Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
50+ kokkutulek Haukuvpeni pool
 
sügisene orgunn 03. oktoober 2015, kl 08.13
Haukuvpeni siin pikalt printsesside ärarääkimisega vaeva näinud ja printsessidel ammu teritatud piigid ridikülides ootevalmis, seega vaja üks näost näkku kohtumine organiseerida. Ega haukuv saa põrsast kotis osta ja naistel ka ikka vaja kere üle vaadata, keda siis edaspidi kas klohmida või mitte. Niiet, naised, löögem end lille ja haukuva poolt paluks nüüd täpsemat aadressi, kuupäeva ja kellaaega.
 
üleni valges 03. oktoober 2015, kl 08.49
kui peni nii külalislahke, siis mina olen nõus kohale tulema. võin mõned nooremad sõbrannad ka kaasa võtta. sellised korralikud, kes kardinasse ei nuuska ja lauahõbedat pihta ei pane.
 
juula 03. oktoober 2015, kl 09.10
ära sa räägi, mida kõike mu vanad silmad veel nägema peavad. elusuuruses peni ja konkureerivaid printsesse. mina olen käpp.
 
sügisene orgunn 03. oktoober 2015, kl 09.22
Nii, paistab, et haukuva valikuvõimalus saab olema ta elu suurim.
 
aiatagune 03. oktoober 2015, kl 09.24
...tohib väravast siseneda?
 
kas 03. oktoober 2015, kl 09.41
on oht, et printsessid hakkavad peni juurde lausa üle aia ronima? mõistlikum oleks vist värava kaudu siseneda jah. kes nende daamide kehakaalu täpsemalt teab ja mis sest aiast pärast järgi jääb.
 
lilleke 03. oktoober 2015, kl 09.57
no lõpuks siin üks õige mees, kes naised üle ka vaatab, mitte ei nõua kõigi käest virtuaalset piimasuppi, endal laktoositalumatus.
 
aiatagune 03. oktoober 2015, kl 10.34
...kaalusin hoolega, kalkuleerisin ja jõudsin järeldusele, et kõik sõltub aia materjalist, aia asendist (vertikaal või horisontaal), aia kvaliteedist ja vastupanuvõimest, mitte ronijast.
 
muig 03. oktoober 2015, kl 10.54
unistage aga edasi, te närbund õied, peni kardab teid rohkem kui midagi muud siin ilmas, mitmekesi koos veel eriti. mis, kas tahate nüüd selle pettunud mehe surma ka veel, et kambaga ta ette kavatsete võtta? reaalses kohas, kus kaitsvat ekraanigi vahel ei ole!? oi-oi, selle avaldus peale jookseb see koer mitte ainut siit, vaid igaks-juhuks ka päris-kodust minema. sest mine neid naisi ja nende võimeid tea;)
 
KERSTI 03. oktoober 2015, kl 11.47
 
mees 58 03. oktoober 2015, kl 13.48
Tahaks kah 50+ kokkutulekule tulla. Kus toimub ja kas kõik peavad omad joped olema või esineb ka kontvõõraid?
 
mehele 58 03. oktoober 2015, kl 15.33
Ei toimu siin mingit kokkutulekut...peni hoiab teemat õleval erinevate nimede alt.
 
findus 03. oktoober 2015, kl 15.51
peni ei saa momendil vastata, ta mõõdab aeda üle. vaja ju täpselt teada, mitu naist korraga platsi peale mahub.
 
just just 03. oktoober 2015, kl 15.58
Meie peni nimi ongi findus.
 
Eldur Shitapildur 03. oktoober 2015, kl 17.28
Ma teeks kõikidele kenadele Delfi daamidele täna Puudlis kohvi ja koogi välja.
 
arvata on 03. oktoober 2015, kl 18.12
kutsu sõitis hoopiski lõunasse kuumadele liivadele siredaid sääri noolima, et turvaliselt see sopane sügis ja karm talv üle elada.
 
Vilma 03. oktoober 2015, kl 18.15
meil pole aega mingites Puudlites passida. värvime parasjagu kulme ja sätime lokirulle pähe, et penile külla minnes kenad välja näeksime.
 
juhukülaline 03. oktoober 2015, kl 21.06
Kas Haukuv Peni on Aluga üks ja sama isik? Miks ta pettunud on, kas tema tahtis kellegi Agnese-nimelisega tutvuda, aga ei saanud? Kas sellepärast ei saanud, et tal on tegelikult päriskodus pärisnaine juba olemas? Või mida siis talle vaesekesele tehti, et ta nii pettunud on? Miks ta siin väidetavalt erinevate nimede all mitmeid teemasid üleval hoiab? Millised need tema teemad ja aliased siis on? Mis on üldse tema sihiks ja eesmärgiks siin tegutsedes?
 
eee 03. oktoober 2015, kl 21.22
mis on sinu eesmärk?
 
