Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Suhte leidmine 60+ meestel?
 
HaukuvPeni 21. juuni 2015, kl 10.36
Penile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui sa imekombel leiadki siit unelmate naise, kas
> jätkad edasi Naistelehel ja Tutvustes olemist?

Vaevalt ma viitsiksin omale lisa otsida aga vahel mõnes teemas teritan hambaid küll kui igavaks kisub. Ma siin-seal praegugi paar sõnakest poetanud kui teema huvi pakub. Teisest küljest jälle on võimalik, et loobun siin käimisest kui hullumajas arvuti kasutamise päev on ja hulludel lubatakse naisteka foorumis kirjutada. Momendil just üks tegelane siin väga aktiivne just tutvumise foorumis.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
niisama 21. juuni 2015, kl 10.41
Mina ei julgeks Penile tutvuda...selline tunne on, et kui ma ei vasta "tema maitsele", siis saan kohe vastu päid ja jalgu. Ehk siis täiesti paindumatu iseloomuga meesterahvas.
 
HaukuvPeni 21. juuni 2015, kl 10.51
Olen märganud jah, et äärmiselt negatiivse eelhäälestusega naisi on siin mitmeid. (või siis üks mitmenimeline) Üldiselt on see isegi nakkav. :-(
Täiskasvanud meest pole siiani ühelgi naisel õnnestunud ümber kasvatada.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 21.06.2015 10.53.
 
Penile 21. juuni 2015, kl 12.18
Ma ise ei julgeks sinuga tutvust soovida,vaatamata kõigele ma ei usu, et ükski Naistekas istuv mees on sellest loobunud, nimelt tutvumisvõimalustest ja soovist paljudega, vaatamata, et tal on hea elukaaslane, naine, abikaasa. Ja see on hoiatuseks, juba eos võimalik petmine( nad on enamuses seotud ju)...Parem on mitte nende isandatega tutvuda ja nii saab vältida haigetsaamise.
 
HaukuvPeni 21. juuni 2015, kl 12.30
Eelmisele:
Õige jutt! Ma olen alati öelnud, et siinsed naised on ju inglid ja ainult arvuti taga "tegijad". Istuge aga rõõmsalt edasi ja kiruge mehi. Kohe kergem hakkab, eks!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Penile 21. juuni 2015, kl 12.39
See pole kirumine, see on hinge pealt ära rääkimine. Miks ei saa usaldada Internetis tutvuvaid mehi. Muidugi kahju aga võimalus haiget saada ja kõvasti hinge haavu saada, hoiabki võimalikust tutvumisest eemale, sest naiivne on loota, et üks tore ja asjalik mees ei oma mitut netisõbrannat, elukaaslast ja pole ise abieluski. Kui aga see, mis silma hakkab, et mees võib olla seotud aga ometi tutvub edasi ja annab endast igale naisele vastates infi, see hirmutab. Pole kirumist, on naiselik ensekaitse võimaliku petturi eest.
 
HaukuvPeni 21. juuni 2015, kl 13.02
Eelmisele:
Ütle, mis välistab selle, et naised küll nii ei tee. Kirjutavad saja nime alt erinevatele meestele ning panevad kokku graafiku millal keegi neist meestest ette võtta. Me kõik teame, et rünnak on parim kaitse. Süüdistada kõiges mehi selles, mis kohapealt endal pigistab...
Arvestage alati sellega, et näiteks seksis on vajalik üks naine ja üks mees! See tähendab võrdne arv!! Aga siin pole mõtet seda kirjutada. Kordate nagu mantrat, et mehed ainult petavad.... omavahel või? Ikka nende inglitest ja süütute naistega.... Vähemalt normaalsed mehed, mitte peded.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Penile 21. juuni 2015, kl 13.07
Miks ma pean lugema, kuulama, teada saama, mida teised naised teevad. See ei huvita. Ei pea, kirjutan oma kahtlustest, kõhklustest, mis seal salata, ka kurbade läbielamiste taustal valusatest kogemustest.Sellised asjad panevad mõtlema.
 
HaukuvPeni 21. juuni 2015, kl 13.21
Eelmisele:
Ma ju räägin algusest peale, et Delfi naistega pole mõtet tutvumist üritadagi. Tundke mõnu arvuti taga istumisest!
Mina lähen õue, ilus ilm on. Vabal õhtul võib millesti meeldivamast rääkida kui tutvumine siin.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
seitse 21. juuni 2015, kl 13.25
Mõttetu vaidlus!
Kui keegi tundub sümpaatne, siis kirjutad, kui ebameeldiv...ei kirjuta.
 
Klähviv Nässu 21. juuni 2015, kl 14.17
Nüüd nad selle peni lõhki tõmbavad....:D
rästu 21. juuni 2015, kl 17.36
...:DDD
Haukuv Peni...tutvume edasi...ahh:DDD
 
HaukuvPeni 21. juuni 2015, kl 22.21
rästu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...:DDD
> Haukuv Peni...tutvume edasi...ahh:DDD

Mida siin tutvuda? Naised on nii negatiivse meeleoluga, et kui kogemata komistad mõne otsa, siis veidi aja pärast hakkad vaatama, kuidas plehku panna saaks. Ei mingit särtsu, nalja, rõõmu. Kui mõnel ka juhtub selliseid häid omadusi olema, on ta pandud voodijala külge ketti, et minema ei jookseks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 21. juuni 2015, kl 22.28
Küll õige koos keti ja voodiga tuleb, ihii...
 
