Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kui reaalne võib olla?
 
siil udus 12. november 2007, kl 11.49
Kui reaalne võib üldse olla, et netisuhtlemine ka pärisellu jõuab? Kas keegi on siit häid sõpru saanud?
 
Mann 12. november 2007, kl 11.50
Päris reaalne.
 
siil udus 12. november 2007, kl 11.58
Mann, kas sina oled siit mõne hea tuttva leidnud? Vanemas eas on tutvuda ja sõbruneda raskem mu meelest, ka päriselus. Netis vist veelgi raskem?
 
Immobilaare 12. november 2007, kl 12.01


mann pidevalt kaagutab ja ripsutab tiibu nagu tallegi haige kana. vaevalt ta kedagi leiab. Aga normaalne inimene leiab nii siit kui reaalist, sest oskab asju läbi näha.
 
siil udus 12. november 2007, kl 12.03
Immobilaare - MIKS sa tuled Manni minu teemas solvama????? Oled Aivar või?
 
Immobilaare 12. november 2007, kl 12.04


ei ole aivar, teen mis tahan.
 
siil udus 12. november 2007, kl 12.06
Immobilaare - päriselus ka haugud???? Viisakusetult? Ja õpetad ning ruulid?
 
Immobilaare 12. november 2007, kl 12.08


õpetan ja ruulin ja teen mis tahan, ütlesin ju.
 
Aivar 51 12. november 2007, kl 12.10
 
siil udus 12. november 2007, kl 12.15
Kas ma selleks pean netti tulema? Seda kuuleb tänavalgi.
 
Karmella 12. november 2007, kl 13.06
Siit on võimalik leida reaalne inimene oma ellu. Aga suhte püsivust ei karanteeri miski. Võid kõrvetada saada nii reaalis kui netis. Aga lootust ei maksa kaotada. Mina olin igatahes väga rahul selle suhtega, mille just siit "Tutvumiskuulutuse" alt aastaid tagasi leidsin. Kallis on see inimene mulle siiani.
 
kena proua 52 12. november 2007, kl 13.10
Osad ongi siin sellised-kaagutamisega, mingi punt, teevad invasioone rubriikidesse, siia ka pesa teinud, tuleb hakata neist mööda vaatama, siis saab hakkama.Mingites pooliksuhetes olijad, ise ei ela ega teistel ei lase tutvusi otsida ega luua.Sekkuvad.Ometi tutvumine toimib, sulle julgustuseks võin öelda, et olen tuttavaid leidnud ja väljaski kohtunud päris paljudega.Kui jääda endale kindlaks ja tead, mida sa vajad ja milleks, siis ei sega mingi tuututaja siin. Igaüks on oma õnne sepp.Ole tubli ja ära tee väljagi intrigantidest.
 
JAAA(n48) 12. november 2007, kl 13.53
On küll reaalne. Sain omale enam, kui sõbra. Edu!
 
nii ja naa 12. november 2007, kl 13.59
ups, nägin PROUA postitust ja meelde tuli eilne noomimine: ÄRA ON SIIN TÜÜDANUD SINU KELKIMINE OMA ISIKLIKU ELU EDUSAMMUDEGA!

Aga, teemaalgataja küsis kenasti ja vastan siis lühidalt: just siit, 50+, leidsin mõnusa kaaslase. Ootan ta igaõhtust kõnet ning nädalalõppu!
 
kena proua 52 12. november 2007, kl 14.06
SIna, nii ja naa, hoia vähem madalamat profiili, oled siin igas teemas seletaja , nagu peaksid vastama kõikidele teemas osalejate kommidele, kes sa üldse oled, et istud siin päevade ja ööde kaupa, valedes kohtades kirjutad caps lockiga, nagu teismeline, mis karjud siin, kirjuta nagu normaalsed inimesed. Sa ei pea kõikide kommentaaridele sulle võõras teemas vastama. See ei huvita inimesi. Räägi ainult eda eest.Ela oma pooliksuhet ja ole õnnelik, niikaua kuni see kestab.
 
nii ja naa 12. november 2007, kl 14.11
kenakene,
SINA mulle nüüd küll NII ütlema ei tule!
Sina mulle ka minu rõhutamisi ette ütlema EI tule.
Olen siin SIIS kui aega on ja TAHAN, mitte sinu soovide järgi.
Kirjutan siis kui TAHAN!
Räägin alati ENDA eest ja ei sõima voorimehena kõiki nagu sina seda teed.

Raiu need tõed ENDALE ükskord oma peakolu sisse ja ... marss korrapidamist pidama sinna kus su koht...
 
kena proua 52 12. november 2007, kl 14.16
SIna kirjuta normaalselt nagu iga teine inimene ja ära rõhuta asju, mis rõhutamist ei vääri, sellega näitad ainult oma harimatust siin, targutaja!!!Hakkad viisakalt kirjutama, hakatakse ka sinusse suhtuma inimese moodi. Ma ei usu, et see mees, kes enne mulle kirjutas ja kellele ma ära ütlesin, sinuga kaua seda visiidikat hoiab, sest nooremaid ja ilusaid naisi on siin teisigi, kellega ta kirjutab, nii, et enne kui minuga haugud nagu ehtne külamammi, võiksid keskenduda tõesti oma elule, ma kirjutan sellele mehle kirja las loeb, kuidas sa siin ennast üleval pead.Merineitsi vannis!:))))
 
?!?!? 12. november 2007, kl 14.17
"Kenake" - võta nats hoogu maha. Ära ärritu iga kirjatüki peale, mis sulle ei meeldi.
P.S. need sinu kommentaarid-epistlid tulevad kole pikad välja, proovi vähema sõnadega hakkama saada. Ei viitsi igakord lugeda neid pikki lugulaule.
 
