Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
värskeltremonditud vaaaala buffet
 
Juula, penskar 02. september 2016, kl 21.18
Joogi võin kaasa võtta küll, proteesid võtan nagunii, a kas laua peal sinepit või vähemalt mädarõigast on?
 
mongol 02. september 2016, kl 21.48
sinepit oli terve pang, aga laisk kelner unustas lusikad ripakile ja muu toidu puuduses on keegi selle pange põhjani tühjaks riibunud. mädarõigas ja adžika krehvtisem kraam, neid ainult purgi pealt veidi mekitud.
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 22.17
Õhtust, mu tiivuline hobene :)
Kuidas päev läks?
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 22.25
Tere õhtust, mu kah tiivuline. Päev läks hästi - st ülimalt erialaselt (olin mõttega asja juures ja nautisin protsessi - inimesed olid ka kuidagi eriti ühel lainel minuga, tundsin, et olen edasi arenenud jm toredat, pausid olid ka piisavalt pikad, et asja mõtestada enda jaoks). Koju jõudes tuli mingi töönädalalõpu rammestus peale. Kahlasin veidi aias ringi jms. Nüüd tellingi midagi maitsvat ja sinna kõrvale kihisevat mullijooki, on kohe selline isu peal... ;)
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 22.32
See on ilus päev, mille lõppedes oled rahul nii käidud teega, tehtud tööga kui iseendaga :)
Ka mina suutsin päeva kenasti õhtusse veeretada ja peaaegu kõik plaanitu teostada :) Niitsin täna muru...konnad on kadunud. Läheb külmaks...isegi ebaküdooniad on vahvalt kollasteks minema hakanud.
Miskit head tahtis ka Puhh põske pista ;)
 
puusepp 02. september 2016, kl 22.32
ärge hobestele jooki pakkuge, peldik pole veel valmis ehitatud, mingi kalevipoeg pani nurga tagant lauad tuuri. need tiivulised võivad vabalt terve kõrtsu põranda kollaseks tiigiks muuta.
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 22.40
Kuidas möödus mu väikese kah tiivulise päev?
 
vaatan 02. september 2016, kl 22.44
et mongoli toit õite värske, hirnahtab veel potis
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 22.45
ma ju ütlesin, et niitsin muru.
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 22.46
Varahommikust alates üsna töiselt, aga õnneks tulemuslikult. Õhtu kulus aias. Aed on koht, kus alati on midagi teha, ei oskaks ilma vist elada. Jäin päevaga rahule :)
Vaikselt kisub tuult kõvemaks...
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 22.48
Lp. 22.45 kirjuta edaspidi mõne teise nime alt selles teemas.
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 22.48
Ups, ma võtsin vahepeal kihisevat mullilist, ei jõudnud vastust lugeda... ;) Sügis... küll ta tuleb, täna oli ikka suvine päev veel õnneks.
 
ohoh 02. september 2016, kl 22.58
Kah tiivuline, ära ärritu. Need on Juula hambad, mis plagisevad ja need ei saa nagunii aru, mida nõudsid.
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 23.00
Suvine päev, aga hämardudes muutus üsna kiirelt jahedaks. Ma leidsin täna esimese alla kukkunud kastanimuna, milles piske läikiv kastan sees :)
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 23.02
Mina veel nägin konnakesi täna - siili pole ammu näha olnud. Tegelikult on sügis ilus aeg, september ja oktoober. Novembris tuleb lihtsal aeg maha võtta, kaminat kütta, küünalt põletada ja raamatuid lugeda - pääseb muruniitmisest ;) ja rohimisest, kuigi ma pole üldse rohija-tüüpi. Mina armastan puid istutada, auke kaevata, hekke rajada, istutada midagi uut ja huvitavat.
Kassid naudivad mul täiega sooje ilmu, kikerdavad muru peal, luusivad põõsastest jpm.
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 23.06
mõnus... praegu on terve tehnika tänav kastaneid ja nende peal olevaid kastani mune paksult täis - lapsepõlve nostalgia, kui rongiga sealt mööda sõidan.
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 23.15
Igas aastaajas on midagi kaunist ja midagi, mis tuleb ise kauniks teha ;) Värvide vahetus looduses, sahisevad lehed...:)ja kaminas praksuvad puud, küünlavalgus...nii hubane soojus. Raamatute jaoks napib kevadel-suvel tõesti aega.
Ja, Tehnika tänaval on päris pikk kastaniallee...
Mitu kassi Sul on?
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 23.15
Nii nummi, siis lähen Tehnika tänavale kastaneid sööma. Sellest ühest, mis pähe kukkus, ei saanud kõhtu täis, nuuks
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 23.16
minu vanaemal, kes kandis proteese, oli sõbranna Juula, kes pidas Kopli liinidel viit kassi - vanatüdruk ;D
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 23.17
Kassi vastu tunnen seepärast huvi, et uut sadulat vaja. Sel juhul mingi paljaskarvaline sfinks ei kõlba, selg hakkab külmetama.
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 23.19
Mul on praegu kaks kassi: peen preilna ja isane vana kärss, kes on tokerjas, ühe silmaga, kasaka pükstega ja alati nohuse ninaga, kasuka sees on aegajalt augud.
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 23.22
Mul on kogu aeg kassid olnud, alates 5. eluaastast. Vanaema oli mul ka kassihull, aga mitte nii hull kui Juula. Vanaemal oli üks kass korraga.
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 23.22
See ühesilmne ja auguline ei sobi mitte, sealt sajab vihm ja lumi läbi. Pärast läheb palju hobusemääret. Kas preilna on ilma kuuliaukudeta?
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 23.22
Varane tõusmine ja pikk päev annavad tunda, poen Su kaitsva tiiva alla, et värskena homset päeva alustada. Kassidele pai ;)
Head ööd Sulle ja värvilisi unenägusid :)
 
hullumaja, mitte teemaja 02. september 2016, kl 23.23
Ärge nüüd nii hullu ka pange.:) Liba irvitab põõsas.
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 23.25
Ega te vanaema hästitoidetud kassist juhtumisi topist teinud? Topise korralikult pargitud nahast peaks hea sadula saama, klaassilmad lihtsalt peast välja nipsata ja juba peaaegu valmis.
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 23.28
Oih, unustasin öelda, andsin tiivad keemilisse, kabjajäljed olid peal. Aga sa võib põõsa alla pugeda, lehed veel küljes ja soe ka nagu ennist märkasid. Ehk kohtad isegi mõnda siili.
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 23.30
mu tiib on praegu katki, lendasin vastu kastanit.
 
tiivuline hobene 02. september 2016, kl 23.30
Head und, mu väike kah tiivuline! Uni murrab mind tõesti. Homme on õnneks vaba päev. Ma teen hommikul paksusid pärmipannkooke kirsimoosiga.
Võtan Su tiiva alla sooja!
 
kah tiivuline 02. september 2016, kl 23.31
jah, kallis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!