Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Head vanaaasta lõppu ja head uut aastat!
 
Lee 01. jaanuar 2012, kl 12.07
ohhh kui poeetlise hingusega te täna hommikul olete:)))

Minul üürgab Mihkel Raud ja Musta pori näkku, mina üürgan ja tantsin kaasa:))) kurat elu on mõnus:)))
 
vaaaal 01. jaanuar 2012, kl 12.44
kudumise vaheajal:)
vaata Lee, me ei kannataks seda reaalsust täna nii äkki välja, sa hakka jah meid vähehaaval sellega harjutama;)))
 
Lee 01. jaanuar 2012, kl 13.11
.vahib nurgast Vaaaala, ajab silmad pärani,pööritab, sikudab juukseid ja mõtleb-mõtleb sõnumi mõtet:))...et kas peaks tõsisem olema..nojah selle viisiga on kah, et vahest läheb aga enam jaolt ei lähe pihta:)) kah nüüd mure:)))
 
rästu 01. jaanuar 2012, kl 13.31
...:D
mittemidagitegemise vahepeal...vaaaal, selleaastane reaalsus tuleb teistsugune...:D
 
vaaaal 01. jaanuar 2012, kl 14.34
Lee, imestad ju, et oh mis poeetilised...mis need juuksed süüdi, et sikutad, vaat solvuvad ja lähevad uusi peanuppe otsima...
:D ja mis poeesiat on lumelabidas? ongi teistsugune reaalsus, eelmist aastat lumerookimisega ei alustanud:)
 
Lee 01. jaanuar 2012, kl 14.54
Vaata Vaaal pai, ma ei saa elada kellegi teise reaaalsuses kui ainud iseenda ja selles reaalsuses on olnud kõike nii juukseid valutama pannud muret, palvet kelle iganes poole, surma...aga hetkel mul hea ja ma võtan sellest heast kõik, joon ta tilgatuks...kõigi järgnevate aegade nimel:)
 
vaaaal 01. jaanuar 2012, kl 15.15
on´s keeldu? ei ole...;)
 
Rozza 01. jaanuar 2012, kl 16.41
Kas vaaaalal õues nii palju lund, et jätkub isegi labidaga rookida?:)
 
rästu 01. jaanuar 2012, kl 17.15
ole ikka...tal oli tordilabidas käes...:)
 
vaaaal 01. jaanuar 2012, kl 17.31
:DDD ja lumelabidaga torti näost sisse ajada on kõrgem klass! Oli ikka teisi korralikke majaomanikke ka... Tundub, et korraldatakse lobamisekursused neile äpudele, kes veel õigetel teemadel lobama ei kipu, mõned kordamiseteemad laekusid, nagu paistab...
 
Rozza 01. jaanuar 2012, kl 17.39
Nõrganärvilised kriipsujukud praegu küll vist minestasid selle jutu peale, et lumelabidaga torti ahmitakse.:DDD
 
rästu 01. jaanuar 2012, kl 17.40
nüüd
tõstan käed ja annan alla...:)
 
vaaaal 01. jaanuar 2012, kl 17.45
:)))))) õmblesin just sitapotile põhja alla (ehk mõni saab aru, millest jutt):D
 
Rozza 01. jaanuar 2012, kl 17.47
Kahjuks sellistest spetsiifilistest õmblustöödest ei jaga mina midagi.:(
 
vaaaal 01. jaanuar 2012, kl 18.01
Rozza, kui googeldad "potitrillu", tuleb ka see asi nähtavale, mis ma valmis saama hakkan:D
 
rästu 01. jaanuar 2012, kl 18.04
 
Rozza 01. jaanuar 2012, kl 18.08
Need väikesed jeekimid on ju kootud (või heegeldatud), mitte õmmeldud! Niipalju ma ikka taipan ja vahet teen.:)
 
vaaaal 01. jaanuar 2012, kl 18.13
no kui õige asja ikka üles leidsid, siis kootud-heegeldatud jah, aga detailid mõned vaja õmmelda kokku:)
 
roosa pilv 01. jaanuar 2012, kl 18.51
kaunist aastat 2012, et alati ei mõtleks kohe kõike halba. Ka seda tuleb, ma ei salga, kuid aasta draakoniga olgu sõbrarikas, rikas pererõõmust ja vahel väiksest õnnesõõmust.
Tere taas ja olgem mõnusad ja terved.
 
pihtasaanu 02. jaanuar 2012, kl 17.17
Sinu klaasis on aeg
Sa jood sellest sõõmu
meenub kogetud vaev
nukrus varjutab rõõmu


Minu klaasis on raev
kihisev külm ja terav
kummutades igavikku
TEAN ET OLID SÄRAV
 
ps 02. jaanuar 2012, kl 17.42
ahjahnoh, teemasse ikka ka, oleksin äärepealt unustanud, a mis ta siis alustas../

et siis

seda uut! nii head kui iganes võimalik!

kõigile just niipalju kui vaja ja ära teenind on, ei penni vähem ega grammi rohkem!
jajah, krooksuja, ikka rasvagrammi mõtlesin, seda, mille peale sinul kõvaks läheb (kui üldse läheb)

Vaal, ole sama mõnus nagu oled siiani olnud, värvikaim kujund selles lombis. konna ära pane tähele, ta on sinusse lihtsalt armunud ja tige selle üle. las aga olla. tema aeg kapist välja tulla alles tuleb.

nii. sedasi. kogu lugu.
 
ahjahnoh 02. jaanuar 2012, kl 18.37
a mis ta siis näppab võõrale mõeldud../
 
kraaks 02. jaanuar 2012, kl 20.57
enesekindlus on väärt omadus…liigse enesekindluse kohta seda öelda ei saa. kas või sellepärast…et liigne enesekindlus võib tekitada enesekindlale inimesele piinlikke olukordi. :P
 
vaaaal 02. jaanuar 2012, kl 21.05
põnevaks läheb, hea et mina mängust väljas, mul mõnda tähte rohkem kui tal..., tirige ja tõmmake:)
 
kraaks 02. jaanuar 2012, kl 21.11
vaaaal

ära sa üle pinguta...tirimise tõmbamisega, las parem lohiseb. vana köis...kes teab, kas peabki vastu :)))
 
vaaaal 02. jaanuar 2012, kl 21.15
:D tirijaid-tõmbajaid siin ilma minutagi, ma seisan käed taskus ja õssitan kõrvalt:D
 
kraaks 02. jaanuar 2012, kl 21.22
ega minagi...vahin juhmi näoga aknast välja...oma varesepuud, mille okstes tuul lulli lööb :DDD
 
muhv 02. jaanuar 2012, kl 22.00
mitte muhvigi ei saa aru.
 
muhvile 02. jaanuar 2012, kl 22.06
Uudishimu teeb vanaks. See on kõrgem pilotaaž, millest ainult väljavalitud aru saavad.
 
muhv 02. jaanuar 2012, kl 22.21
tegin näpuka, aga muhv päris kena nimi, miks mitte jätta see endale.:D
uudishimu teatud piirini pidi hoopis arendav olema,aga kui väljavalitud, siis väljavalitud:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!