Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kw/h
 
7 maa ja mere tagant 24. september 2017, kl 23.23
kas siis Pamela kurvid on piisavalt lopsakad v mitte, AA?
 
Ehhh 24. september 2017, kl 23.42
Kuhu see teemaarendus omadega on juba jõudnud... igavate arvutamistehete juurest proua Andersoni kurvideni. See on muidugi palju köitvam kui kuiv rehkenduste üle vaidlemine;)
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 00.01
On ka veel Pamela Principal, kes meeldib mulle tunduvalt rohkem. Temaga oleksin ma hea meelega nõus kuskil Põrgu kulissidetaguses mõnda katlakest jagama. Igatahes!:)
 
7 maa ja mere tagant 25. september 2017, kl 00.14
selge pilt, brünettidel on eelis.......
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 00.22
Silmadel on eelis.
 
7 maa ja mere tagant 25. september 2017, kl 00.34
kuidas seda nüüd mõista? Et oled kõikesööja? :)
 
von Freen 25. september 2017, kl 00.51
kilo vatti tunnis! on muidu suhkruvatimüüjate reklaamhüüatamiselause

se oli ainult väikene vahe märkus.
laske aga edasi ja ärgem lasekem ennast äirida.
 
7 maa ja mere tagant 25. september 2017, kl 00.58
lisaksin juurde täienduse, et elektriku naisel peab olema 220 volti.
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 06.02
Mis asi on 12 volti ja 3 kilo vatti?
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 06.11
Kõike ei söö. Kvaliteet on tähtis.
 
Ehhh 25. september 2017, kl 10.53
Loen ja muigan. Laias laastus pole eriti vahet, kas tegu on tiinekatega, kes filmitähti ihalevad või vanemate meestega, kes samuti oma meeletumates unistustes kunagiste iidolitega pilvedel hõljuvad;)
 
Lõuna Eesti 25. september 2017, kl 11.47
Niikaua, kui mees naisterahva ilu märkab, on mees noor. Ja naine on niikaua noor, kuni või veel suus sulab.
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 16.41
Sõnumid Lõuna - Eestist vastavad tõele.:)
Huvitav, et endisaegsest menusarjast vaimustujad ei osanud viga märgata, aga võib-olla ongi parem, sest nüüd jäid luud-kondid mul terveks. Principali eesnimi on Victoria, mitte Pamela, nagu ma algul ekslikult kirjutasin. Kuigi tööl tegelesin hoopis muu asjaga kui endistest elavate piltide tähtedest unistamisega, nagu Ehhh omas arupidamises arvas, lõi see nagu välk selgest taevast äkki pähe. Äratundmisrõõm oli suur. Ja veel suurem oli siis, kui nägin, et keegi seda konti purema polnud hakanud.
 
Ehhh 25. september 2017, kl 18.07
Ma olen selleks liiga noor, et kumbagi neist naisterahvastest oleks au olla teleekraanil näha saada olnud. Ja mingit eriti sügavat või pikka arupidamist pole mul kui pika juukse ja lühikese aruga kodanikul ka olemas.

Aga need pikselöögid jäävad mulle nüüd küll kuidagi hämarapäraseks. Paugutage aga oma nooltega nüüd kenasti edasi. Üks nool päevas!;)
Ma lähen von freeni moodi reklaamipausile, öeldes vaid, et ärdagu lastagu ennast minu vahemärkusest segada.
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 19.22
Nende pikselöökidega on nii, et seda peab ise kogema ega muidu saagi aimu sellest. See on nagu omal ajal Archimedesel või Newtonil. Kui Arcimedes "heureka" hüüatas, siis vaevalt ta sel vannis puust pardiga vallatledes eriti veeväljasurvele mõtles. Aga selline asi tulebki nagu piksenool äkitsi pähe, vaja ainult asi ära sõnastada ja ametlikuks teadmiseks teha. Seda ma ei tea, mida Newton sõnas, kui ubin talle pähe potsatas, aga usun, et f... või s... olid omas paigas. Sellegipoolest asus asja uurima ja paljud tõed toimivad siiani.:)
Kurb, et keegi vastust küsimusele pole pakkunud.:(
 
Ehhh 25. september 2017, kl 19.32
Reklaamipausilt tagasi;) Ma ei pannud esiti seda miljonidollari küsimust tähelegi. Pikselöögid köitsid kogu tähelepanu. Kui tegemist on kolme kilo vati ja voltidega, siis ehk on tegu vatitekiga? Oli vist vanal ajal selline toode nagu vatitekk olemas?;)
 
