Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
50+ kokkutulek Haukuvpeni pool
 
Muinasjutuvestja 17. oktoober 2015, kl 19.52
Nüüd, kus te olete seda juttu kaks korda lugenud, lisan veel juurde, et printsessidel vedas ja nad ei pidanud mitte kunagi oma penile antud lubadusest lauahõbedat poleerida, kinni pidama. Peni elas kuninglikult Punajütsikese vanaema majas ning kosus peagi vanaema toekate roogade najal nii suureks, et tal puudus igavesti vajadus kuskile uitama minna.
rästu 17. oktoober 2015, kl 19.58
ma lugesin neli korda, tahtsin veenduda, et lookesed ikka tõepoolest sarnased...:D
 
kuldkihar 17. oktoober 2015, kl 20.06
nii ilus muinasjutt! isegi vaatamata asjaolule, et mind oli vääääga episoodilises rollis kirjeldatud.
 
okasroosike 17. oktoober 2015, kl 21.11
ärkas just kellegi pehmete huulte kirglikust puudutusest oma huultel...
 
ha-haa-haa 17. oktoober 2015, kl 21.19
selle peale tuli kohe haukuvpeni pandud link silme ette. kusjuures okasroosikese oma oligi üks naljakamatest.
 
kassipidaja 17. oktoober 2015, kl 21.24
mulle meeldis Pocahontas
 
HaukuvPeni 18. oktoober 2015, kl 11.30
Näete nüüd isegi mis juhtub kui muinasjutt otsa saab. Aga teie tahate ruttu, ruttu mehele...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 18. oktoober 2015, kl 13.00
Kus sa seda lolli nägid, kes mehele tahab?
 
nässule 18. oktoober 2015, kl 13.07
Peni teab, et siin kõik naised salaja unistavad (aga ei julge seda välja öelda) temaga kohtumisest, voodissepugemisest ja lõpuks tema naiseks saamisest.
 
Klähviv Nässu 18. oktoober 2015, kl 14.01
No siis ei tea ta s....gi!
 
HaukuvPeni 18. oktoober 2015, kl 14.01
eelmisele
Sellist globaalset katastroofi küll ei oota! Enne juba pagulased ja sama valitsus edasi...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 18. oktoober 2015, kl 14.14
Printsessid tulevad su kuuti pagulaseks :D:D:D
 
HaukuvPeni 18. oktoober 2015, kl 14.22
Klähviv Nässu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Printsessid tulevad su kuuti pagulaseks :D:D:D

Ei tule nad midagi! Mul pekitükk värava kõrval rippumas ja sea pilt seinale joonistatud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mnjaa 19. oktoober 2015, kl 03.15
ilmaasjata seda ütlesid, peni. nüüd oota külla kõiki katku tõttu töötuks jäänud seatalitajaid. selge see, et seapildist seina peal neile ei piisa, järelikult hakkavad usinalt sind ennast talitama. räägi siis neile, et tegelikult oled juba vana mees ja õhtuks üldjuhul väsinud ka.
 
Taani printsess 20. oktoober 2015, kl 01.49
No mis sul nende liblikate vastu nii väga on ? Miski allergia vä ?
Olen kah tiba yle 50 ja leidsin omale mehe, taanlase kyll -- oli liblikaid ja lindusid, tulemusena elan Taanis. Polegi nii hull.
Moraal - ära karda loodust, karda geneetiliselt moondatud eitesid !
 
Klähviv Nässu 20. oktoober 2015, kl 09.53
Mis te seda Peni liblikatega nöögite, võtke Aapo Puki maalitud seaportree kaenlasse ja minge külla:D
 
printsessile 20. oktoober 2015, kl 11.55
Kuidas siis taani mehed on? Kas naine on ainult toidu laualekandmiseks ja voodis paugu lahtisaamiseks?
 
HaukuvPeni 20. oktoober 2015, kl 15.26
Taani ja muud väljamaa mehed on printsessidele liblikate tekitajaks. Nii kaua kuni pangas raha on piisavalt. Nii kaua liblikad ka printsessidel lendavad. Aga kui printsess jõuab raha sirgeks lüüa, siis liblikas muutub koiks ja hakkab kõike närima. Villane kampsun on selle juures väikseim mure!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
jälle õigus 20. oktoober 2015, kl 16.39
Haukuv peni, hakka tööle, saad ka oksale.Kõik mehed,kes teevad tööd on tublid mehed,saavad oma palga eest ise elatud ja naistele meeldivad majandavad mehed.
 
