Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
50+ kokkutulek Haukuvpeni pool
 
HaukuvPeni 24. oktoober 2015, kl 22.43
Klähviv Nässu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin üks printsess ikka oli, kes maijooksul käis,
> mitu peni jooksis ees, et printsessil põhjust joos
> ta oleks..., nii nad siin seletasid.

Koerad jooksevad hambad irevil ikka printsessi järgi. Kiirus siis printsessil palju suurem.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ei-ei 24. oktoober 2015, kl 22.50
see järel jooksmine on üks puhas ajaraisk. vanad koerad liipavad teadupärast aeglaselt ja siis peab printsess kogu tee ennast pidurdama, et penid päris maha ei jääks.
 
Kniks Marihen 31. oktoober 2015, kl 20.53
Juba 7 lehekülge jutumaterjali, sügis hakkab ka läbi saama, aga näib, et enne tulevad jõulud kätte kui küllaminejatest asja saab.
Ma nii ootan arvamusi, kelle HaukuvPeni endale välja valib sellest seltskonnast.
Naiste valikust ei saa juttu olla, need krabaksid kõik, valimatult, aga meil pole haaremid veel lubatud.
 
HaukuvPeni 31. oktoober 2015, kl 20.59
Kniks Marihen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga meil pole
> haaremid veel lubatud.

Kahju! Mõtleks kui ilusa muinasjutu saaks. "Kuri peni ja seitse süütut printsessi."

p.s. Seitset peni pole ju kuskilt võtta, et vastupidi variandi teeks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Kniks Marihen 31. oktoober 2015, kl 21.20
See oli nüüd küll hea nali, 50+ süütud neitsid.
Tõmblukuga?
 
Ellotška 31. oktoober 2015, kl 21.28
vanas eas pole mälu enam see. ja mida ei mäleta, seda pole olnud, järelikult süütu.
 
Kniks Marihen 31. oktoober 2015, kl 21.54
Hea, 10 points!
 
oioi 31. oktoober 2015, kl 22.06
Haukuv Peni, koera puhul peaks see olema mitte haarem vaid litakari,
 
ähmilde 31. oktoober 2015, kl 22.42
vahet pole, kuidas nimetada, haukuvpenil uhke tunne ikka. vahepeal polnud peaaegu ühtegi ja äkki, nagu maa alt, terve kari naisi!
haukuv, kas mahutad nad kõik enda tagatubadesse või teed külastusgraafiku?
 
Kniks Marihen 31. oktoober 2015, kl 23.48
ähmildeke, HaukuvPeni võtab kasutusele viimase moe - visiit(abi)elu.
Aga ega ma ka väga täpselt ei tea, tunne vähemasti on.
 
ähmilde 01. november 2015, kl 00.09
nii või teisiti läheb haukuval esialgu raskeks - kõik need suudlemata huuled ja pea kohal lendlevad koiliblikad...
 
ja 01. november 2015, kl 00.10
ehmatus kui ühe eriti viriseva printsessi sukkpükstest munad leiab.
 
Kniks Marihen 01. november 2015, kl 00.22
Koi munad?
No siis on püksid auklikud, alias pitsilise mustriga. See ju väga in!
 
ähmilde 01. november 2015, kl 00.52
tea, kas haukuv niipalju moest ikka teab, et augulisi sukkpükse hinnata oskab? eriti kui need veel printsessidele mitteomaseid kehaosi sisaldavad. pärast sülgab siin tuld ja tõrva, et jälle vigased pruudid sattusid.
 
Kniks Marihen 01. november 2015, kl 10.59
Ma pidasin silmas alukaid, ähmildeke.
Need vigased pruudid võivad olla ülearenenud ;P
 
HaukuvPeni 01. november 2015, kl 18.16
ähmilde Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> kõik need suudlemata huuled ja pea kohal lendlevad
> koiliblikad...

pista pe***e oma suudlemata huuled,
pista pe***e oma süütus ja au,
pista pe***e oma singeri masin,
ja kui mahub siis ka pingpongi laud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
juhulugeja 01. november 2015, kl 18.23
Ma selline juhulugeja siin ja oleks nagu kuskilt meelde jäänud, et penil on kodus naine täitsa olemas. Kuhu kavatseb ta oma teisepoole siis pista kui kõik see naisteka 50+ armaada ründab tema valgetest aialippidest väravat? Mulle pakuks suurt lusti seda pildikest kaugemalt kaeda.:)
 
juhulugeja 01. november 2015, kl 18.27
See bravuuritsev ropendamine käib sul, peni, vist sellise väljakutsuva käitumise alla. Loodad, et mutid minestavad nüüd ridade kaupa, purustavad oma viimse kaardikepigi ja tilgutavad rahustuseks palderjani suhkrutükile endal silmad peast suurest ehmatusest välja tungimas. Te ju vastastiku siin ääri-veeri provotseerite, et oleks lõbusam.
 
Rahutu maanooruk 02. november 2015, kl 19.08
Noh, millal siis see püha üritus peni nahaparkimisega ning petrooleumilambivalgusõhtujoogiga toimub? Mu arust miskit kahtlast juba täna õhtul sättimas, üks rulaatoriga provva pidi must üle sõitma ning sukksaabastes ja võrksukkpükstes bande tormas ka samas suunas, kiljudes, nagu oleks Elvis üles tõusnud.
 
