, kl 17.58
Klähviv Nässu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ulatan mõlemad käed kohe, et saaksite mulle kätte
> maksta (50 eurostes) :D

Ei maksa nii tagasihoidlik olla. Mul ainult 300 €urosed järgi. Viiekümnesed said just otsa. ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 03. juuni 2015, kl 18.13
Leidub teisigi kättemaksjaid. (Ehk.)
 
kaastundlik 04. juuni 2015, kl 04.29
mina peidan oma tuulega hoovi lennanud kaseoksad siivsalt selja taha. no ei taha haukuvat peni nüpeldada. tutvuda ka ei taha. las loomake haugu siin edasi. ilusasti ju haugub.
 
aga 04. juuni 2015, kl 11.35
Ta jääbki haukuma, küll siin,küll "Saame tuttavaks" foorumis, aina haugub ja proovib end kellelegi külje alla ajada. Tean kahjuks seda tüüpi mehi, kes nagu rändlinnud kolmeks kuuks tulevad, imevad su mahlad välja, toituvad su köögis hea ja paremaga.Kolme kuu möödudes aga hakkavad vaatama metsa pole,kuhu oma puid kaasa ei võeta.Kodutud, õnnetud, palju lapsi ja plaju peresid, mingi invaliidsus ajaga sebitud, et tööl ei peaks käima,milleks haugub, keda haugub, vatsab aga kõigile nagu hooajatööline siin nagu keegi ootaks tema vastust. See on väga kurb, et mees on oma elu nii õnnetuks ise elanud, nüüd vanuigi rapsib veel nii palju kuniks elupäevi antud. Lase ometi kõbusamatel ja tervetel tööinimestel tutvuda, kõik ei ole ju nii koduta ja puudega.
 
Eureeka! 04. juuni 2015, kl 11.45
*aga* avastas tutvumisekoha:D:D:D
 
aga 04. juuni 2015, kl 12.14
Sõnasin teiste eest, mina kardan 50+ mehi, ei soovi isegi unistada enam mingist suhtest, kooselust, pettunud olen, enam haiget saada ei taha. Vanust kah juba, et aru peas oleks.
 
HaukuvPeni 04. juuni 2015, kl 15.03
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sõnasin teiste eest, mina kardan 50+ mehi, ei soov
> i isegi unistada enam mingist suhtest, kooselust,
> pettunud olen, enam haiget saada ei taha. Vanust
> kah juba, et aru peas oleks.

Ma kardan 50+ naisi nagu tuld ja traktoriga ei saa mind ka nende juurde elama vedada. Selles vanuses on enamikul naistest kadunud empaatiavõime, ainult kibedus ja viha on jäänud. Need naised kellel midagi head on veel säilinud, rabatakse kahjuks väljaspool järjekorda ära.
Delfi "50+ nurgake" kohta võib öelda Dante sõnadega. "Kõik lootus jätke, astudes siit sisse!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 04.06.2015 15.22.
 
aga 04. juuni 2015, kl 15.14
Ei vea sind enam nende juurde,muidugi ei vea, ei taha ka sina välja visatud saada peale seda kui vaatasid metsa poole ja agasi tulles oli ukskinni,said ise ka aru. Enam ei vea sul pettusega, naised on targaks saanud, nad ei taha enam sind, mida ma tahtsingi öelda.Milles on kibestumus, kui asi on nii nagu on ja hulkurite vastu pole empaatiat (mis on haruldane niigi kui seda üldse saab olla) kaastunnet. Kooselu luuakse ikka kehepoolsele võrdsele aramstusele mitte ühepoolsele haletsusele ega abistamisele.Empaatiat saad tunda sotsiaalbi keskuses ja leivajagamispunktis. Tobe on seda nõuda üksikult naiselt,süüdistades teda tundetuses, kes joodikuid, naistemehi ja sotsiaalselt madalale langenuid meheks ei pea,et sellisega alustada suhet, hoia ja keela.
 
HaukuvPeni 04. juuni 2015, kl 15.33
to:aga Loe nüüd oma tekst kolm korda läbi ja mõtle sügavalt, mitu meest sind tahtma tormab kui on lugenud läbi sinu poolt kirjutatud teksti. Ükskõik kelle kohta või mis põhjusel see ka kirjutati!
"Kui kirbul lõigata alt ära jalad ja hüüda: "kirp hüppa." Siis sellest ei järeldu veel, et kirbu kuulmiselundid asuvad jalgades."
Ehk siis äraseletatult. Kui suvalise mehe nägu täis sõimata lihtsalt profülaktika mõttes ja pärast kiun lahti lasta, et mehed mind ei armasta ja kõik on pätid ning joodikud....

