Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Suhte leidmine 60+ meestel?
 
oi 11. juuni 2015, kl 23.22
see nüüd küll ei lähe mitte. milleks neidudele üheöösuhete kiirkursust korraldada, ja veel nende endi raha eest? leidub poe taga krantse küll, kes ära kuulavad, kaasa noogutavad ja lektorile tänutäheks klõmaka pudelist pakuvad.
 
HaukuvPeni 11. juuni 2015, kl 23.40
neiu vanaema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ahah.
>
> 1. Mul väike kõhklus siiski, et kas
> esimese õrna kohtingu puhul on sobilik öösärgist r
> ääkida?
>

Minuga kohtingule tulles küll öösärgist ära räägi. Kui jätkub häbematust see selga panna siis on ta sul öösel kaelas nagu sall. :-p

Teisele punktile vastuseks, et elu on liiga lühike, et pikalt mõelda ja oodata.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
neiu vanaema 11. juuni 2015, kl 23.56
Selge pilt, kutsa, sa oled väga osav öösärkidest salli keerutama.;)
Aga sa keerutad neid Delfinaistekast noolitud naiste kaela ümber, mitte päriselus kohatud naiste kaela ümber.

1. Kas meest, kes teeb kohtinguvihjeid, on võimalik kiirustamisega ära hirmutada - see on nüüd küsimus?

2. Kas mees, kes kutsub kohtingule, mõtleb enamale kui lihtsalt ühele üritusekaaslasele?
Ma siis kui mees otsib lihtsalt kaaslast üritusele ja mitte midagi enamat? Kas võib ka niisugune võimalus olla?
 
HaukuvPeni 12. juuni 2015, kl 09.27
neiule:
1. on küll kui kiirustad tunduvalt rohkem kui mees. Või siis kasutad venitamise taktikat. Mõlemal juhul võib asi hapuks minna.
2. enamasti mõtleb aga oleneb ka üritusest ja mehest.

Mis minusse puutub, siis ma enamasti võtan naise ütlusi sõna-sõnalt ja vihjed ja muud märguanded võib vabalt tegemata jätta. Ma lihtsalt ei saa nendest aru. Kui keegi tahab millelegi vihjata, siit tuleb tal eelnevalt sõnaraamat koostada ja see mulle anda. Siis ajan näpuga järge ja püüan õige vastuse raamatust leida! Muidugi natuke tarkust olen elu jooksul kogunud juba. Kui keegi kutsub mind omale koju ja tutvustab magamistuba, siis on selge, et minul tuleb midagi ette võtta, et kiirelt sinna voodi peale jõuda. :-p Aga kui lihtsalt kuskil istumisele või jalutamisele kutset ei järgne on asi maha maetud ja kogu moos. :-(

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 12. juuni 2015, kl 09.59
Koerakuudid linnaserval
säärekontidega ümberpiiratud,
ja nad kõik on tehtud tiki-taki
ja neil kõigil sisu üks...
 
Ilme, sõntu ja malbe 12. juuni 2015, kl 10.50
Ei nad julge vastata. Kas polegi mitte tegemist vaid sõnaseppadest foorumitegeastega, kes reaalsest kohtamisest hoiavad mingil väga suurel põhjusel end eemale.
 
Raivo Kohalik 12. juuni 2015, kl 11.02
miks tõeline naine ja tõeline mees

pikka koosolemist ei saa lubada ?

sest tõeline naine esimesel korral ei anna
tõelne mees aga -teist korda ei küsi .....???
 
Raivo Kohalik 12. juuni 2015, kl 11.07
Ilme, sõntu ja malbe
12. juuni 2015, kl 10.50

Ei nad julge vastata. Kas polegi mitte tegemist vaid sõnaseppadest foorumitegeastega, kes reaalsest kohtamisest hoiavad mingil väga suurel põhjusel end eemale.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

mina hoian reaalis kohtamistest eemale
sest reaalis olen juba abielus
(virtuaalis mitte)
seepärast kohtungi vaid virtuaalis
(mitte reaalis)
 
isver küll 12. juuni 2015, kl 11.14
juba jõudsid siia ka, kas saame tuttavaks jäi kitsaks või?
 
