Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kus viiekümnesed Tln-s tuttavaks saavad?
 
maniila 15. november 2016, kl 17.32
no tuli vanainimesele veel üks mõte pähe. teemaalgataja! millist tantsu ise oskad? karulaane jenkaga saad hakkama?:D
 
viimasele 15. november 2016, kl 18.06
Tee esiteks selgeks oled sa mees või naine...
 
maniila 15. november 2016, kl 18.16
transseksuaal:)
 
viimasele 16. november 2016, kl 09.01
Ja pealekauba sildistav, üldistav ja enda arust kõikse targem ning osavam siin ilmas :-)
 
tragikomöödia 17. november 2016, kl 06.12
mis kurjustate. transseksuaale peab ju ka kuidagimoodi ühiskonda integreerima. kasvõi läbi polka ja karulaane jenka.
 
vau 17. november 2016, kl 09.14
keegi ei kurjusta, lihtsalt paluti valida sugu. usutavasti soovis küsija tutvuda teades millise soo esindajaga tegemist on. las noored möllavad.
 
loen ja imestan 17. november 2016, kl 12.59
vast viiskend kas tutvud endiselt või leidsid koha kuhu minna?
Elad Tallinas või oled läbisõidul?
Kui pikk oled? Kaal?
Mis eesmärgil tutvud?
 
Vaatongi 17. november 2016, kl 17.08
Olen alalõpmata segaduses, et mida's tutvumise all mõeldakse, kas vaadata selle järgi, mis siin ikka tavaks, et tutvumise asemel pigem kaas"tutvujaid" solvata-sõimata-alandada-jm või siis eesmärgiga reaalis sobivaga tõepoolest kohtuda?

Ise eelistaksin jutustada läbi ekraani sümpaatsete suhtlejatega.
 
eiei 17. november 2016, kl 18.49
Mis läbi ekraani, kust saab teada kellega tegu, ei saagi, mingi suliga tegemist, valetajaga...Vaadake saadet, mis peale poissmehe saate, seal üks firma otsib üles neid kes on läbi ekraani tutvuda tahtnud aga kuidagi kohtamist venitavad, seal on isegi palju aastaid selliseid "tutvujaid". saade otsib. üles läheb kohale ,enne uurivad kellega tegu...milliseid petiseid seal küll on.
Nii et ei midagi ekraani läbi,unista edasi.
 
voteiole 17. november 2016, kl 20.29
tutvusi otsitakse erinevaid. eelistades suhelda läbi ekraani, siis nii kirjutagi. kindlasti on kusagil keegi, kes samal viisil suhelda soovib. mis vahet seal on, kes teisel pool ekraani?
reaalsete tutvuste otsijad võiks oma eesmärke täpsemalt sõnastada, oleks sekeldusi vähem. iga soov õigetesse sõnadesse.
reaalsete tutvuste puhul ei tohiks keegi valetada. ka mitte vanuse ja välimusega-pole võimalik nädalaga 10 aastat nooremaks või 10 kilo kergemaks saada.
 
Vaatongi 17. november 2016, kl 21.32
Sina, eiei, soovid reaalset tutvust, sellepärast ongi sulle tähtis teada, kellega on just tegemist ja et poleks suli.

Mind ei sega sugugi, kui tutvuja kirjutab pliiats hammaste vahel, kui ta on 300 kg raske mees-naine või transvestiit, 85 aastane või 18-ne.

Põhiline, et ta kirjutab mõnusalt, arvamusi omab ja tema jutt on sorav, kui ta valetab - las tulla!, seda naljakam ongi.
 
nuvaat 17. november 2016, kl 22.10
Jäta siis mingi aadress, kuhu kirjutada!
 