kûss 03. oktoober 2015, kl 21.26
mis jant naistel selle küsimusega on? ainult anna aru.
 
seebivabrik 03. oktoober 2015, kl 22.29
ehk ei levitaks neid agneseid/alusid igasse nurgakesse.

ja penil on aadress olemas, juhukülaline. nii et penisse puutuvat küsi tema enda käest.
 
juhukülaline 03. oktoober 2015, kl 23.24
Minu küsimusel polnud mingit kahtlast tagamõtet ega muud eesmärki kui teatav psühholoogiline huvi siinsete karakterite vastu, eee. Vabandust, et Agnest ja Alut mainisin, nad olid mulle teisest rubriigist juhuslikult silma hakanud. Ega mina tea, kes siin kuhu täpsemalt kuulub või kas üldse reaalse isikuna eksisteerib. Ka Haukuva Peni kohta küsisin avalikult, sest mulle jäi mulje, et teised ning ka tema ise räägivad endast siin kõigile avalikult. Vabandust, kui millestki valesti aru sain. Otse kellegi aadressile siit kirjutama ei hakka, kuna see kõik pole tegelikult minu asi. Sattusin juhuslikult lugema nagu mingit raamatut poole pealt. Rohkem küsimusi ei esita ega pista oma nina asjadesse, mis minusse ei puutu. Olge terved, teie kõik siin.
 
ehhee 04. oktoober 2015, kl 07.32
Taaskohtumiseni, juhukülaline!
 
just just 04. oktoober 2015, kl 08.32
Elu on näidanud, et kes siit suurejooneliste lubadussõnadega, et ta siia enam kunagi tagasi ei tule, lahkuvad, on varsti rõõmsalt tagasi.
 
HaukuvPeni 04. oktoober 2015, kl 10.15
Ohh, te tupsu-nunnukesed! Või teie tahate mulle kambaga külla tulla. Egas midagi. Teen suure värava lahti millest kombainid ja veoautod läbi mahuvad. Jalgvärav võib kitsaks jääda. Lokirullid võtke enne tulema hakkamist ikka kenasti juustest välja ja mudamaskid kraapige noaotsaga näo pealt maha.
Tegelikult on mul väikesed nõudmised ka. Kaardikeppidega ja mopivartega printsesse ma siin näha ei taha. Unistaks ikka sellistest kellel huumorimeel olemas ja saavad suurepäraselt ka ilma liblikateta kõhus hakkama. Aga kuna sellised naisisendid on meeste poolt, käigu pealt, rajalt juba maha võetud ja vabade leidmine võrdub loto peavõiduga siis võin liblikaid kõhus tunda ihkavatele naistele pakkuda õunu puude alt. Usun, et kui olete hea portsu neid õunavisse pintsli pannud saavutate sama tulemuse mis juurviljade ja hapuks läinud lihaga. Et järjekorda ei tekiks sätin pika palgi põllu pääle kuhu saate ennast ilusasti rivis toetada ja mida saab põllu ühtlasemaks väetamiseks edasi veeretada.
Tere tulemast Delfi naisperele!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
niih 04. oktoober 2015, kl 10.27
Kui kaugele see koht jääb?
 
Klähviv Nässu 04. oktoober 2015, kl 10.55
Ah, et värav sihuke kombainile paras... Ole ettevaatlik, tuleb bussitäis mudakoonusid, igavese maskiga..., viivad su kombainid-traktorid kokkuostupunkti ja panevad kuudile tule otsa ja "väetavad" terve põllu ära ilma palgitagi... Perenaine peab sea väravasse valvesse panema...:D
 
ikkagi Liblikas 04. oktoober 2015, kl 11.25
ma olen juba kohal, ilma väravate avamiseta. süga oma kõrvatagust, HaukuvPeni, ehk ilmutangi ennast ;)
 
yo 04. oktoober 2015, kl 11.46
niiet sa oled üks vaene krants, et ei jõua kanditaatidele kohvi-võileibagi pakkuda? või lihtsalt nii ihne, et aint maas vedelevatest õunapabulatest pole kahju? ja sadistlikult kasuahne ka veel - kollektiivne põlluväetamine - on sul alles unelmad, peab üllatunult ütlema, või ongi sellised su seksuaalsed sättumused, mis nüüd pool-kogemata väja vupsasid? njaa, on alles lugu /pean üllatunult mainima/

oot, pastoi, a kus sul seal tallinnas see põld on, tahaks ma teada, õunaaed jah, selle mõtleb kusagile välja, aga põld ...?
või on kõik see lugu selles, et sul luiskamine nii häasti välja tuleb kui küps mari heeringast? nu ma ei imestaks, sa ju ikkagi tallinnast (kuigi mitte ei maksa;)
 
oot-oot 04. oktoober 2015, kl 11.50
äärelinnas vast ikka piskud põllulapid olemas!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!