Penile 21. juuni 2015, kl 23.17
Ehk püüaksid ka ise olla pisut positiivsem!
rästu 22. juuni 2015, kl 00.27
rästu 22. juuni 2015, kl 00.39
https://www.youtube.com/watch?v=Uvx8jiLAXt8












.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 22.06.2015 00.59.
rästu 22. juuni 2015, kl 00.41
https://www.youtube.com/watch?v=VK68AYvBZd8






























,..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 22.06.2015 01.07.
 
koopaorav 22. juuni 2015, kl 03.42
rästu, vaadates su puhtakstoimetatud alade ulatust, jääb vägisi mulje, et oled siin penile vastu ööd riivatuid ettepanekuid teinud ja seda riivatust ka üksikasjalikult kirjeldanud. a miks ära kustutasid? said kaineks või sattus parem kandidaat juhuslikult õuele?
 
HaukuvPeni 22. juuni 2015, kl 05.30
Penile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ehk püüaksid ka ise olla pisut positiivsem!


"Kuidas küla kutsale, nii kuts külale."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
zulu 22. juuni 2015, kl 06.58
veel vanasõnu - suur tükk ajab suu lõhki. vaata, kuts, arusaadav, et tahad hea iseloomu ja sellise välimusega naist, kelle poole vaadates kohe pimedaks ei jää. a no kui ikka pole sellist hetkel saadaval ja vajadus ka kuidagi raugemise märke ei näita, siis võta esimene ettejuhtuv tädi. no mis sest, et hääl nagu tulekahjuanduril, kõrvatropid ei maksa midagi. ja kui juhtub lisaks pime, kurt, loll ja lombakas olema, siis lohuta end sellega, et mõnel pole sedagi vigast pruuti aga veeretab ka kuidagi oma elukest õhtu poole ja ei kurda.
 
oo jaa 22. juuni 2015, kl 07.02
Ainuke probleem on selles, et kas see tädi ennast võtta laseb...
 
ah 22. juuni 2015, kl 07.26
mis seletate, alles mõned ajad tagasi oli siin kõrgendatud vajadus püksikandjate järele, olgu neil siis püksid kasvõi tagurpidi jalas ja mokk töllis. aga nüüd tuleb välja, et see vajadus kellegi poolt kunstlikult tekitatud, ju vist kergitas enda hinda.
rästu 22. juuni 2015, kl 11.41
koopaorav 22. juuni 2015, kl 03.42
rästu, vaadates su puhtakstoimetatud alade ulatust, jääb vägisi mulje, et oled siin penile vastu ööd riivatuid ettepanekuid teinud ja seda riivatust ka üksikasjalikult kirjeldanud. a miks ära kustutasid? said kaineks või sattus parem kandidaat juhuslikult õuele

ma loen siit välja, et tahad sama ausat vastust kui sinu öine aus sõnavõtt...:DDD
ära lase end muljetel vägistada...:D
 
seitse 22. juuni 2015, kl 19.01
Härrasmees jääb ka labaste inimeste seas härrasmeheks, Peni.
 
Lee 23. juuni 2015, kl 00.18
Seitsmele
Poliitiliselt korrektne oleks sulanduda keskkonda. Koer rääkis külast, mida asja siis mõisast..
 
haukuv peni raivo kohalik 23. juuni 2015, kl 00.43
see haukuv peni on samaaegselt ka raivo kohalik.
 
just! 23. juuni 2015, kl 00.55
Ok.ee kiskja ja saksofon, hoti jutukates valeriks ja nüüd jälle uus nimi. mees ainult hullutab mitmeid naisi korraga ja kui hätta jääb, kaob ja ilmub jälle uue nimega. kirja stiil ju muutumatu. ise veel abielumees!
 
ei-ei 23. juuni 2015, kl 02.16
raivo kohalik on tibu ja krooks.
 
HaukuvPeni 23. juuni 2015, kl 14.13
just! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ok.ee kiskja ja saksofon, hoti jutukates valeriks
> ja nüüd jälle uus nimi. mees ainult hullutab mitme
> id naisi korraga ja kui hätta jääb, kaob ja ilmub
> jälle uue nimega. kirja stiil ju muutumatu. ise ve
> el abielumees!

"Ma pidin kord restoranis ehmatusest noa alla neelama, kui nägin, kuidas naaber kahvliga pead sügas..."
Ehk siis lahtiseletatult puupeadele. Mitme nimega sa hotis ja nendes kõigis teistes foorumites oled? Tundub, et seal ja siin ja kolmekümne kolmes kohas veel palju erinevaid nimesi! Ma siiski hotis ei käi ja pole ka kunagi käinud aga kõigil on voli arvata mida tahavad.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!