Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tere laupäevahommikut!!! :))
 
Alina 14. detsember 2008, kl 01.09
Kallis Vantsik: Supisabad on suuremad igal pool , ka Ameerikas, isegi keskmise sissetulekuga inimesed juba sabas ja nad ei suuda neile piisavalt toitu anda. Siin on nii, et inimesed on ennast lahti laenanud , nad ei suuda enam oma makse maksta, kaotavad kortereid, kodusid. Kurb on veel ka see, et nad on võtnud omale loomad ja enam ei saa nende eest hoolitseda, siis jätavad lihtsalt maha. Minul on ka juba lisaks kass ja labradori koer, keegi unustas neid suvila ukse taha, Lonta on nendega OK. Kassi nimetasin Mashaks, aga koerale veel nime pole, on selline vallatu teine. Moskvas on elu nagu ikka-normaalne, neile, kel kindel raha (palk) tulemas. Kowalski oli ja siin, uskumatult aktiivne ja väsimatu tegelane, milline naine teda kannataks?
 
vantsik Alinale 14. detsember 2008, kl 01.30
Kas Kowalski ikka pühkis jalad puhtaks või ronis kirsadega voodisse, nagu ükskord lubas:))) Meil seesama lugu, et rahvas ennast lõhki laenanud ja nüüd, kui töölt lahti saavad, siis ka majadest ilma jäävad ja võlgades vaevlevad - maailm on tillukeseks jäänud, kõigil ühesugused mured. Kowalski tegi ikka tohutu tiiru küll läbi Venemaa - uskumatult põnev. Kuule Alina, Nell võttis ju ka oma tuttava koera, kui see maja pangale kaotas! Kuidas Lonta kassiga lepib - ta ju veel nooreke, vaja ehk teist natuke naksata?
 
Rõõmus 14. detsember 2008, kl 01.45
Tere ööd, Alina ja vantsik! No näete - sõbrad jälle kokku saanud! Panin juba teise teema püsti, ladusin välja oma esimesed emotsioonid tänasest (õigemini küll juba eilsest) päevast... ei märganudki siia tulla.Tead, Alina, minu poeg viibis ka nüüd 5-6 päeva Moskvas, seoses nende Eesti kultuuripäevadega...nii et mul väike ülevaade olemas, mis su kodulinnas vahepeal toimus:)) No kõige tähtsamad olid ju need Aleksiuse matused...kas käisid ise ka seal lähemalt vaatamas?? Tule ikka sagedamini siia! Täna nii väsinud, enam ei jaksa üleval olla... küllap te jutlete vantsikuga edasi...:))
 
vantsik Alinale 14. detsember 2008, kl 01.46
Oled ehk vahepeal Nellist midagi kuulnud, ma neli nädalat käisin siit vahest harva läbi, et kuidas tal ka läinud on ja kuidas Aljonkal ka läheb? Kunagi Nell kirjutas sulle, et keegi noor poiss tuleb Californiast baletti õppima Moskvasse ja ehk Aljonka saab teda aidata - ei tea, kas nad said üldse kokku, või kas sa juhtusid seda lugu lugema aga see oli ammu.
 
vantsik 14. detsember 2008, kl 02.22
Rõõmsale.
Kui sa hommikul siia tuled ja huvitab, siis loe missi teemas Kowalski pikast reisist läbi Venemaa - uhh, lausa Vladivastokki välja! Alina vist ka tuttu läinud, ma vaatan ka mis mu elukas õues teeb ja pistan talle midagi hambasse ja kobin kah põhku, sest homme vaja varem töusta. Olge terved, sõbsikud ja kuuleme jälle!
 