HaukuvPeni 12. juuni 2015, kl 11.21
Ilme, sõntu ja malbe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei nad julge vastata. Kas polegi mitte tegemist va
> id sõnaseppadest foorumitegeastega, kes reaalsest
> kohtamisest hoiavad mingil väga suurel põhjusel en
> d eemale.

Sa süüdistad mehi ega arvesta põhjustega. Siin foorumis ei anna ju keegi avalikult välja oma elukohta aga privaatselt ükski naine enamasti ühendust ei võta. Ikka hirmul on suured silmad ja kartus tundmatuse ees on võimas.
Ega mehedki julge ühendust võtta. Naisel võib kodus olla "oma Kusti ja kuus last." Siin lobiseb vaid meelelahutuseks kui lapsed põllesabast parajasti kinni ei hoia.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
neiu vanaema 12. juuni 2015, kl 11.31
Penile:
Aga kui lihtsalt kuskil istumisele või jalutamisele kutset ei järgne on asi maha maetud ja kogu moos. :-(

MIS sa sellega silmas pead? Et pärast kohtingut peaksin mehe koju kohvi jooma kutsuma? Või peaks mees seda tegema või mis sa silmas pead?
 
alfons 12. juuni 2015, kl 12.03
Midagi ei pea. Normaalsed asjad juhtuvad iseenesest.
 
Ilme, sõntu ja malbe 12. juuni 2015, kl 12.27
Oh, mis jutt, härra HaukuvPeni, äkki endal lapsed, alimendid ja Kaie suure kõhuga paja ääres ootamas.Ilme,sõnatu ja malbe ei kurda, lapsed oma eluga ja Kustit pole ka. Ilme, sõnatu ja malbe on lausa vaba naine.Kui kuuluks vaalaliste hulga, ei siis sõna võtta julgeks.
 
Ilme, sõntu ja malbe 12. juuni 2015, kl 12.30
Iseenesest juhtuvad vaid hooletud asjad nagu kõht läheb vales kohas nagu koosolekul , simmanil, jõulupeol pakkide jagamisel või uhkel kinnnimakstud reisil. Muud asjad saavad alguse sellest, kas tahad või ei taha, võtad ette või ei võta ette ja kuidas lood ja suunad.
 
HaukuvPeni 12. juuni 2015, kl 12.39
neiu vanaema Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> MIS sa sellega silmas pead
> ? Et pärast kohtingut peaksin mehe koju kohvi joom
> a kutsuma? Või peaks mees seda tegema või mis sa s
> ilmas pead?

Otsesõnu muidugi ühe naise keel neid sõnu ütlema ei paindu aga võib ju veidi "tasandada" seda lauset. "Kui viitsid võid homme minu juurest läbi astuda, võtaks siis miskit ette." Ütleb kas mees või naine, olenevalt kelle juurde mugavam tulla. Aga kohvile kutsumine naise poolt on ka üks ütlemata hea mõte! Olge loomingulisemad! ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
neiu vanaema 12. juuni 2015, kl 13.01
Tänan, peni, mul nüüd mõtlemisainet jagub.:)

Veel viimane küsimus.
Kutsutud on kontserdile ja loodusesse - kas nende kutsete puhul on loogiline eeldada, et mees on küll muusika ja loodusesõber, kuid naine ei ole ainult kaaslane, vaid tal on ikka huvi naise vastu ka.

Vaat selles viimases ma tahaksin kindel olla. Kui olen kindel, et ei ole narr ja ei kujuta endale asju ette, küll ma siis ka loomingulisuse ilmutamisega hakkama saan.
 
neiu vanaema 12. juuni 2015, kl 13.04
alfonsit ja teisi siin, kes minule tarkust jagasid, tänan muidugi ka.
 
