Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Ole enese vastu aus ja ütle....
 
esmaspäevahommik 25. jaanuar 2010, kl 10.33
....kas siis, kui saaksite siin Delfis kommenteerida vaid nii, et teie õige nimi kõigile näha on....kas siis kirjutaksite samamoodi?? kui mitte, siis kuipalju ja kuidas oma kirjutamisstiili muudaksite??
 
Rozza 25. jaanuar 2010, kl 11.09
Loomulikult kirjutaksin ma samamoodi, minu jaoks vahet pole!...:) Ja kaoks igasugune libamine ära.
 
Täpitriin 25. jaanuar 2010, kl 11.16
Jah, kindlasti. Usun, et ka mõne vanema sugulase ees saab ära põhjendada, miks ma olen tolerantne mõninga asja või nähtuse suhtes, samas jälle väga leppimatu mõne teise.
Vahe on ka selles, kas inimese kodanikunimi on Mari Tamm, kel võib nimekaime olla mitmeid või on ta ees- ja perekonnanime kooslus üpris haruldane. Mina kuulun viimaste hulka.
 
mina 25. jaanuar 2010, kl 11.36
ei kirjutaks, kuigi pole kunagi kellegi millegi kohta halvasti öelnud, mul on harvaesinev nimi ja keegi võib ära tunda.
Maaka kompleks, pole parata. Mõnikordki on tulnud piinlikkust tunda juba selle pisiasja pärast, et oled sattunud kuhugi ajalehepildile või tv- sse ja veel mitme kuu pärastki keegi tuletab meelde, et kuule, ma nägin sind seal. Ehkki midagi häbiväärset pole öelnud ega teinud.
 
Juri Ivanov 25. jaanuar 2010, kl 11.37
Aga mina ei luba oma nime kasutada!!!!!
 
mina 25. jaanuar 2010, kl 11.40
Mina arvan, et paljud normaalsed foorumlased - nimesid ju nimetada ei tohi! - kirjutaksid ka oma nime all samamoodi edasi, aga kõiksugu paavianidel läheks küll raskeks...paljud on reaalelus sellised malbed kenad tüübid, kes anonüümselt muutuvad tuldpurskavaks nõia-ellaks. Neil pole siis ju enam kohta, kus oma sappi välja pritsida!
 
Anna 25. jaanuar 2010, kl 11.52
Päris õige nimega kommenteeriks erialafoorumis, siin mitte. Registreeritud kasutajanimi võiks küll olla, et ühes teemas oleks näha, kui mitut rolli üks kommenteerija mängib. Vahel tundub, et mõni teema ongi ühemeheteema:)
 
õunasüda 25. jaanuar 2010, kl 12.10
-esmaspäevahommikul- on keegi kartoteegi sassi ajanud? Ei saa enam sotti, kes on kes?
 
pliks 25. jaanuar 2010, kl 12.24
kirjutaksin pöhiliselt samuti.vaid väga isiklikke teemasid ei puudutaks,aga seda teen ,kui yldse teen, nyydki teise nime all:)
 
mii 25. jaanuar 2010, kl 12.29
Mina oma ristinime all kindlasti kõike ei kirjutaks. Anonüümselt saab aga võibolla hoopis ausamalt väljendada.
See ehk on ausam mina kui minu pärisnime mina.
Ei ole see silmakirjalikkus, aga mõnikord on kasulikum reaalelus vait olla, kui öelda valusat tõtt.
 
Sirje 25. jaanuar 2010, kl 12.36
Paljusid asju, kirjutaksin oma nime all, aga kahjuks on teemasid, millel võivad olla väga halvad tagajärjed, kui sind ära tuntakse. Muidugi on kindlasti siis õelutsemist vähem, kui praegu, kui oma nime all kirjutataks.Muide praegu panin oma nime.
 
elementaarne 25. jaanuar 2010, kl 12.59
aknaklaaside ja ukselukkude remont läheks kalliks.......
 
Rozza 25. jaanuar 2010, kl 13.00
Arvan, et sellistes teemades kirjutamine ja arvamuse avaldamine, mis võiksid endaga kaasa tuua mingeid halbu tagajärgi kirjutajale, pole vaja ju siis sõna võtta. Ja ka anonüümsena pole vaja liiga isiklikuks minna...:)
 
kraaks 25. jaanuar 2010, kl 13.12
nimi piisavalt kraasitud, pargitud ja tuulutatud...midagi uut tulemas ei ole. nii siis...sama aliasega edasi. nii suur sõltlane ei ole...et iga hinna eest pean kommenteerima. kui ID kaardi ja kodanikunimega kommenteerima peab...lehvitan sellele kohale siin ...taskurätiga :)))))
 
to kraaks 25. jaanuar 2010, kl 13.17
Kas asi põhimõttes või kardad midagi?
 
kraaks 25. jaanuar 2010, kl 13.25
to kraaks
no nii...ma siis ainus...kes vastas valesti :)))))

ei karda. ma olen siin piisavalt tõestanud...et julgen oma arvamust avaldada.

