Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
virtuaalne maailam
 
mehemühakas 12. detsember 2007, kl 13.48
minule 12.55 küsimus küll meeldis :)
 
isolda 12. detsember 2007, kl 20.30
eksid sandriin, arvan, et siin käiakse lihtsalt nagu klubis, kus kohtud inimestega, kellega elus kokku ei puutu ja võibolla ei sobikski kokku, seetõttu on üsna loomulik, kui ollakse väga erinevad, see on ju vahva.
Ega sa juhuslikult kp 52 õde pole. Mõnel on lihtsalt sinust erinev arusaam asjadest, milleks pahandada või halvustada inetult otsekohest inimest. Siinne kirju seltskond on just see mis mind siia meelitab. Seetõttu ei ole ma ka jõulurahu poolt, milleks võltsvagadus.
 
sandriin 12. detsember 2007, kl 20.43
isolda
ma nüüd küll ei saa hästi aru? mina ei ole siin kunagi kedagi arvustanud ega solvanud ja absoluutselt nõus, et inimesed on erinevad ja peavadki olema.
Milles ma eksin?
Aga millest selline küsismu, et kas olen kp õde? kas ta siis oma õde ei teaks, sest mind ikka ja jälle üritab mitme nimega nimetada.
Mina ei poolda võltsvagadust ma lihtsalt olengi rahumeelne.
 
Isolda 12. detsember 2007, kl 22.24
vabanda, et eksisin. Kp 52 arutleb ka asjade üle mõistlikult kuid siis järsku tekib mingi kadeduse teema ja kurjustamine. Kui need inetud tundepahvakud välja jätta ei oleks vigagi. Vaatasin, et sa vahel ka pretensioonikas. Tegelikult räägin nüüd iseendale vastu, igas inimeses on kõike ja näe ma olin ka õel.
Kuule väga sorri, see õelus on tugevatoimeline mürk ja ma vist nakatunud.
 
sandriin 12. detsember 2007, kl 22.38
Isolda
Eksimine on inimlik ja vabandamine kohustuslik.
Igas inimeses on see hea mina ja halb mina ja olenevalt siis kuidas kellelgi see domineerib.
Ei olegi üdini halba ega üleni head. Ma saan aru küll.
Kuidagi tundubki, et eestlaslik on olla kade?!
Aga mina EI KAHETSE, EI KADETSE, EI AHNITSE, EI SOLVU.

Hoia ikka nakatumast.
 
Isolda 12. detsember 2007, kl 23.55
Vau
see oli küll julge avaldus,ma mõtlen viimane. Pole võimalik, et inimene kunagi ei solvu.
 
sandriin 13. detsember 2007, kl 09.28
Nojah. Eks ma olen ka solvunud, aga sel juhul reaalse inimese või tema teo või ütluse peale kui mind on kuidagi alatult ära kasutatud või meelega alandatud.
Aga seda enam ei juhtu, olen küllaltki elutark ja neid asju on võimalik vältida, omad ju tunnevad mind ja võõrastega teen ennem ikka väga palju taustauuringut.
Virtuaalis, kellegi, nimetu, näotu, kehatu ja muidugi mittekellegi virtuaalse peale solvuda ma küll ei oska.
Aga võibolla mõned siin käivadki just selleks et saaka aga öelda nii hullult ja katsetada teise inimese valulävi....
Aga jõudu neile, kui nad suudavad just nii ennast tähtsa ja vajalikuna tunda.
 
nii ja naa 13. detsember 2007, kl 10.30
ühinen sandriini avaldusega!

Ja peale selle solvumine toob kaasa nohu, endal korduvalt läbi praktiseeritud. Kui olen endale aru andnud, kelle/mille peale solvusin, on nohu kohe kadunud.
 
Friida 13. detsember 2007, kl 11.22
Oled tõesti elutark ja asjalik inimene, vahel jään mõtlema Sinu öeldu üle.Mul vist veel pikk tee käia...et nii suudan mõelda.
 
sandriin 13. detsember 2007, kl 19.16
Friida
Eks ole tore mõelda nii.
Tegelikult on ju kena proua sama palju KENA PROUA kui mina sandriin....
kumbagi ei ole olemas........
 
Friida 14. detsember 2007, kl 10.45
Nüüd ei ole sul õigus, sina oled ikka sina, kuigi ei ole sandriin...
 
sandriin 14. detsember 2007, kl 14.12
... ja mina olengi mina, aga kena proua ei olegi KENA PROUA tegelikult.
 
Friida 15. detsember 2007, kl 10.21
...jah, aga ta ise ei saa sellest aru, õnnetu hing...
 
sss 21. november 2017, kl 05.42
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!