Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
50+ kokkutulek Haukuvpeni pool
 
yo 04. oktoober 2015, kl 11.59
eee...kui suur on pisku? minu teadmist mööda algavad maalapid, millele põld on nimeks pandud, ikkagi kusagil hektarist, alla selle, pealegi linna äärel kügelevad tükikesed, saavad vast heal juhul peenrakesteks nimetatud. mõni vagu kapsapäid pole nüüd küll põld. või tallinnas on? et päälik edgari linn ja kõik võimalik?
 
eee 04. oktoober 2015, kl 12.13
kui mul on 0,6 ha kartulite all, siis on see ikkagi põld, mitte peenar.
 
arusaaja 04. oktoober 2015, kl 12.28
Mõni mees on siin tõeline nõukaaja jäänuk....viimase hingetõmbeni.
 
von Freen 04. oktoober 2015, kl 15.39
*makülleitea päristäpselt, et misasja te siin praega kõik ajate aga....

1.
andke mulle aadress, kuupäev, kellaaeg ja see suund kah, kustkandist te kõik sinna minema akkate!

2.
kui sul on 0,6 ha kartulite all sis see on väliladu or kartulakuhjaalune oiuplats ja nimega muu maa. kui need kartulad on aga maa sees ja mulla all, sis on selle asja nimi aritav maa. põld ja peenar on lihtsalt aritava maa jube ebaolulised alamliigid, nigu on ka puuviljaaed, marjaaed, iluaed or lilleaed ja kultuurrohumaa

3.
aritava maa ühe gektari eest vöib saada 3000 juurot +/- 1000 juurot, muu maa gektari eest ial juhul 100 juurot +/- 100 juurot. see on seepärast praega jube olu line, et teie oskaksite välja ära arvutada võimaliku kaasavara väärtuse, mis kaasa tuleb vaatamata hämamisele nende põldude ja peenardega eespool
 
HaukuvPeni 04. oktoober 2015, kl 18.21
Vaadake kallikesed! Kohvi ja muud rüüped koos saunaga on ikka nendele naistele kes on realistid ja ei oota 50+ vanuses enam mingeid liblikaid ega romaane. Viieteist aastase pubeka mõttelaad ei lähe mulle mitte üks teps peale. Aga nagu ma korduvalt olen mõista andnud, et sellise naise leidmise võimalus on nullilähedane. Naine peab teadma mida tahab ja mis on REAALNE. Mitte aastaid unistama ja mõtlema, "kas sobib ja tahan."
P.S. Päris Tallinnas ei ela aga olen mitu korda kesklinnast jala koju läinud küll.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Kaardikepp koos Ainoga 04. oktoober 2015, kl 19.54
Nähh, külla kah ei saa penile. Kaardikepp juba varahommikust peale sügeles ja kibeles, tahtis õunu sööma minna. Nüüd tegelen kepi lohutamisega :S
Kaardikepi meelest on penil endale väga hea nimi valitud. Meil küla peal jookseb ka üks peni ringi, keel ripakil, üks ainus mõte on peas...
 
naine täpselt 50 04. oktoober 2015, kl 23.02
Tänapäeval pole 50 sugugi vana...
Ma oleks küll väga rõõmus, kui leiduks sobivas vanuses härrasmees, kes sarnaselt minuga ei tunneks ennast vanakesena ja ei häbeneks avalikult jalutada käest kinni, naerda valju häälega, sooviks rattaga ringi sõita, metsas hulkumas käia...tunda ennast õnneliku ja rõõmsana ja miks mitte ka üks väikene armuromaan....veel viimane kiirendus enne finishit.
See oleks lihtsalt suurepärane...
 
sulavesi 04. oktoober 2015, kl 23.12
Ma ei tea kuidas see liblikatunne on, aga ... Kui mina kohtun meeldiva, sümpaatse mehega, siis mul küll hakkab põlv erutusest värisema. :D
 
jääkamakas 04. oktoober 2015, kl 23.22
Ja kui kohtud ebameeldiva ja matsliku mehega, hakkab rusikas erutusest sügelema.
 
sulavesi 05. oktoober 2015, kl 08.59
Ei, tallaalused, siis tuleb kiireid jalgu kasutada.
 
Ülla-ülla 05. oktoober 2015, kl 10.01
Ehh, ega ma tahagi, et mind just välja valitaks . . . kaua sa ikka sama reha otsas tallad, liblikad on tülikad taluda ja jätavad endast palju rämpsu maha. Kui tuleks, siis tuleks niisama juttu puhuma ja õunu sööma.

(Mul tänavu õunasaak ebaõnnestus, ainult üks puu kandis ja see on praeguseks ära söödud)
 
yo 05. oktoober 2015, kl 12.30
!!! ei mingeid liblikaid ega romaane enam!!! 50+ eas enam mitte!!!

peni!!!

???????

kas sa mõtlesid seda täitsa tõsiselt või?

.....
...
..

sa väike õnnetu koerapoiss, mida sinuga ometi tehtud on.. (või oledki sa selline sünnist saati?)

:(

igatahes on mul sust vägaväga kahju. väike kalli ka enne kui lähen.


/küll on hästi, et sa kogu aeg tallinnast olid :P/
 
viimasele 05. oktoober 2015, kl 13.29
Huvitav, Sa oled orientatsiooni muutnud.
 