kena proua 52 12. november 2007, kl 14.25
Viimasele, no nii ara inimesega, kes isegi nime ei julge välja mõelda, ma üldse ei soovi rääkida!Sa ära parem loegi minu pikki kommentaare, miks pikad, las olla pikad. Ma tegelen käsikirja kirjutamisega ja siit saab juurde head materjali kujude loomiseks, jõudu neile!!! mida muud soovida, sest osasid tegelasi ma juba tean ja nende välimust-olemust, suhtumisi,meeste järgi janunemist, kiikse, patoloogijaid ja muud sellist, mida annab ära kasutada, Issanda Loomaaed on ju rikkalik. Absurde huumoritu kuiviklus valitseb siinsete naiseks nimetatute hulgas ja seeläbi ma olen imestanud, kust pagana kohast tulevad meesisikud, kes mulle kirjutavad , samas kuiviklikkusest läbiimbunud naised on ikka kiimjalt siin kauplemas.Meestel on paljus õigus. Huvitav tõesti aga selle fenomeni ma üritan ka lahendada.
 
To algaja 12. november 2007, kl 14.32
No nüüd nägid ise, mis siin toimub. Ma loen ja mõtlen, et justkui ainult mõne inimese elust ja tegemistest loegi.Ja see on kogu aeg niimoodi, ei midagi huvitavat.Edu Sulle!
Vahel tahaks nii väga mõnusalt kellegagi lobiseda...
 
nii ja naa 12. november 2007, kl 14.37
kenakene, rõhutan siis kui TAHAN!
Sinule ei jõua nagunii tekst kohale, ei rõhutades ega rõhutamata... see on nende jaoks, kes teksti loevad ja ARU saavad!

Peale sinu suhuvad siin teised minusse väga inimese moodi ja sinu lugupidamist ei ole mina kunagi pälvida püüdnudki, sest see on sinu isiksuseomaduste pärast pea võimata!

Ma ei haugu sinuga kui külamammi, ma väljendan ennast sulle arusaadaval moel - sina ju haugud...igaühe kallal (mida tõendab sinu vastus ?!?!? 14:17).

Ära loodagi mind armukadedaks teha...Ta loeb siinset ju ise ka, sul pole vaja eraldi väljavõtteid teha.

Muide, see et kenakene kirjutab, on tõsi. Aabbees sai alguse tore traditsioon: igaüks kirjutas jutu sisse midagi. Siis äkki tituleeris kenakene selle enda omandiks ning kustutas... Mina kirjutasin ka seal ja tegin alati koopiad, nii et mul see kirjatükk alles.

Ja muide, tema kirjutamine selle järjeloos oli VAIMUKAS!
 
nii ja naa 12. november 2007, kl 14.38
unustasin lisada, et kenakese väljendusviis, kui ta just isiklikuks ei lähe, on kohati väga mahlakas. Aga viga on selles, et tal tekivad valed seosed... ja see viib ta jutu lõpuks metsapoole...
 
siil udus 12. november 2007, kl 14.39
14:32 Jeerum jah...Ja need peavad viiekümneaastased inimesed olema, et aru nagu peas...

Ehk hakkame omavahel lobisema?
 
nii ja naa 12. november 2007, kl 14.42
vabanda, siil udus! see kõrvalpõige kenakese vastu läks väheke pikaks...
 
kena proua 52 12. november 2007, kl 14.47
kle nii ja naa, oma intellektilt jääd sa alati kaotusseisu, rihi neid hüütavaid sõnu palju tahad, alla jääd ikkagi.Osata vähem ja mõtle ise oma peaga. Edasi, vaata elukogemus on igal inimesel erinev ja kui minu elu kogemus on rikkalik ja huvitav, millest olen ma palju õppinud ja uuriva inimesena olen vitaalne, siis see pole mitte paha, et oma kogemustest lähtuvalt ja rikkalikest veel kogemustest lähtuvalt, ei saaks ma asjades sõna võtta, milles oskan ma kaasa lüüa, ilma Caps Locki erutamata.Muide, arutleks kohe asjade olemusest, see võib mingile huvitavale lõpptulemusele viia isegi.:)))
 
To siil udus 14.42 lt 12. november 2007, kl 14.52
Täitsa nõus.
 
üks prantsuse 12. november 2007, kl 14.54
kirjanik on arvanud,et naisi on võimalik kas armastada või tundma õppida:)
 
sanna 12. november 2007, kl 14.55
tõesti...te kenake ja nii ja naa...jagage oma mehi kus tahate, keda see huvitab.Arvasin, et sa nii ja naa oled arukam, kuid paraku....
 
Mann 12. november 2007, kl 15.14
Õelutsejatele! Mann on hõivatud naine, siinne keskkond ja teie kiibitsemised ei lähe absoluutselt mulle korda, sõpru aga valin väga hoolega nagu kaaslaseidki...sõbrad on olemas ja siit olen leidnud sõbraks paar inimest lisaks,ei otsi ei kaaslast ega sõpru! Olen täiega õnnelik naine:)
 
nii ja naa 12. november 2007, kl 15.25
sanna, minul ei ole kenakesega mitte mingeid mehi jagada... kust sa sellise järelduse nüüd võtsid? Kas tõesti kenakese püüdest mind armukadedaks teha? Kui nii, siis ... arva pealegi, mis mul sellest.

Kui mõni VEEL aru pole saanud, siis mul täna, üle pika aja, isu kenakest välja vihastada....ilm kehv ... Ja see õnnestus jälle. Kuigi doktorile lubasin, et enam ei tee! Ta utsitas mind, et ma ikka diagnoosiga inimesega vastavalt ringi käiks ja ei ärritaks teda...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!