Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Seks ja tutvus üle 55a.
 
vanatoi 22. november 2012, kl 12.58
Tutvumisportaalides on tihti naistel märgitud, et seks pole oluline. Aga tegelikult? Kas pole endal soovi või pole lootust leida sobilikku meest?
 
Malleke 22. november 2012, kl 13.11
Meil lendab seksides aur välja.
 
ööliblikas 22. november 2012, kl 13.15
Vanuses 55+ on lapsed kodust lahkunud, naised on jäänud üksikuteks, üksildasteks ja otsivad kaasteelist. Miks panevad kirja, et sex pole oluline? Igati loogiline. 55+ ei ole enam 25. Oluliseks teeb selle võrdväärne partner, meeldiv ja mõistev. Küllap siis ka 55+ ärkab veel unest.
 
tiuks48 22. november 2012, kl 13.26
Lihtsalt ei olegi seksisoovi ja kõik.
Täpselt samamoodi nagu meestelgi. ei taha näha vana keha enda kõrval. Ehk siis tekiks, kui mõni noor kena atleet võrgutaks, aga seda pole juhtunudki ja nii ongi, et ka soovi pole.
 
vanatoi 22. november 2012, kl 13.42
Seksi soovi pole, aga ikkagi tahetakse tutvuda. Seksi soovita mehi on vist keeruline leida?
 
tiuksile 22. november 2012, kl 13.49
Ära ütle nii. Käi Delfi tutvumise rubriigis ja sa leiad (nagu isegi Sn leidis potentsiaalse partneri).
 
? 22. november 2012, kl 14.09
kõigepealt tahad seksida ja pärast tutvud ka?
 
KenaProua53 22. november 2012, kl 14.09
Jaa, mina tahan ka nooremaid mehi, sest viiekümnesed ja üle - on hädas erektsiooniga ja nad ei tunnista seda, üritavad kõvad mehed olla (või on mulle valed mehed sattunud). Väga suur nauding on nii 20-30 aastase mehe kõva riista enda sees tunda ja vastavalt oma soovidele tegutseda. Mul on siiber neist lötsudest meheriistadest (väga, väga vabandan meeste ees, kui kellegile selle märkusega haiget teen). Näpukas ja keelekas ei asenda kõva riista. Kui naine ise ka vormis ja tegus on, siis anna ainult minna. Ja nii tegutsengi.
 
tiuks48 22. november 2012, kl 14.15
Jaa! Tutvuda, või õigem oleks öelda suhelda ja flirtida on tore, aga voodisse tõesti ei tõmba miski. Kui raske on leida seksi soovita mehi, siis mina pole sellele küsimusele vastamiseks küll õige inimene. Niisama suhtlejaid ja flirtijaid jätkub, võib olla nemad omakorda flirdivad ja seksivad 10 erineva naisega, mina seda ei tea ja mind see ka ei huvita.
 
ööliblikas 22. november 2012, kl 14.24
KenaProua53-l on keskeakriis ja pubeka mõtlemine.
 
öölipsu 22. november 2012, kl 14.29
tead, vanatoi, v kes sa oled, kobi OK. ee-sse ja leiad mida otsid:D
 
vanatoi 22. november 2012, kl 15.53
OK-s on ainult mingid klubides jutustajad, seal nüüd küll mingeid tutvujaid üle 50+ ei leidu.
 
nooh 22. november 2012, kl 19.17
50+ naisi, kes soovivad tõsiselt tutvuda, on OK piisavalt. kahjuks pole seal 50+ tutvuda soovijaid mehi, need on kas noorte naistega tutvumas, juhusuhet otsimas või siis pealinnast, kes suhtlevad ainult pealinna naistega.
uskuge, maapiirkondades on väga tublisid, tarkasid ja ilusaid naisi. kahjuks mehed ei oska enda vanust ja välimust hinnata õigesti.
 
to nooh 22. november 2012, kl 19.23
Veidi lähemalt sellest OK-st
 
nooh 22. november 2012, kl 19.28
mida täpsemalt OKst?
 