Ehhh 25. september 2017, kl 19.35
Ei kujuta küll ette, et Newton oleks seda f-tähega sõna kasutanud. Kas sellel iidsel ajal üldse selliseid sõnu kasutati?
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 20.25
Mõistatuse vastus on buhvaika, vana venepärane tepitud kehakate.
Newton ütles võib-olla, nüüd juba kindlasti, f... - F=ma, jõud võrdub mass korda kiirendus.
Kui fantaasia on rikutud, siis pole mina selles süüdi.:)))
Pealegi 17.-18. sajand pole eriti ürgaja moodi.
 
Ehhh 25. september 2017, kl 20.49
Õpetaja teeb mulle siin ata-ata;) Aga ma eelistaksin tähekombinatsiooni F=mg;) Mõte jääb ju samaks.
Siin ei või tõsiste vanainimeste seas ju nalja visata, kohe visatakse foorumist välja.

Ma eelistaksin kirjapilti 'puhvaika' ehk vattkuub;)
 
Torumees 25. september 2017, kl 21.17
Aga oleks huvitav teada, mida arvab kallis rahvas Kirchoffi seadustest?
 
Ehhh 25. september 2017, kl 21.20
Praegu käib mu rikutud fantaasia taevaseid radu. Nimelt, kui Maa läbimõõt oleks 1 mm, siis kui suur oleks vaja joonistada päike? Lihtne nagu kaks korda kaks...;), vastus käes nagu naks.
 
Ehhh 25. september 2017, kl 21.47
Torumees on toonud mängu juba vooluahelagi. Ega's midagi, siin jätkub vist juttu pikemaks ajaks ja arutelusid arvatavasti samuti;) Ma sukeldun nüüd taas astronoomiasse ja teile soovin head õhtupoolikut;)
 
7 maa ja mere tagant 25. september 2017, kl 21.57
tervitused sulle, Torumees, sinna 7 maa ja mere taha!! Kirchoffi seadustest loen välja, kuna on tegemist kinnise vooluahelaga, siis oleme meie selle vooluahela osad: töö - kodu - delfi naistekas . Varsti vaja juhe seinast välja tömmata ja kinnisest vooluringist välja murda.
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 22.00
a on kiirendus, ükskõik milline, g on maa külgetõmbe jõul tekkiv kiirendus ehk raskuskiirendus ja on jääv suurus.
Selle buhvaikaga panin tõesti mööda. Isegi sõnaraamatust ei leidnud. Elus esimest korda kirjutasin sellist sõna, ei imesta, et ei osanud. Südamlik tänu! Päris tõemeeli:)
Õpetaja käest ata-ata ei saa ja nalja võib alati visata.
Kirchhoffi seadused elektrivärgi seadused ja elektrist taipan ma nii palju, et olen särtsu saanud nii kõvasti, et oli haiglasõit. Rohkem ei näpi igat asja.
 
üks kalli rahva seast 25. september 2017, kl 22.01
pidi Kirchoffi googeldama, et üldse teada saada, mis too on. lugesin kaks korda ja ikka möh.
 
Torumees 25. september 2017, kl 22.03
Kas 7 maa ja mere tagant läheb reisile kaugele maale või laeva peale ametisse näiteks timmermanniks?
 
Ehhh 25. september 2017, kl 22.17
Kõik on vist telepurgi vahendusel kas nukumajas või Meriväljal praegu.

Arve Ametnik, siis läks sul ju väga hästi kui praegu siin oma vahejuhtumist elektriga saad muljetada. Hing jäi õnneks sisse.
 
õhtune matemaatikahuviline 25. september 2017, kl 22.39
maa külgetõmbe jõud on konstantne ja pidev 9.8 m/s. Seega, kui lasta endale uued rinnad panna, siis mingi aja jooksul nad ikka vajuvad ära. Rohkem elulisi näiteid, seltsimehed!
 
Arve Ametnik 25. september 2017, kl 22.45
Hästi jah. Õhtul olin juba kodus.
Vastus: 109 mm.
Õhtune matemaatikahuviline pole arvestanud õhu takistusega.
 
7 maa ja mere tagant 25. september 2017, kl 22.53
mismõttes pole arvestatud õhu takistusega, õhkõrn rinnahoidja või!?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!