Siilike Ne 02. november 2015, kl 19.16
Ma ka ootan, aluspesu on kõik iluste-kenaste valmis heegeldatud ja puha...
Igasugused fantaasiad ootavad teostamist... Lisaks veel konkureerimisnärv seoses arvukate naistehordidega... ;S
 
HaukuvPeni 02. november 2015, kl 19.25
Selle Delfikate 50+ kogunemise teeme kindlasti ära. Kui varem mitte, siis järgmine suvi. Muidugi selleks ajaks võib mul skleroosi tõttu meelest minna, milleks naisi kasutatakse. Loodan siis teie peale, et meelde tuletate... ;-) Võite juba nüüd teha pakkumisi ja kasutusjuhendid kirja panna.

to:Rahutu maanooruk. Võrksukkadega saab hästi kala püüda. Silmud ja angerjad pidid ilma söödata isegi sisse ronima.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
toonitud naaritsakraega 04. november 2015, kl 00.48
mis pakkumisi ikka vanainimesele teha, ootame siin pigem, kas teine üldse ületalve elab. aga soovid võib sellegipoolest kirja panna, äkki elabki talve üle, siis saab kohe kevadel ettevalmistusi tegema hakata.
seega, kokkutuleku plats olgu ikka korralikult niidetud, amplid-vaasid lilli täis, laud pikk ja toolid avarad, et kõik matsakad ahtrid vabalt istuma mahuksid. söögiga peenutseda pole vaja, paar piimapõrsast vardas täitsa sobib. kõik muidugi liha ei söö, seega paar-kolm kilo hiidrevette ja väike ämber vähke on igas korralikus peres aegsasti valmis varutud. tortide osas vabad käed, ainuke vihje - maitsed siiski erivad, seega võiksid laual olla nii mascarpone-martsipani, cappuccino-šokolaadi ja midagi limoncelloga. a ja väikest abitööjoudu võiks ka juurde palgata, kes enne külaliste tulekut liigse risu platsi pealt eemale koristavad ja koha peal jälgivad, et pokaalid ikka plekkideta ja taldrikud karvadeta.
 
Kniks Marihen 04. november 2015, kl 09.22
Abitööjõudu on muidu ka vaja.
Võtavad külalsied vastu, teenindavad (igas mõttes), õhtu lõppedes toovad limusiinid väravasse. Iga daam saab kohe mugavalt istuma.
HaukuvPenil on peremehe roll, tema istub, vestleb ligi astunud daamidega, jälgib, et kellelgi igav pole ja et kõik kenasti kulgeks.
Ta ei pea lehvitamiseks isegi toolilt tõusma.
Ennast püsti ajada on põhjust vaid siis, kui keegi eriliselt meeldib ja tekib soov sellele objektile kõrva sosistada: "Sa meeldid mulle!", "Hõhhhh (see on südamest tulev ohe!), ma olen sinusse armunud!", "Kas sa abiellud minuga?" jne. jne.


Noh, HaukuvPeni, kuidas perspektiiv tundub?
Ah et meelest minna ...
Mis sa tühja muretsed, küll naine ise meelde tuletab!
 
Rahutu maanooruk 05. november 2015, kl 19.17
Oot, misasja - nüüd peab siis suveni ootama?! Mul kõik kaamerad-mikrofonid pakitud, et suursündmust jäädvustama tulla... Tegelikult tahaks ka näha, kuidas see õiguste kaitsmine....hammastega käib, kas tegu on uute proteesidega?
 
HaukuvPeni 05. november 2015, kl 20.56
Rahutu maanooruk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oot, misasja - nüüd peab siis suveni ootama?! Mul
> kõik kaamerad-mikrofonid pakitud, et suursündmust
> jäädvustama tulla...

Ära hakka salvestamisega vaeva nägema! TV3 tuleb ja teeb salvestuse. Pärast näidatakse telekas. Täpselt veel ei tea kas 7 uudistes või mõnes krimi- saates.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ilmselt 05. november 2015, kl 21.18
ikka krimisaates. valge kriidiga murule joonistatud kontuuris lebab peni, silmad pahupidi, keel ripakil ja paarkümmend mopivart rinnust väljaturritamas.
hea kaadri saaks, pole midagi öelda.
 
ja 05. november 2015, kl 21.20
ümberringi selfit tegevad printsessid, käed võidukalt puusas ja jalg peni kere peal.
 
uuuu 06. november 2015, kl 14.00
Homme on laupäev, kas kohtumisõhtu toimub, nagu eelnevalt lubatud?
 
nägija 07. november 2015, kl 19.18
Haukuval pole hetkel aega, ta juba oma maja ümber vallikraavi kaevanud, nüüd tegeleb elektritara püstitamisega. Valvekaameraid kõik kohad täis, et daamede saabumine võimalikult varakult ja igast suunast tuvastatav oleks.
 
HaukuvPeni 17. november 2015, kl 22.08
Pole siin ühtegi printsessi näha. Vahin silm punnis. Ootame siis esimese lume ära. Kui jala ei viitsi tulla, äkki tuleb kelguga.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!