Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
50+ kokkutulek Haukuvpeni pool
 
kutsake 06. oktoober 2015, kl 20.52
nüüd eksid veidike. oled ju kõikidele printsessadele need salapärased liblikad kõhtu kirjutanud siin..sellega oled omad pääsemise shansid mahamänginud ja jutt korralikust seksist ei peleta enam ei kedagi eemale. oi oi oi kutsake.. peale seda pole enam vaid käed keedetud makaronid:PPP
 
misasja 06. oktoober 2015, kl 21.40
juba jõudis peni printsesse halvaksläinud lihatoodete ja mulgipläustiga sööta? oi seda tualettpaberi kulu nüüd mõnes majapidamises.
 
n51 mehele 58 07. oktoober 2015, kl 08.00
See on tore! Ja mina Harjumaalt!
 
Ülla-ülla 07. oktoober 2015, kl 09.29
Mina olen Tallinna ühe serva pealt, kas sina, Haukuv, oled sama serva lähedal või teise serva ääres?
 
penikesele 07. oktoober 2015, kl 10.18
Ja nüüd pead küll välja rääkima, et millise väljanägemisega su printsess peaks olema, et siis teada, millise bodytreeneri ja juuksevärvija juurde aeg kinni panna.
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2015, kl 10.19
Ülla-ülla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen Tallinna ühe serva pealt, kas sina, Hauk
> uv, oled sama serva lähedal või teise serva ääres?

Need servad ei ole teineteisest eriti kaugel. Tööl käin nii kui nii ühest servast teise. Ja ega see Harju maakond lõputult suur ei ole... Kuigi Loksa, Ardu ja Turba jäävad Tallinnast suts kaugele.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2015, kl 10.27
penikesele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja nüüd pead küll välja rääkima, et millise väljan
> ägemisega su printsess peaks olema, et siis teada,
> millise bodytreeneri ja juuksevärvija juurde aeg
> kinni panna.

No tule taevas appi! Millal enne on üks mees märganud mis värvi silmad või juuksed naisel on. Peaasi, et on tagumik patsutamiseks ja tiss pihku võtmiseks. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penikesele 07. oktoober 2015, kl 11.12
Aaa, peaasi, et naine, muu polegi tähtis. Äkki oled sa meeleheitel juba. Aga kirjelda end, kui pikk, mis värvi su juuksed on ja mis värvi su silmad on?
 
oehh 07. oktoober 2015, kl 13.39
mõtlesin,et tulebki mingi kokkutulek ja veaks end ka kohale, aga paistab, et jutust kaugemale ei jõutagi.
 
m58 n51-le 07. oktoober 2015, kl 13.47
Kustkohast Harjumaalt, Tallinnast wä?
 
ega 07. oktoober 2015, kl 14.33
peale tibu siin keegi kellgagi kokku lähe
 
n51 mehele 58 07. oktoober 2015, kl 15.09
Peaaegu...mõned kilomeetrid linnapiirist väljas.
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2015, kl 16.03
n51 mehele 58 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peaaegu...mõned kilomeetrid linnapiirist väljas.

Oma naabrinaist ma ära ei anna. Kelle juurde ma siis veel lähen õhtul läbi aiaaugu?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
nullpunkt 07. oktoober 2015, kl 18.00
huumorimeel üle keskmise, väljanägemise peale ei ole ükski mees ega isegi naine plehku veel pannud, liblikate aeg on selleks korraks (sügis käes ju) läbi, reaalsustaju peaks ka kuskil kapinurgas veidike veel leiduma, niisiis, Peni, mis sul vastu panna on?;)
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2015, kl 18.21
to:nullpunkt
Minu juurest võib neid samu asju leida kui kambakesi hästi hoolega otsida. Mitmekesi peab otsima seepärast, et muidu võib mõni minu suurepärane isikuomadus märkamata jääda. Koiliblikaid ei ole ka õnneks mõnda aega näinud. Ma nagu oma pea pärast kardan. Puukoid söövad augud sisse.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 07.10.2015 18.23.
 
nullpunkt 07. oktoober 2015, kl 18.31
puupeaga peni? väga huvitav! kampa ma kokku ajama ei hakka, olen ise küllalt hea asjadeotsija ja küll ma üles leian, kui sa niisama kägu ei aja, milles ma väga kindel ei ole.
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2015, kl 18.39
nullpunkt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui sa niisama kägu ei aja, mille
> s ma väga kindel ei ole.