15aastane pubekas 05. oktoober 2015, kl 13.33
Assapagan! Ma tahtsin tulla rollimänge mängima, noh et vanem ja targem inimene õpetaks, kuidas kähku liblikad tekivad kõhtu. Tegelt ma olen Haridusminnist kvaliteedikontroll. Nüüd kaduski huvi ära. Muidu oleks saand ministeeriumi tibidele sind reklaamida. Meil on paljud Tallinnast pärit.
 
yo 05. oktoober 2015, kl 13.37
mismõttes nagu?:)

kommijale 1329
 
naine Tallinnast 05. oktoober 2015, kl 14.40
Enne peaks peremehe üle vaatama, kõnni Tallinnasse kui oled seda juba teinud, päris kesklinna pole vajagi, aitab ka kui Pääskülla jalutad, sobib?
 
too ülla ülla 05. oktoober 2015, kl 14.43
Misasja te sellest puust ära sõite, mis ainukesena kandis, nüüd olete järgine aasta üldse ilma õunteta.
 
HaukuvPeni 05. oktoober 2015, kl 21.31
Mul siin aias ka paar ära kuivanud ploomipuud. Mõtlesin jõe äärest paar kobrast püüda, et need kännud välja juuriksid aga tuleb välja, et saab lausa Delfi naistekast omale selle teenuse tellida.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penikesele 05. oktoober 2015, kl 21.37
Novat, nii nälgas et järavad juba puud. Ehhh, peni, ehh sind küll,äkki kallistaks aga sa nii tagasihoidlik ju.
 
HaukuvPeni 05. oktoober 2015, kl 21.45
penikesele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> äkki kallistaks aga sa nii tagasih
> oidlik ju.

Kui kallistamiseks kisub, siis tekivad mul kohe patused mõtted pähe ja sellist pühaduseteotust siin 50+ foorumis ei sallita....

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
valulla 05. oktoober 2015, kl 23.16
Ja huvitav, mis neil kaardikeppidel viga on :P
 
Aino (kauaaegne pedagoog) 05. oktoober 2015, kl 23.39
Siin soovitati prouadel Peni jaoks kaasa võtta nooremaid sõbrannasid... No mis mõte see selline on? Ma ütlen, see on halb mõte. Ma olen neid noori jälginud pingsalt ja lausa vigade tabeli koostanud. Analüüsinud seda tabelit põhjalikult ja võrrelnud iseendaga: minul pole peaaegu ühtegi viga, aga noorematel kolleegidel tublisti üle saja vea. Penile soovin ma ainulthead, sest ta on ikkagi mees ja mees väärib parimat, mis sest et kasvatamatu ja tahumatu. Võin kaasa võtta endast 10 aastat vanema sõbranna ja oma ema. Kaardikepi jätan sel juhul koju.
 
kunagine õpilane 05. oktoober 2015, kl 23.42
kaardikeppidel pole häda midagi kui neid sihipäraselt kasutada, st osutada tahvli peal vastavalt kas sõnale või arvule. kurjakuulutavateks muutuvad nad siis kui nendega lubatakse näppude pihta anda või lüüakse õpetamise käigus ähvardavalt vastu laudu takti.
kunagisest kooliajast selline mälestus: närvilisel laulmisõpetajal oli komme kardikepiga lauda kolkida kui mõni õpilane õiges noodis ei jorisenud. mingil ajal sai selle amatöörmoosekandi vehlemisest nii villand, et murdsime vahetunnis kaardikepi keskelt pooleks ja liimisime keskmiselt kehva nõukaaegse liimiga kokku tagasi. loomulikult murdus kaardikepp õpetaja käes tunnis pooleks ja keegi julgem jorises veel tagareast, et direktor just rääkis, kuidas koolil vahendeid ei jätku ja varsti napib isegi kriiti, muust rääkimata. peale seda käis laulmisõpetaja inventariga tunduvalt hoolikamalt ümber.
 
valulla 05. oktoober 2015, kl 23.57
:) Mulle tegid kunagi mu oma klassi poisid tööõpetuse tunnis kaardikepi. Seisab teine siiani truult mu klassis kui mälestusese. Kasutanud pole kordagi. Kaardikepi ajad on möödas. Mul on laserpliiats, millega vajalikke kohti esile tuua.
 
kraaks 06. oktoober 2015, kl 07.52
valulla

Head õpetajate päeva!

natuke hilinenult küll( üks päev ees või taga)...head soovid kuluvad alati ära :)))
 
m58 06. oktoober 2015, kl 12.00
No lõpetage saa kaardikepi jutt ükskord ära, niikuinii teada, et terve elu seisab kepi najal...millal see 50+ kokkutulek siis on ja kus ta on?
 
n51 mehele 58 06. oktoober 2015, kl 16.17
Tühja sest kokkutulekust, tutvume parem niisama.
 
penikesele 06. oktoober 2015, kl 19.18
Ega siis kallistamine ainult patu pärast pole,võib niisama hellitada. Kas penil siis ainult patumõtted ja seda kohe foorumis. Mis kallistamine see siin teiste nähes on, hakkavad kadetsema veel. Aga kade inimene on kaigastega platsis.
 
m58 n51-le 06. oktoober 2015, kl 20.27
No tavai. Mina maalt, Märjamaalt
 
HaukuvPeni 06. oktoober 2015, kl 20.38
penikesele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis kallistamine see sii
> n teiste nähes on, hakkavad kadetsema veel. Aga ka
> de inimene on kaigastega platsis.

See mis kallistamisele tavaliselt järgneb on siinsete printsesside hirmutamiseks mõeldud. Kui nüüd see foorumitäis printsesse tuleb kõik kallistusi nõudma, siis peale seda on mul käed nagu keedetud makaronid. Jutt korralikust seksist peletab nad vähemalt mõneks ajaks kaugemale. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!