HaukuvPeni 12. juuni 2015, kl 13.34
neiu vanaema Kirjutas:
-------------------------------------------------------


> > Veel viimane küsimus.
> Kutsutud on kontserdile
> ja loodusesse - kas nende kutsete puhul on loogil
> ine eeldada, et mees on küll muusika ja loodusesõb
> er, kuid naine ei ole ainult kaaslane, vaid tal on
> ikka huvi naise vastu ka.
>
>
Kui mehel on tema elu lemmikmuusikaga tegemist võib tõesti tegu olla sellega, et tahab lihtsalt jagada neid emotsioone mida ta ise sellest saab. Kellega jagab, pole eriliselt tähtis. Loodusesse aga ei minda koos ebameeldiva inimesega. Kui just ei ole asutuse poolt korraldatud kollektiivse seenelkäiguga.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
neiu vanaema 12. juuni 2015, kl 15.21
Tänud, kutsa!
Pilt selge, ei ole asutuse seenelkäik.

Pöördu alati asjatundja poole!:)
rästu 12. juuni 2015, kl 19.36
Haukuv Peni...loodusesse võib minna igaühega...kui sa muidugist eelnevalt ei tea, et ta on killer...:DDD

oli seda nüüd vaja...:DDD



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 13.06.2015 17.45.
 
struudel 12. juuni 2015, kl 20.05
kui on tegu seksika naiskilleriga, kel mustad võrksukad, nahast korsett, käerauad ja piits, siis peni lausa jookseb metsa.
rästu 12. juuni 2015, kl 20.13
ma olen ikka arvanud, et igale poole võib igaühega minna...voodisse ka...magamise eesmärgil...:D
rästu 12. juuni 2015, kl 20.16
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati rästu 13.06.2015 08.51.
 
HaukuvPeni 12. juuni 2015, kl 20.22
struudel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui on tegu seksika naiskilleriga, kel mustad võrk
> sukad, nahast korsett, käerauad ja piits, siis pen
> i lausa jookseb metsa.

Peni paneb jah plagama kui sellist juba kaugelt näeb.
On ikka arusaam seksikast naisest. Vahtige vähem fetish porri.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
struudel 12. juuni 2015, kl 20.57
no kes nüüd peale sellist ülestunnistust enam peniga metsa romantilisele jalutuskäigule läheb. kui sa juba õrna naisekäega antava paari siraka peale vedelaks lööd, mis siis veel saab kui karu tuleb? putkad raginal põõsastesse ja naine peab siis ise "pea valutab ja väsinud olen ka" stiilis karuga hakkama saama või?
 
Klähviv Nässu 12. juuni 2015, kl 21.13
Kui karu musti sukki ja piitsa näeb, keerab ise otsa ringi, et pea valutab ja läheb mesitaru otsima.
 
HaukuvPeni 12. juuni 2015, kl 21.56
Klähviv Nässu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui karu musti sukki ja piitsa näeb, keerab ise ot
> sa ringi, et pea valutab ja läheb mesitaru otsima.

Ma kujutan seda nii elavalt ette. :-D

Veel karudest: http://meeldib.ee/2012/04/s-ruttu-karu-tuleb...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ohhoo 13. juuni 2015, kl 08.25
Või peni ootab pärast esimest kokkusaamist kohe kutset kaaslase koju....mina küll sellega nõustuda ei saa, andku peni siin mulle andeks. Kui kaaslane tundub olevat meeldiv...pärast esimest kohtumist ei saa ju rohkemat öelda...siis sooviksin temaga veel kohtuda, et teda paremini tundma õppida, sest esimene mulje võib olla vägagi petlik.
 
HaukuvPeni 13. juuni 2015, kl 09.43
eelmisele:
"Isa, kui kaua läheb aega, et leida oma unelmate naine?" küsib Juku.
"Väga kaua, pojake!" vastab isa. "Et aga aeg raisku ei läheks, võib vahepeal paar korda abielluda..."

Kas ootad pinsini, siis rahulik otsida ja valida?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ohoo 13. juuni 2015, kl 09.52
Hee...ma ilmselt ei elagi pensionini...aga siiski, kui eesmärk ei ole mitte kaaslase leidmine, vaid hoopis meeldiva kaaslasega koos erinevate tegevuste nautimine...seega ei jäägi muud üle, kui enne kindlaks teha, kas meesterahvas on ikka isik, kellega koosveedetud aeg on nauditav.
Kui ei, tuleb edasi otsida...kasvõi surmani.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!