:)vaatongi 17. november 2016, kl 22.49
Ekraanile ikka ekraanile. Pliiats hambuski kirjutab ekraanile, tal käed ei tööta, et toksida :)))
 
voteiole 18. november 2016, kl 06.42
Jah, isegi ekraanikaudu suheldes on erinevad võimalused. Alustuseks valik, et kas privaatselt või avalikult...edasi tekib juba tunne, et kisub keeruliseks ja lihtsam on omaette edasi olla.
 
herbert vingu häälega 18. november 2016, kl 09.27
Inimesed, inimesed, ärge tundmatutele enda andmeid andke ega oma elust isiklikku kirjutage,oma rahast ja sissetulekutest pole samuti soovitav rääkida, oma koju ärge kutsuge, te ei tea, milline kurja plaaniv isik seal taga on.Alles oli kuuuurijas saatelõik, mehest,kes aastakümneid kinni oli,valetas naistele, tutvus läbi interneti naistega 50+ ja 60+ vanustega, läks nende koju, sokutas end sinna elama ning varastas ja pettis neid paljaks.See vanus ei ole selleks et olla lihtsameelne.
 
hääletu 18. november 2016, kl 10.08
Just, istuge teleka ees ja õppige elu pahupoolt tundma.
 
mammi 18. november 2016, kl 12.37
Inimene õpibki eluaeg.
 
millegipärast 18. november 2016, kl 14.03
teevad ikkagi lollusi.
 
herbertile vastuseks 18. november 2016, kl 14.07
elan eraldatud eramus, järgmine maja jääb kuuseheki varju, koera ei ole, ise olen nõrguke ja kõik raha-kuld-briljandid on kodus, diivanilaua all riiulis puidust ilusas karbis, millel lukku ei ole. see väike elutuba on teisel korrusel, kohe otse minnes.

magamistoas on alumises kummutisahtlis kõik dokumendid
maja, auto, maalide, kõikide hinnaliste asjade kohta.
olen hästi usaldav ja külalislahke inimene, tulge mulle külla!
 
lisan veel 18. november 2016, kl 14.08
mul ei ole telefoni, st moblat, arvuti on laptop.
 
herbert vingu häälega 18. november 2016, kl 14.09
Olen naine ja mulle meeldivad vaid mehed, häält teen järgi küll nagu näitleja, nii et ära tiku ligi, monster.
 
mis 18. november 2016, kl 14.26
ajast Herbert on naise nimi? Kas oled transseksuaal, kes unusrtas nime vahetamata?
 
herbertile teiseks vastuseks 18. november 2016, kl 17.14
mina olen ka naine ja mu vastus polnud lambist, vaid sinu 09.27 postituse vastuseks, teksti SISU silmas pidades.
 
maniila 19. november 2016, kl 17.44
he-hee! see tõesti hea huumorinurgake! ma ikka kaifin täiegega:) mine 50+ lainele ja saad korraliku suutäie naerda! maniila ei ole ei transvestiit (mees, kes kannab naisteriideid) ega trasseksuaal (sugu vahetanud). aga nii mõnus on vastukaja lugeda. aga mis tantsimisse puutub, siis seda olen teinud küll ja veel -MÖNUGA:D ja mitte kapa-kohilas:)
 
n60 19. november 2016, kl 22.25
See siin on ladalalaubaliste huumorinurk. Mida labasem, seda paremini läheb peale.
 
hea leid! 20. november 2016, kl 00.25
- ladalalaubaliste -
 
kiiktool 20. november 2016, kl 06.59
ladalalaubaline leiab ikka seda, mida otsib. seekord siis labasust. aga sa tuhni edasi, siinne aardelaegas on põhjatu.
 
ex n50 20. november 2016, kl 17.28
Kümmekond aastat tagasi oli siin hoopis teiselaadsem, intelligentsem seltskond. Ilmselt on ära kolitud FB-sse või kuskile mujale.Pole ju võimalik, et see endine seltskond oleks interneti hüljanud.
 
Möhhadimöhh 20. november 2016, kl 19.03
Endistele avaldati umbusaldust, istuvad varupingil.
 
kukk 20. november 2016, kl 20.04
Kena proua 52 alias tibu läks mehele!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!