Ma põhiliselt ikka üritan kiisukesi taga ajada. Kuigi see on äärmiselt ohtlik tegevus. Kraabivad silmad puruks kui passima jääd.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 07. oktoober 2015, kl 19.06
Printsessid, varjupaika kasside järgi!:D
 
HaukuvPeni 07. oktoober 2015, kl 19.10
Klähviv Nässu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Printsessid, varjupaika kasside järgi!:D

http://www.pets.ee/hoiupaik/kassid/

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kiisuke auh 07. oktoober 2015, kl 19.57
njäu.. njäu.. kraatsiline ringutus.. ja..
 
nullpunkt 07. oktoober 2015, kl 20.43
eks ta ole jah, aga samas mille üle sa siis kurdaksid, kui kiisud su silmi puruks ei kraabiks. maitse asi. selle üle ei vaielda.
 
HaukuvPeni 12. oktoober 2015, kl 10.42
Kas siis tõesti siin mõnda sõbralikku "kiisukest" ei leidu? Kõik ainult küüned väljas ja kohe kraapima. Nii öelda "naisteka 50+" peidetud väärtusi üritaks leida.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penikesele 12. oktoober 2015, kl 11.22
Suisa vastupidi, vastupidi, küsisin su käest et milline su printsess peaks väja nägema, mille peale sa rehmasid käega-tõelised küsimused, neile sa ei vasta, et siis kus see kohting võiks aset leida, pakun ikka Tallinnas ja miks mitte nõmmel?Kui oled mees, tuled kohale!
 
HaukuvPeni 12. oktoober 2015, kl 11.40
penikesele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ikka Tallinnas ja miks mitte nõmmel?Kui oled
> mees, tuled kohale!

Aga palun! Minu mail on avalik ja lisaks sellele veel haukuvpeni@gmail.com Kui loodate, et panen siia üles oma isikuandmed, siis unistage edasi. Naisi ma ei karda. Kui küünistama kipuvad, siis lihtsalt lasen jalga. ;-) Aga pean kohe hoiatama, et aastaid niisama käest kinni hoidmine ja liblikate ootus minule ei sobi. Kas kõik või mitte midagi! Valik on naiste! Muidugi oleneb naisest ka kes valib. M.O.T.T.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
naised kooris 12. oktoober 2015, kl 12.16
Kõik- sinu pool või meie pool? Ei meie põrsast kotis osta, sellest oleneb,mida sul pakuda on ( et et et kui oled ilus ja töökas...ja...üldse...ei ole joodiku tüüpi...oled ka ilma suitsuta ja roppusteta tore...ei istu Naistelehel iga päeva tööks ja ex naistele maksad laste kasvatamisetasu...sõidad autoga, bensiiniraha ei kerja...vabal ajal teed kepikõndi või jooksed, matkad, hoiad tervist juttis,...et et et siis alles hakkame vaatama õunte pealt, kas järgmine kohtamine saab teoks juhul kui oskad käituda.

Sina võid ju tahta aga valivad siiski naised.
 
HaukuvPeni 12. oktoober 2015, kl 12.36
to:naised kooris
Ei suitseta. Juua ei saa kuna iga päev pean ringi sõitma. Selliseid sõite ei tee milleks peaksin bensuraha lunima. Tavasõitudeks on omal.
Naistelt paluks loogikat. Minu vanusel mehel on ikkagi juba suured lapsed kellele alimente ei maksta.
Kepikõndi pole proovinud. Tean, et on olemas poosid, "käru" ja "ader." Siiani olen kõndimist ja keppi siiski lahus hoidnud.
Õunu võite tulla vaatama küll ja veel parem kui puude aluse puhtaks ka koristate.

Loodan, et vastasin teie koorilaulule piisavalt.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
naised kooris 12. oktoober 2015, kl 12.56
EI, sina ei sobi. Valetad jõhkralt ja palju, ropendad ja alandad naisi. Vt foorumist: saame tuttavaks.Kui terve aasta vaadata ,mida ja kus sa oled kirja pannud, siit koorub välja mahajäetud joodik,kelle eluülesanne on toituda korilusest, kes suistetab ja elab kuidagimoodi oma kodinate otsas, otsides suvalist naist, kes teda toitma ja katma hakkaks. Välimus on ammuilma maha joodud ja tervist jätkub vaid siin jutustmiseks. Ropp ja inetu käitumisega vana mees.Kellega ei julge avalikule kontserdilegi minna.Üks neist tutvusportaalides püsiva kontoga istuja.Kes ei usu võib ju sinuga kohtuda.Naised aga mitte.Lihtsalt latt on normaalses kõrguses aga sina sealt üle ei hüppa.
 
ehhee 12. oktoober 2015, kl 13.02
naised kooris, väljendad siis ennast nagu laulaks tõepoolest terve koor.
 
just 12. oktoober 2015, kl 16.32
selline tänitavate muttide ühendkoor
 
sulavesi 13. oktoober 2015, kl 00.37
Peni, kaua sa neid 50+ printsesse siin moosid? Vali parem üks 30+ juba ära. ;) Ja võime käest kinni hoides paar jalutuskäiku ka teha enne, et sul ikka liblikad jõuaks tekkida. Nii kaua suudan ehk ikka kannatada. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!