minu eraelu on minu eraelu. ma ei ole liigselt avameelitsenud ka nende foorumlaste ees, kellega olen kirjavahetuses. olen vist isegi kellelegi maininud...ma tulen kapist välja...kui lõpetan praktiseerimise.
 
kraaks 25. jaanuar 2010, kl 13.28
to kraaks
miks sul ei jätkunud julgust...esitada mulle küsimus enda aliase all?
nii palju siis julgusest :DDDDDD
 
to kraaks 25. jaanuar 2010, kl 13.36
vastupidiselt sinule ei ole mul kindlat aliast ja küsimuse suunasin sinule, kuna olin suures osas veendunud, et sa jätkaks ka oma ristinimega.
 
kraaks 25. jaanuar 2010, kl 13.50
to kraaks
ma olin aus ja vastasin ausalt...oleksin ju võinud ka teisiti vastata...siis oleks üldsus rahul :)))

võib-olla oled sa tähele pannud...ma ei ole viimasel ajal olnud siin eriti suur jutustaja. üha vähem olen siia oma nina pistnud...needki korrad vanast harjumusest. ma ei kelgi...see on nii...ma arvan...läheb veel natukene aega ja minu jaoks seda kohta enam ei ole. vaevalt ma siia üldse sattunud oleks...kui ma eelmisel aastal oma jalaga maas poleks olnud.
iga asi saab ükskord otsa :))
 
to kraaks 25. jaanuar 2010, kl 13.53
küsimus polnud pahatahtlik, ausus ongi tihtipeale üllatav.
 
mii 25. jaanuar 2010, kl 13.55
Mina ei saa siiani aru, et suurel osal on vaja urgitseda ja kommeneteerida eelnevat kommi, oluline ei ole teema. Ja seda just nohi ja ehhi nime all.
Mis te siin urgitsete? Oleks aeg rääkida seda mida teemast arvate, mitte seda, mida te kellestki siin kirjutajast arvate.
Ja kas te arvate, et see, mida te kellestki arvate, on temale nii oluline teadmine. Või on see väljaütlemine oluline teile?
Mulle küll ei ole tähtis mida keegi noh või ohh minust arvab, arvan et paljud püsinime alla kirjutajad mõtlevad sama.
 
kraaks 25. jaanuar 2010, kl 13.57
to kraaks
ma usun sind...kõik on kõige paremas korras.
 
Täpitriin 25. jaanuar 2010, kl 13.58
Anonüümsus muudab julgemaks ja vabamaks, samas ise püüan kirjutamisel lähtuda põhimõttest, et kas ma julgen talle seda ka näkku öelda või oleks siis jänes püksis ning kui ei julge, siis on mõistlikum kirjutada nii nagu julgeks või üldse kirjutamata jätta. Probleeme oleks kindlasti rohkem ja nõme on küll, kui võimalik tööandja su nime googlisse toksiks ja su meelsust kontrollib, seega võib juhtuda, et tuleb üsna pea on julgust kahetseda.
 
Anna 25. jaanuar 2010, kl 14.00
kraaks - huvitav, ma ka just mõtlesin, et see aeg hakkab läbi saama. Eks siin ole teisigi, kes juba ongi läinud, mõnes mõttes kahju ka.
 
ei 25. jaanuar 2010, kl 14.00
näe siin küll ühtegi ehhi, ega nohhi.....palun teemas püsida:=))))))
 
Täpitriin 25. jaanuar 2010, kl 14.03
Aga ma olen enam kui kindel, et delfi pigem kaotaks kui võidaks sellisest püüust ohjeldada ja suunata, avameelsust ja abi otsimist jääb vähemaks ning kõik muutub komplitseeritumaks, sest see pole enam anonüümne. Võib ju küsida, kus on hea kassiliivade valik Tallinnas, aga järgmisel päeval uudishimulikule ja tüütule kolleegile üldse ei taha seletada, mis kassiliivade kohta ma veel uurin, kui mul kassigi pole.
 
kraaks 25. jaanuar 2010, kl 14.09
Anna
ma vastaksin nii...me läheme iga päev edasi. ees on palju uut ja huvitavat, mida kogeda. vana jääb selja taha, see on kogetud, ammendunud...see ei pahu enam huvi.
 
pliks 25. jaanuar 2010, kl 14.46
kui möelda,kas ma yldse oleks siia foorumisse sattunud,kui oleks pidanud oma nime all esinema...siis jah, ega oleks kyll.
vöin avalikult maailmaparandada ja olen seda ka teinud.
siia foorumisse tuleme me aga köik mingit tyhimikku oma elus täitma. ja seda teen ma meelsamini teise nime all.
 
ehh 25. jaanuar 2010, kl 15.24
Mina küll mingil juhul oma pärisnime siia ei jäädvusta, endalgi hakkaks häbi. Aga niimoodi nagi praegu mulle sobib, sest tahan vahel mõnd püsikat nagu mii, vallulla või mis ta oli ja teisigi veidi jahutada eneseimetlusest ja tarkusest.
 
ohhoo 25. jaanuar 2010, kl 15.27
to ehh
nagi sulle sobib:):):)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!