Alina 14. detsember 2008, kl 05.46
Ei ma veel ei tudu. Kui keegi sind nii läbi raputab nagu see Kowalski oma ideedega ja muude asjadega, siis lihtsalt hakkan mõtlema kuidagi teistmoodi oma elule. Temal endal ju ei ole kedagi, aga ta ise on olevus, kes teistele tooni annab ja aitab. See California poiss on Suures teatris koolis, Aljonka on teda kohanud ja ka aidanud. Aljonka on ikka minu pojaga pundis koos. Ei tea, loodan, et midagi head sealt tuleb, alati olen igatsenud tütart ja tema see peaks olema, ta alati minu igatsetud ja unistatud olnud kuigi mitte minu oma. Väljas on tuul ja lumesadu, puu oks peksab vastu akent, mina istun kamina ees, mees magab, meenutan ja loen vanu luuletusi oma salmikust. Vahel oleme väsinud, vahel tüdinud iseendast, oma elust ja siis ilmub Kowalski sugune tegelane ja annab uue pildi elule, ja siis hakkan mõtlema, et ma olen õnnelik oma elus ja ainuke puudus, on see, et ei ole elu pidu ainult.
 
vantsik Alinale 15. detsember 2008, kl 04.33
Ei julgenud su poja ja Aljonka kohta mitte küsidagi, sest mine neid noori tea aga siis on hästi, kui nad koos on! Meil on ilm lumetu, aga nüüd läks külmaks, praegu on väljas -6 kraadi aga Rõõmsa pool on vist lumi maas. Selleks, et rutiinist välja saada peabki keegi tulema või peab ise kusagile minema, siis lööb teise pildi jälle ette ja vaatad kõike teisiti ja eks nii ole elu, kui ka suhtega. Ma vahest tüdinen ka kõigest ära aga siis on vaja jälle kohvri võtta ja kusagile reisida, siis tulen jälle koju asjandama, pea kah veel reisimuljeid täis - elul kohe teine jume. Mul see häda, et reisikaaslast raske leida, kellega aegu kokku sättida, sest igaühel ju oma töö aga kui vaja siis ikka ehk leiab kellegi. Ei tahtnud seal meeste teemas sõna võtta, sest kui meest pole, siis pole mõtet luuletada ja enam kellegagi koos ka ei tahaks elada, sest peale pikka abielu ei viitsiks küll kellegi mehe uusi trikke ära õppida - iseenda heas seltskonnas täiesti mõnus aega veeta - see üksindus teeb tegelt päris egoistiks, sest ma sain alles peale mehe surma teada, et üksinda on ka väga hea elada aga suhelda võib ju alati, soost sõltumatult.
 
Jason Steven 26. september 2017, kl 01.08
Tere,

Kas otsite väga tõelist laenu? taskukohase intressimääraga? töödeldakse 4-6 tööpäeva jooksul. Kas olete oma Pangad ja muud finantsasutused pidevalt tagasi lükanud? Hea uudis on siin! Capital Hills Finance Group Paku laene 3% intressimääraga. laenud äri- ja konkurentsieelise / äritegevuse laiendamiseks.

Capital Hills Finance Group pakub järgmisi laene ja palju muud:

* Isiklikud laenud (tagamata laen)
* Ärilaenud (tagatiseta laen)
* Võlgade konsolideerimise laen
* Kombineeritud laen, rasked rahalised laenud
* Kodu parendamine
* Autoliising, kinnisvaralaenud ja Investeerimislaenud.

Võta meiega ühendust ja teavitage meid, kui olete huvitatud meie pakkumusest, et saaksime teile rohkem teavet.

Loodame sind varsti kuulda.
Parimate soovidega
Hr Jason Steven
EMAIL: managingdirectorrclc@gmail.com
+1 (914) 705-7954
 
von Freen 26. september 2017, kl 18.59
jah
täname vägagi hia pakkumiseeest!

meie loodame vägagi et Teie hr jason meid varsti kuulete ja töötlete jooksul 4-5 tööpäeva et meie ei peaks pidevalt tagasi lükkama oma pangad jamuud finantsasutused tagamata rasked rahalised laenud kombineeritud kodu parendamine Group Paku laene 3%

igatahes me võtaksime selle raskelt tagamata kodu parendamise tagasilükkamata ja muud finantsasutused konsolideerimise tagasimakseta jooksult.

aitähh!
 
tahaks küll 27. september 2017, kl 00.33
seda isiklikku ja tagamata laenu. vaja oleks nii umbes 124 250 €, sellega saaks toime küll, esialgu.
kes oskaks arvutada seda % ja aega, millal peaks tagasi maksma hakkama?

ütlen kohe ära, et mida hiljem seda parem.

naine ei luba võõrastele numbritele helistada ega meilida, ta mul sihuke armukadedavõitu.
 
omg 27. september 2017, kl 09.22
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!