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
aga 04. juuni 2015, kl 15.37
Pane see jutuplaat ometi kinni, niipalju tühja ja nõmedat juttu.
 
kaastundlik 05. juuni 2015, kl 06.18
no nüüd haipisite peni nii üles, et tekkis juba tahtmine tutvuda. seda enam, et keegi siinset nurgakest tutvumise omaks pidas. eks tule siis aega sihtotstarbeliselt kasutada.
 
kaastundlik 05. juuni 2015, kl 06.23
to aga
vaata, kui su enda plaat tunduvalt pikema ja tobedama lauluga on, siis pole ikka asjakohane teiste plaadimängimist kamandada.
 
abielluda 05. juuni 2015, kl 06.39
aga muidu kaastunde saamise korral kas vana haukuv peni abielluks ka selle naisega või peab naine nagu omast vabast ajast ja ilma mingi kindlustundeta kaastundlik ja empaatiavõimega olema?

mõtle, kui see vana mees veel haigestub ja põetama peaks hakkama? ja raiskad oma aja ja empaatia jumala mitte millegi eest.
 
kaastundlik 05. juuni 2015, kl 06.48
mina olen kaasaegne naine ja ei vaja mingeid siduvaid kohustusi. kui peni ikka ilusasti akna all haugub, siis kostitan kartulipudru ja kotlettidega. peale mida läheme laiali kuni järgmise haukumise ja kotletituurini. ja kui jääbki vanadusest natuke põdema ja haukumise asemele rögiseb, siis saab alati reklaamidest abi - natuke prostamoli koos espumisaniga ja jälle täitsa värske kutsa.
 
vot nii 05. juuni 2015, kl 07.22
Hoopis loomaarsti kutsud.
 
Boiling Lake 05. juuni 2015, kl 07.34
Miks ta peaks üldse arsti kutsuma kui apteekides kõik saadaval? Kodutohtrid need kõige paremad tohtrid ongi, visiiditasu olematu ja kui pole surmatõbi, saab ka prostamolist abi.
 
Kokkuvõtteks 05. juuni 2015, kl 11.35
Õpi, Peni, õpi, õpi elust enesest, ta on tõde igavest.
 
HaukuvPeni 05. juuni 2015, kl 19.13
Mul oli juba enne kuri kahtlus, et korralikke ja lahkeid naisi on ka olemas. Paistab, et ma ei eksinudki. Pean siva tegutsema asuma, muidu napsatakse nina eest ära.

to:kaastundlik Liha ja kartulid võin ise kaasa tuua aga kartuleid koorid sina. Kui koorida ei viitsi, siis sööme makarone.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
miks sa peni 06. juuni 2015, kl 11.11
Enda koju naist ei kutsu???
 
HaukuvPeni 06. juuni 2015, kl 19.50
miks sa peni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enda koju naist ei kutsu???

Minu elukohas muu liiklus eriti ei toimi kui auto või jalgratas. Tallinna tasuta transport mulle ukse alla ei sõida. :-(

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
miks sa peni 06. juuni 2015, kl 19.59
Ja sul on endal auto, et kodust välja saada, kui naistel küla käid.
 
HaukuvPeni 06. juuni 2015, kl 20.22
miks sa peni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja sul on endal auto, et kodust välja saada, kui n
> aistel küla käid.

Sulle võin teha erandi ja tulla jalgrattaga. ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
juulia 06. juuni 2015, kl 20.36
mind pani mõtlema see tingimusteta armastuse arutlus siin.
ma võin ju tingimusteta armastada, aga see ei tähenda, et ma mingi äbariku hambutu vanamehe enda juurde elama võtaksin.
no ega ikka ei võta küll:))
 
romeo 06. juuni 2015, kl 20.51
ega ikka ei maksa võtta jah, kui ma oma hambad üles leian, tulen su juurde tagasi.
 
HaukuvPeni 06. juuni 2015, kl 20.52
Ma ei saa naiste loogikale pihta. Miks peaks mõni vanamehenäss trügima endasuguse vanamoori juurde elama? Kas naised jäävad igavesti nooreks? Minu teada mitte, aga võimalik, et ma ka eksin.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!