Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
lähen hulluks
 
Lee 23. detsember 2011, kl 18.38
:)) tegevusetusest, ma ei ole nii harjunud:)) Elu jätkub alles hommikul. Täielik krahh, plaanisin täna Tallinnast jalga lasta, ütlesin ära kõik pakkumised ja nüüd istun siin kui üksikongi vang. Mõtlesin et küll trennid mind päästavad. Treener haige. Noo rääkige vähemalt:)) See on appikarje:))
 
kkk 23. detsember 2011, kl 18.59
kuidas inimesel võib endaga igav hakata?
tegevust tuleb siis leida. see ei ole ju nii raske - loe raamatut, vaata head filmi, tee süüa, heegelda sall
 
Lee 23. detsember 2011, kl 18.59
Nonii, niisama ei lähe teema kaubaks jah:) Peaks olema intriig..mõtlen..kokkamine mul nõrk, sokke kah ei koo, kunstist võin rääkida ja isegi maalida...mees akte st selga ja tuharaid...neis on teie puhul joont...klge järsku keegi tahab mulle modelliks hakata?
 
kkk 23. detsember 2011, kl 19.02
Mul pole nendeks asjadeks tuju, lihtsalt ei ole. Ma tahan täna lobiseda lollusi:)) ikkagi pühad ja ei ole tööl ja ei pea hirmtõsine olema ja ei pea maailmavalu õlgadele võtma:))
to kkk
Tänud et reageerisid, ma kah ikkagi ju inimene eks:))
 
Lee 23. detsember 2011, kl 19.04
Näpukas, eelmise lolluse postitasin mina mitte kkk...sry
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 19.16
võttis elevile, meesakte...selga ja tuharaid...nojah, vahet pole, et kui teist poolt...aga jah, siis peaks pässakt ütlema:)
 
Lee 23. detsember 2011, kl 19.22
Vaaaal hingepäästja, ma juba mõtlesin et te kõik hapukapsast oimetuks söönud:))
Aga kui tõsiselt, siis mehed on joonelt palju igavamad kui naised, samas seljast st kaelst reiteni no täitsa joonistatavad st erootilist, st paindlikkust on:))
 
rästu 23. detsember 2011, kl 19.29
:DDD
mehed on joonelt tõepoolest igavamad...mulle tundub, et neil vähem kortse ku naistel...:DDD
 
Lee 23. detsember 2011, kl 19.31
to vaaaal
ma ei ole ikka absoluut nurgas põdeja, st kui mul on halb siis ma hakkan lõhkuma ja igas suunas ja nüüd tulevad juba suht positiivsed tagasidemed...inimesed ongi ilusad ja head:)))
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 19.33
kunstist ei tea mina midagi, nõukaajal teadis siga nädalapäevi ka paremini, olen meeldib - ei meeldi kunstihuviline:), aktid st. joonistatud - maalitud ei meeldi, hoopis üks puust skulptuur, autor eestlane, kui ma ei valeta nüüd.
 
Lee 23. detsember 2011, kl 19.33
rätsu jumala eest ma pole lesbi aga trennides kui palju kauneid noori naisi ja kui vähe peatub mu pilk meestel:)) st noortel meestel..pole joont noh:))
 
Lee 23. detsember 2011, kl 19.41
Vaaaal see oli nii sisutihe vastus, et ma ei saanud mõhkagi aru:)) Tõlget paluks ja mulle tundub, et Sinus on konjakit rohkem kui minus...tasakaalustan:)) Mis see kell on, veel võin , et hommikul rooli istuda:;)))
 
rästu 23. detsember 2011, kl 19.43
just nimelt kaunid noored naised...:)
samas ega üks liigne korts naist riku...:DDD

vaaaal
kunst on keeruline värk...vahel on kolm plärtsakad lõuendil...ja väärt teos...:)...mulle tundub selle kõrval minu joonistatud pilpajuku tõeline meistriteos...:D
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 19.44
võid küll rooli istuda, keerad rooli auto küljest lahti, tood tuppa, istud ise tugitoolis ja...:)
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 19.47
rästu, aga enne neid plärtsakaid tuleb natuke aega Picasso olla:)
 
Lee 23. detsember 2011, kl 19.49
Vat ma ikka tark tibin, ma kohe hindasin teid kahte jeekimite kategooriasse...ja ma ei eksinud:)))
Aga kui meestest, no ei ole ilusaid poisse ei ole:)))
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 19.53
läbi tühja konjakipudeli vaadates on kõik asjad kööbakad:)
 
Lee 23. detsember 2011, kl 19.53
rätsu tead seda nimetatakse naivismiks:)) Ja mõnigi mees sellega maailmakuulsaks saanud:)) Krt jälle mees, kas teie teate ühtegi nais naivisti, mina ei:)))
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 19.55
aga Ave Nahkur?
 
rästu 23. detsember 2011, kl 19.56
Valeri Leontjev...
drugoi portret, drugoi....:D kaks ühes.
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.02
kui maalidest rääkida...siis siit mõne ikka leiab, kui hästi vaadata:PP...aga poleks eluski arvanud, et sellisel ilusal lool nii jamad sõnad..tänase päeva täielik shokk:PPP
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 20.05
Lee võib rõõmust lakke karata:)))
 
Lee 23. detsember 2011, kl 20.06
Vaaaal, loeme selle konjaki süüks, et naabrinaine ei meenunud:) Punastan ja häbenen nurgas...
 
rästu 23. detsember 2011, kl 20.08
vot nüüd ei tea keda uskuda...läbi tühja pudeli pidid kõik asjad mitu korda paremad paistma...:D
ma katsetasin...:(
...ära jagasin...ikka ise tühjaks juua ja siis alles hakata ilu nägema...:D
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.10
kellele lontu meeldis?...ma arvan, et ilmas on ikka kenamaid...või ongi selline naiste maitse???:P
 
Lee 23. detsember 2011, kl 20.13
to nohhike
mida põrised, voodis oleksime sillas ju:)))

NB! Tibud, oma hulluses st minu tegevusetuse paines... te ei aimagi millist kutti olen ma rajalt võtmas:))
Ma ikka aus kah, ma ütlesin talle, et üheks ööks:)))
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.15
ei ma põrise miskit..kas voodis on pime või valge?:P
 
rästu. 23. detsember 2011, kl 20.17
...:)))
jah, vot see on maitse asi...:)))
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 20.17
no ennem nn. lontu kui G.Leps, silmad panen kinni kui kuulen:)
 
rästu 23. detsember 2011, kl 20.22
kes see Leps on???
häbenen teadmatust...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!