skiso 22. november 2012, kl 20.31
mõhõhh

nii ongi jahh
otsime muudkui kaaslast
50+ , et häppi olla, piavad otsima kaaslast kes ei seksi (sest nagunii on kortsus), ei räägi (sest see loba tüütab ära), ei söö (kaerahelbeid ja kama võib süüa, muidu on nagunii liiga paks), ei siple ja ei tatsa toas ringi (sest see hakkab närvidele lõpuks. õues oma ette võib aerutada ringi kui tahab), ei klõpsi TV kanaleid (parem kui üldse TV ei vaata, sest nagunii sealt ainult räiget seepi tulebki) ja ei taha, et temaga räägitakse (sest see väsitab lõpuks rääkija surmani ära). hingata võib, aga vaikselt ja omaette (s.t. eivõimitte hingeldada).

jah

siis on õnn ja rahu


need kes valivad kergema tee, võtavad oopis kassi
ma arvan

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
rästu 22. november 2012, kl 20.49
peaaegu ideaalne, aga kas juurikad ei oleks odavamad näsida...:D
 
skiso 22. november 2012, kl 21.07
et siis kassi asemel porgandi


võib ka
 
rästu 22. november 2012, kl 21.22
ikka...
kass kräunub, tahab süüa ja hakkab võibolla ka minu närve sööma...aga porgand on ütlemata sõnakuulelik ja kui jalgu jääb...söön ära.
kassi pole harjunud sööma...:DDD
 
Lee 22. november 2012, kl 23.53
sry ma firma peolt ja peaks vaiki olema...aga minge te metsa:))) kui mulle mees meeldib, siis meeldib kõik:))...kui mees ei meeldi, on jummala ükskõik tema välimus..olgu või Taavet, ikka ükskõik...ja vanus ei puhu absoluut pilli:)))...ja laulge te seal edasi, et seks ei loe...laulge kuni teist saavad tibud..kibestunud õelused:)) ..nb! mitte kõigist, see on vaimu ja enese kehtestamise küsimus:))
Vabandused ette ja taha:))
 
nooh 23. november 2012, kl 09.29
Lee, ega ikka päris kõigi ees ka ei pea vabandama. mõni on ikka Sinuga nõus: seks loeb! ja vanus ei loe!
 
50+ 23. november 2012, kl 09.47
Tutvun ikka sexi eesmärgil, niisama "tarbetut asja" pole majapidamisse vaja.Kõikide majanduslike probleemidega saan hakkama.Väljas saab ka üksi käia.Aga sex ilma meheta, pole ikka see.Kahjuks selliseid mehi väga vähe,kes sobiks sexuaalsele naisele küpses eas.Keha pole sugugi kortsus ja välja näen kenam kui mõni30-ndates või 40-ndates.
 
m57 23. november 2012, kl 11.27
Need nn.küpsed 50+ naised on ikka uskumatult meelad. Võivad tunde seksida.
 
n54 23. november 2012, kl 20.54
Ja miks ei peaks? Kui vaid sobivat partnerit kergem leida oleks...
 
OOO 23. november 2012, kl 22.12
Vaene härg, keegi korvi sarvede otsa pannud.
 
see 24. november 2012, kl 08.56
härg, kes kirjutab lehmadele, ajab täiega paska.
 
meelas naine 24. november 2012, kl 17.10
m57
issand halasta - kes sinusuguse kortsus vanamehega küll tunde seksib?
ja vanatoi samuti?
mis sa nüüd tahad öelda, et sulle on seks oluline? ja sulle võib olla ongi oluline, aga KES tahaks seksida SINUGA?
mine, seisa alasti peegli ees ja kohe vaata end kriitilse pilguga.
ja siis arutle edasi.

tiuks48
täiesti nõus.
ning kui mind peaks mõni noor 35a atleet võrgutama hakkama, siis on tõsine kahtlus, et selle atleedi peas pole kõik korras. miks peaks noor ilus mees endast üle 10a vanemat tädi tahtma? lisaks puuduvad mul ka endal pedofiili kalduvused, nii et tänan ei:)
 
Vilma 24. november 2012, kl 20.29
Minu jaoks on sex väga oluline, sest miks muidu tutvuda mehega ,võib elada üksinda kui ilma sexita ja 70 aastaselt kui tervis kehva jalutada taadiga kabelimäel..
 
kiki 24. november 2012, kl 20.48
a mina olen 50, kallim 54, sex on oivaline ja naudime seda mölemad rohkem kui oma eelnevates abieludes.Ikka on küll tähtis-see aitab ju inimesed veelgi lähedasemaks teha
 
N 54 vist veel 25. november 2012, kl 03.41
Ja mind ei huvita läheduseta, e. seksita suhe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!