Koi @ liblikad 20. oktoober 2015, kl 18.40
Mulle meeldis väga mõne päeva tagune HPeni
"villase lapi nali". See oli ikka jube hea nali - tõeline villase viskamine. Silme ette kangastusid ontlikud tädikesed, kes kõik praod ja detailid perfektselt läikima uhavad - villase lapiga! :D Ka vana ja kopitanud unustuse hõlma vajunud vibra ei pääse osavast hõõrumisest.
 
HaukuvPeni 20. oktoober 2015, kl 19.04
jälle õigus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Haukuv peni, hakka tööle, saad ka oksale.Kõik mehe
> d,kes teevad tööd on tublid mehed,saavad oma palga
> eest ise elatud ja naistele meeldivad majandavad
> mehed.

Noormees küsib neiult:
"Kallis, kas mu palk on sinu jaoks piisav?"
"Minu jaoks küll jah, aga millest küll sina elama hakkad...?" vastab neiu õlgu kehitades.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kalkunikasvataja 21. oktoober 2015, kl 04.49
no mis siinsete vanameestega küll toimub? käivad paar tiiru rind kummis ringi, sirtsutavad väheke plangu najal, venitavad komplimente kuuldes kõrvad tseburaška mõõtudesse ja pärast on kindlad, et kõik mutid unistavad nende käest, südamest ja muudest kehaosadest. ja raudpolt ka nendega kapi jagamisest leibade ühise hoiustamise eesmärgil. kui see lausa nakkav sündroom pole, st kõik siia nina pistnud taadid muutuvad hoobilt labiilseteks, siis järelikult üks sõltlane ei suuda mitte siinsete "naistehordide austusavaldustest" eemalduda. kui naised oodatust passiivsemaks osutuvad, lubab kasvõi iseendale kosja minna ja lisaks kosjaviinadele ka stringidega lehvitada. jõudu sel koperdamisrikkal teel. kui ikka ise enda kiituseks ei klokuta, kes seda siis veel teeb, onju?
 
kasvatajale 21. oktoober 2015, kl 07.02
Aga mõtle ikka...kui inimene on siin õnnelik, siinne tähelepanu tiivustab teda. Ehk on ta pisut õnnelikum ka päriselus, see pole sugugi paha.
Siinsed "mutid" aga on saanud iseendaga hakkama enne ja saavad hiljem ka...
 
kahtleja 21. oktoober 2015, kl 09.15
Ei tea, kas ikka saavad? Mis hea pärast nad ümber peni tiirutavad? Muttidel endal mingid huvid mängus, lootus, ehk näkkab.
 
Köhh-köhh 21. oktoober 2015, kl 09.22
Ega see peni kala ole, et näkkab.
 
just 21. oktoober 2015, kl 09.31
Peni on libe nagu lutsukala. Libiseb muttide käest ära.
 
HaukuvPeni 21. oktoober 2015, kl 18.34
to:kalkunikasvataja
Ei iial ennast kiitmast väsi! Kui väsin, siis puhkan veidi ja lasen sama hooga edasi. Keegi teine seda rasket tööd minu eest nii kui nii ära ei tee!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penide unelm 23. oktoober 2015, kl 23.52
valge funkstiilis villa vahemere ääres, küpressidega ääristatud aias õitsevad roosid ja bugenvillead, basseinis ujuvad topless tütatrlapsed, aga mina lesin põõsa vilus ja närin konti.
 
HaukuvPeni 24. oktoober 2015, kl 22.34
penide unelm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> topless tütatrlapsed, aga mina
> lesin põõsa vilus ja närin konti.

Ükski topless printsess ei tule ju siia ja oma juurde ka ei kutsu. Mis mul üle jääb kui konti närida. Õnneks kondil liha ka veits peal. Järan ja ootan millal printsessidel jooksuaeg hakkab...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 24. oktoober 2015, kl 22.38
Siin üks printsess ikka oli, kes maijooksul käis, mitu peni jooksis ees, et printsessil põhjust joosta oleks..., nii nad siin seletasid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!